ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Trincao nie nadaje sie tak samo jak Puiq xd
1
@Janiama tyle ze za granicą miga sobie na to pozwolic bo ze zwyklej pensji rodzina przezyje ze trzy niesiacw bez problemu no a w Polsce... xd
PPrzedsiebiorcydostana pewnie znowu śmieszne 5 tysiecy czyli tyle ile sobie pseudopolitycy dali podwyzki na orzyszly rok .
A co ze zwolnionymi pracownikami podczas pandemii? A no nic ...
0
@pele1282 czyli poprostu się nie nadaje .
0
@Granto no rzeczywiscie , Valvede wogóle nie bronily wyniki xd
1
Dlaczego Araujo nie ma wypisanych minusów?
0
@Pilka_jest_okragla albo i nie
3
To sa fakty a nie opinie .
0
@MontelQ mam czarnoskorego przyjaciela i mowi ze z jakiej racji mogloby mu to sprawiac problem?
1
@blaugrana1980 zapisz to sobie ,, Puiq kariery w Barcelonie nie zrobi ".
0
@rado_Barca Polska to glupi kraj , wiec te wybory wogole nie dziwią.
0
I co w zwiazku z tym?
0
@clyde jak sobie lepszy avatar ustawisz to moze... XD
0
@Kielakowy i po kazdej stracie patrzy jak rywale atakują
1
@daniel32778 a przed tym kiedyś graliśmy tak jak teraz , wiec nie narzekaj.
2
@barcelonaLM MASZYNA!
5
@TheMefju kto wie czy bysmy tracili , zamiast niego gralby ktos inny i moze w kolektywie graloby sie lepiej .
0
@kamilop ter Stegen xd
0
@Catalanian1991 pressing z Messim? Zartujesz sobie? xd
1
@Pilka_jest_okragla a Barca miała z pięć dobrych sytuacji jak nie lepiej i co?
0
Niesamowicie Messi pracuje w pressingu , szacun .
3
Skład Asa odpada kompletnie , bez skrzydeł się nie da grać, więc postawienie na Griezmanna i Pedriego na skrzydłach to samobójstwo.
0
@Colon tak czy tak , nikt nie zaprezentuje tego tak jak Layne .
0
@ArterkHD oby tak bo w tym momencie Leo destanilizuje naszą sytuacje finansową a także sportową .
Trzeba godnie pożegnać najlepszego piłkarza i zacząć myśleć o Barcelonie .
0
@Barca1992 to nie trzeba nawet sprawdzac , odrazu jestes uznany za chorego .
0
@marcin62 nigdy odglosu slonia nie slyszales xd
0
@marcin000019 no he didnt
0
@lampa16 tak czy tak powinno sie odczekac 2 , 3 miesiące z zakupem konsoli bo wiele z pierwszych modeli jest najbardziej wadliwe .
0
@Coutinho007 mieliśmy juz tylu trenerow i dalej nic , dalej myslisz ze to nie ejst wina pilkarzy?
1
@MESSIah16 a dla mnie śmiech ze dzisiejsi ludzie to takie delikatne sieroty . Goście zeszli z boiska bo do gościa , który jest czarny powiedzieli ,, czarny " .
No masakra . Szok . Mam nadzieję że gość z tego wyjdzie.
0
@Coutinho007 bo Barca nie ma nawet kapitana