ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quavosk w pierwszym rzędzie trybun chyba xd
1
@Ksyku262 ja nie uważam jak coś.
4
@damianex10 tutaj Luisito standardowo symulka xd
0
@ToJa79 do ,, wypowiedziom " XD
0
@SiSenior teraz trzeba czekaz na Hitler Doner
0
@NeyM Wyspa tajemnic
1
@ToJa79 Ty ,, swojom " też
1
Na zmiane do rotacji moze zostać.
4
@betonito wez nie strasz nawet xd
0
@Gaucho gralidmy z zespolem który z gory sie poddal i i nie probowal walczyc a ten sie jara Busquetsem w takim meczu xd
14
@svensonFCB nie , nie byłoby fajnie .
1
@blaugrana1980 jak wchodzi na 20 m8nut przy prowadzeniu 4:0 to ma sie stresowac? XD
2
@Janiama dokładnie , to tak samo różnica dlaczego Valverde stawial na Gomesa kosztem Denisa .
2
@ZielonySzparag z zespolami ktore nawet nie walczą Busquets sie nadaje
6
@tristan87 jak pojdzie do Ekstraklasy
3
Ani połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie.
18
Władca Pierścieni , najlepsza trylogia w historii kina moim zdaniem .
Cóż za arcydzieło , pięknie to Jakcson zekranizował .
Aż sobie zaraz odpalę Bitwę o śródziemie 1
6
@formentera2017 wszyscy się uwzieli na Puiqa , wszyscy trenerzy Barcelony , reprezentacji Hiszpanii i wogóle maja problem do niego :D
0
I co z tego? Potem wroci i bedzie gral jeden mecz na piętnaście jak Firpo .
Dopoki Amigos jest w składzie będzie grał mimo słabej formy .
5
@Pilka_jest_okragla taa bo nam brakuje ziomusia amigosow w szatni , duzo za wczesnie na Xaviego
4
@FC1899Barca a my mamy w Polsce metro na dwie stacje
11
@aleksande_r bez przesady , piłkarzy to zwykły człowiek jak każdy inny i ma prawo wrzucać co chce i kiedy chce .
1
@jedrek7000 niestety poziom muzyki który zadowala dzisiejszą publiczność jest tak niski że głowa mała . Żałuję że nie urodziłem się 20 lat temu .
0
@Cwaniak4 z deszczu pod rynne . Depay to taki sam półśrodek jak Brejt .
0
@Gomess ja bym tak prędko Lengleta nie skreślał . To prawda że ten sezon ma słabszy ale większość spotkań w naszych barwach prezentował się lepiej niż Pique i był pewnym punktem defensywy .
0
@Greenalley no z Bilbao które gra lipe i zwolnilo trenera kilka dni temu xd
0
4:3:3 działa lepiej , ciekawe gdzie .
Mielismy takie dziury w srodku pola ze masakra , wystarczy jeden szybszy zawodnik i miniecie naszej srodkowej linii to bulka z maslem .
0
@masq prostopadle podanie i Sergio Busquets , wybierz jedno.
4
Griezmann to naprawdę nie myśli na boisku .
Busquets ma pilke przy nodze a ten wybiega do prostopadłej XD
20
Już widzę Busquetsa w pojedynkach z zawodnikami Bilbao , juz mi ciśnienie rośnie xd