0

@Quavosk w pierwszym rzędzie trybun chyba xd

1

@Ksyku262 ja nie uważam jak coś.

4

@damianex10 tutaj Luisito standardowo symulka xd

0

@ToJa79 do ,, wypowiedziom " XD

0

@SiSenior teraz trzeba czekaz na Hitler Doner

0

@NeyM Wyspa tajemnic

1

@ToJa79 Ty ,, swojom " też

1

Na zmiane do rotacji moze zostać.

4

@betonito wez nie strasz nawet xd

0

@Gaucho gralidmy z zespolem który z gory sie poddal i i nie probowal walczyc a ten sie jara Busquetsem w takim meczu xd

14

@svensonFCB nie , nie byłoby fajnie .

1

@blaugrana1980 jak wchodzi na 20 m8nut przy prowadzeniu 4:0 to ma sie stresowac? XD

2

@Janiama dokładnie , to tak samo różnica dlaczego Valverde stawial na Gomesa kosztem Denisa .

2

@ZielonySzparag z zespolami ktore nawet nie walczą Busquets sie nadaje

6

@tristan87 jak pojdzie do Ekstraklasy

3

Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.

18

Władca Pierścieni , najlepsza trylogia w historii kina moim zdaniem .
Cóż za arcydzieło , pięknie to Jakcson zekranizował .

Aż sobie zaraz odpalę Bitwę o śródziemie 1

6

@formentera2017 wszyscy się uwzieli na Puiqa , wszyscy trenerzy Barcelony , reprezentacji Hiszpanii i wogóle maja problem do niego :D

0

I co z tego? Potem wroci i bedzie gral jeden mecz na piętnaście jak Firpo .
Dopoki Amigos jest w składzie będzie grał mimo słabej formy .

5

@Pilka_jest_okragla taa bo nam brakuje ziomusia amigosow w szatni , duzo za wczesnie na Xaviego

4

@FC1899Barca a my mamy w Polsce metro na dwie stacje

11

@aleksande_r bez przesady , piłkarzy to zwykły człowiek jak każdy inny i ma prawo wrzucać co chce i kiedy chce .

1

@jedrek7000 niestety poziom muzyki który zadowala dzisiejszą publiczność jest tak niski że głowa mała . Żałuję że nie urodziłem się 20 lat temu .

0

@Cwaniak4 z deszczu pod rynne . Depay to taki sam półśrodek jak Brejt .

0

@Gomess ja bym tak prędko Lengleta nie skreślał . To prawda że ten sezon ma słabszy ale większość spotkań w naszych barwach prezentował się lepiej niż Pique i był pewnym punktem defensywy .

0

@Greenalley no z Bilbao które gra lipe i zwolnilo trenera kilka dni temu xd

0

4:3:3 działa lepiej , ciekawe gdzie .
Mielismy takie dziury w srodku pola ze masakra , wystarczy jeden szybszy zawodnik i miniecie naszej srodkowej linii to bulka z maslem .

0

@masq prostopadle podanie i Sergio Busquets , wybierz jedno.

4

Griezmann to naprawdę nie myśli na boisku .

Busquets ma pilke przy nodze a ten wybiega do prostopadłej XD

20

Już widzę Busquetsa w pojedynkach z zawodnikami Bilbao , juz mi ciśnienie rośnie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?