ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niesamowita seria
2
@FCBosa Alena gral na 10tce , za srodek odpowiadal De Jong i Pjanic .
4
@FafitFCB na puchar Gampera
0
@Sulimo Puig na skrzydle? Grubo pojechales xd
0
@formentera2017 a czy Puiq to skrzydlowy albo napastnik ktorych nam brakuje?
0
Trincao jest chyba gorszy od Grosickiego .
17
Barcelona od 60 minuty wróciła na swoje tory beznadziejnej gry .
2
Trincao ma drybling jak Arturo Vidal
0
@Ratamahatta bramkarz musnal piłkę w ostatnim momencie , wiec ciężko
1
Przy niestrzelonej setce Griezmanna bramkarz musinal pilke noga w ostatnim momencie , to mialo kluczowy wplyw na przestrzelenie .
0
Antułan zapomnial ze juz nie gra w Sociedad
0
@Krychaaa10 Lenglet eiele razy byl najpewniejszym punktem naszej obrony . Teraz ma slabszy moment ale wiele razy gral jak profesor .
1
Gramy siper ale to tez zasluga beznadziejnej gry Sociedad .
0
VISCA EL WIEWIÓR!
0
Czekalem na to . Bezsensowne posiadanie i jedna akcja rywali i gol .
0
@daniel32778 niee , Griezmann tez ma fryz jak gej
0
@BarcaInfo to jego zona?
0
Araujo - Mingueza plus dwoch bardzo ofensywnych bocznych obroncow , plus dwa wozy z weglem na DMach , ciekawe ile razy Mats wyciagnie pilke z siatki :D
0
@Granto ja bede pamietal , zwyciezki sezon w lidze z pierwsza porażką dopiero w przedostatniej kolejce , cos niesamowitego .
0
@Coutinho007 ale reszta dostawala bo prezentowala wczesniej wysoki poziom a Puiq nigdy go nie prezentował.
0
@Derean ale gral ponad polowe swoich spotkan w karierze w klubie i reprezentacji na tej pozycji , stad go licze ze moze grac z powodzeniem na tej pozycji .
0
@SuperPatsonFCB aktualnie nasz srodek to dwoch DMów i dziesiątka na której czasami podczas meczów mamy trzech pilkarzy w trakcie meczu ( Leo , Cou , Griezz ).
Głupota Riquiego bylo zostanie zamiast wypozyczenia .
0
@Coutinho007 tyle ze kazdy z nich to nabytek z poza klubu , ktorzy w poprzednich klubach prezentowali sie na bardzo dobrym poziomie, wiec dostawali sporo szans bo kazdy liczyl na aklimatyzacje w klubie .
Puiqa znaja tutaj od lebka i jesli szalu on nie gral w trzeciej lidze i kolejny trener na niegonie stawia to nusza byc ku temu podstawy.
0
@SuperPatsonFCB Trincao wchodzi za skrzydlowych lub jest skrzydłowym z powodu ich braku .
Aktualnie jedynymi naszymi skrzydlowymi to Coutinho i Trincao .
1
@Sysia11 tez jestem takiego zdania
1
@Sysia11 nie zawsze prezentowal sie dobrze gdy dostawal szanse .
2
Dla mnie Puiq jest sam sobie winny sytuacji .
Pokazał się kilka razy dobrze ale również kilka razy totalnie bezbarwnie . Wiadomo że zapewne jest to spowodowane brakiem regularnych występów.
Przed sezonem Puiq dobrze wiedział że jeśli w składzie będzie Busquets , De Jong czy swiezo sciagniety Pjanic beda pierwszymi wyborami w hierarchi a do tego w srodku moze zagrac jeszcze Pedri ( ulubieniec Koemana ) , Alena czy Fernandes to o minuty bedzie mu bardzo trudno .
Lepszym wyborem dla niego byloby wypozyczenie , dobor druzyny ktora gra podobnym stylem do Barcy ( nie aktualnej oczywiscie bo gramy g...o ) .
Tam pilkarz moglby sobie pozwolic na czestsze wystepy i regularna gre ale Puiq tego odmowil .
Wiec skonczce plakac ze biedny Puiq nie gra bo dwa razy w historii wystepow w Barcelonie sie pokazal .
1
@Coutinho007 Puiq wystapil ogolnie w ok 20 spotkaniach ( wiadomo ze nie po 90 minut ) we wszystkich rozgrywkach .
Skoro mlodszy Pedri przyszedl i gra prawie wszystko a Puiq siedzi na lawie to jedna mysl przychodzido glowy .
0
@pacior95 w styczniu za 200 tysiecy euro XD
0
@pacior95 sprzedać Braithwaite'a , Messiego , Busquetsa , Albe , Pique , Roberto , Pjanica , Alene , Puiqa i Trincao .