0

@Coutinho007 Trincao nie nadaje sie tak samo jak Puiq xd

1

@Janiama tyle ze za granicą miga sobie na to pozwolic bo ze zwyklej pensji rodzina przezyje ze trzy niesiacw bez problemu no a w Polsce... xd
PPrzedsiebiorcydostana pewnie znowu śmieszne 5 tysiecy czyli tyle ile sobie pseudopolitycy dali podwyzki na orzyszly rok .
A co ze zwolnionymi pracownikami podczas pandemii? A no nic ...

0

@pele1282 czyli poprostu się nie nadaje .

0

@Granto no rzeczywiscie , Valvede wogóle nie bronily wyniki xd

1

Dlaczego Araujo nie ma wypisanych minusów?

0

@Pilka_jest_okragla albo i nie

3

To sa fakty a nie opinie .

0

@MontelQ mam czarnoskorego przyjaciela i mowi ze z jakiej racji mogloby mu to sprawiac problem?

1

@blaugrana1980 zapisz to sobie ,, Puiq kariery w Barcelonie nie zrobi ".

0

@rado_Barca Polska to glupi kraj , wiec te wybory wogole nie dziwią.

0

I co w zwiazku z tym?

0

@clyde jak sobie lepszy avatar ustawisz to moze... XD

0

@Kielakowy i po kazdej stracie patrzy jak rywale atakują

1

@daniel32778 a przed tym kiedyś graliśmy tak jak teraz , wiec nie narzekaj.

2

@barcelonaLM MASZYNA!

5

@TheMefju kto wie czy bysmy tracili , zamiast niego gralby ktos inny i moze w kolektywie graloby sie lepiej .

0

@kamilop ter Stegen xd

0

@Catalanian1991 pressing z Messim? Zartujesz sobie? xd

1

@Pilka_jest_okragla a Barca miała z pięć dobrych sytuacji jak nie lepiej i co?

0

Niesamowicie Messi pracuje w pressingu , szacun .

3

Skład Asa odpada kompletnie , bez skrzydeł się nie da grać, więc postawienie na Griezmanna i Pedriego na skrzydłach to samobójstwo.

0

@Colon tak czy tak , nikt nie zaprezentuje tego tak jak Layne .

0

@ArterkHD oby tak bo w tym momencie Leo destanilizuje naszą sytuacje finansową a także sportową .
Trzeba godnie pożegnać najlepszego piłkarza i zacząć myśleć o Barcelonie .

0

@Barca1992 to nie trzeba nawet sprawdzac , odrazu jestes uznany za chorego .

0

@marcin62 nigdy odglosu slonia nie slyszales xd

0

@marcin000019 no he didnt

0

@lampa16 tak czy tak powinno sie odczekac 2 , 3 miesiące z zakupem konsoli bo wiele z pierwszych modeli jest najbardziej wadliwe .

0

@Coutinho007 mieliśmy juz tylu trenerow i dalej nic , dalej myslisz ze to nie ejst wina pilkarzy?

1

@MESSIah16 a dla mnie śmiech ze dzisiejsi ludzie to takie delikatne sieroty . Goście zeszli z boiska bo do gościa , który jest czarny powiedzieli ,, czarny " .
No masakra . Szok . Mam nadzieję że gość z tego wyjdzie.

0

@Coutinho007 bo Barca nie ma nawet kapitana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?