0

@lukaszbarca15 Morawiecki, Kaczyński, Duda

8

@Uukasz_93 u nas Suarez gralby taką samą padake jak i wczesniej . W Atleti ma porzadny zespol , trenera , motywacje .

0

@Janiama bardzo silny klub , to taki ktory walczy o trofea , ma na nie szanse .
Napoli co moze wygrać? Puchar Włoch to max .

0

Alaves powinno się odwołać do czerwonej kartki swojego piłkarza .
Kuriozalna decyzja sędziego.

6

@Janiama ja myślę że do żadnego duzego klubu nikt go nie wezmie bo jest wielu bardziej utalentowanych pomocników

0

@VenoM a moze on nie chce u nas grac?

0

@RichardWinters wiele osób uważa iż same Stane zaplanowały to wszystko .
Wpłynęło nawet oskarżenie na Busha , gdyż mimo wcześniejszych informacji o zamachu , które otrzymywali za pomocą telefonów nie zrobili kompletnie nic .
,, Pierwszy z 35 artykułów oskarżenia zarzuca prezydentowi stworzenie tajnej kampanii propagandowej mającej na celu sfabrykowanie fałszywego pretekstu do wojny przeciwko Irakowi[9]. "
A jak wiemy , Stany pchają sie we wszstkie wojny gdzie im sie to oplaca , szczególnie przez kradzież surowców z danego terytorium podczas ,, akcji " .

0

@RichardWinters w obu przypadkach wszystko było zaplanowane , ponieważ to bardzo dobry biznes .

0

@RichardWinters nie , na TVPinfo , z bialymi napisami na czerwonym tle .

0

@Ramos9248 zapewne nigdy nie dowiemy się kto za tym stoi . Tak samo jak z WTC .

0

@KmN co z tego skoro ja np pracujac za granicą za godzine pracy kupie zgrzewke xd

1

@DaPi no są, żyją na terenie Polski . I jeszcze dalej głosują na Pis xd

1

@kamilop De Jong też w reprezentacji wyglądał świetnie xd

0

Chciałbym dziś zobaczyć Barcę w ataku w takim składzie:
Griez/Brejt
Dembele-Pedri-Messi
Lub
Griez/Brejt
Konrad-Messi-Dembele

0

Messi na szpicy kompletnie nie pasuje bo wiwmy że podczas meczu napewno go tam nie bedzie . Tak wiec na szpicy musi byc Brajt albo Griezzman .

9

@itmustbejoke mi nigdy nie ogląda sie lepiej obcego klubu niż Barcelony , nawet jak gramy padake i przegrywamy .

0

@senri Guardiola nigdy nie wróci do Barcelony

1

@Lucassito również jak te większe cieniasy

2

Real gra jak cieniasy ale Celta gra jak jeszcze większe cieniasy .

0

@norbi77 gdyby nie kontuzja kolana to gralby w Liverpoolu

1

@Kapitan_SW jeśli młodzi piłkarze nie zasługują swoją postawą na szansę to jej nie dostają, proste .

4

@fcbarcafan19 żałosna? Mamy najwięcej strzelonych bramek w La Liga .
Pomysl zanim cos napiszesz .

3

@herbblaugrana Firpo poza Dembele i Pedrim byl jedynym pozytywem w zespole

0

A ja bym go nie sprzedawał tylko więcej ogrywał . Nie dziwi wcale słaba postawa skoro zawodnik dostaje szansę w jednym na dziesięć spotkań .
Zgranie , timing itp wyrabia się w trakcie spotkań a nie treningów . Jeśli prezentował się bardzo dobrze w dużo gorszym zespole na tle bardzo dobrych jak z nami czy z Realem to poprostu trzeba dać więcej szans .
To samo trzeba było zrobić z Paco Alcacerem czy Dignem .
Nie można oczekiwać bardzo dobrej postawy zawodnika kiedy nie dostaje on regularnej szansy na grę .

0

Teraźniejsza Barcelona to drużyna bez lidera, bez kapitana , bez piłkarzy mogących poderwać zespół do walki , popelniajacy babole w defensywie i marnujacy doskonałe okazje na strzelenie gola .

1

Wszyscy oprócz Puiqa

1

@Tomo1989 Rudy widzi go na codzien i z nim rozmawia ale ,, w swoim świecie " .
Valverde czy Setien tez byli w ,, swoim swiecie " xd

34

@VenoM ewidentnie

0

@NaFazieHitman zadna tyrania , ten zakaz to wałek gdyż nie ma podstawy prawnej i jak przyjmiesz mandat to nigdy nikt sie nie zwroci do Ciebie o pieniądze bo sąd nigdy nie uzna tej kary.

2

@socha Messiemu tez sie zdarzalo wiele razy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?