3

Błędy Koemana? Większość straconych bramek to błędy indywidualne , tak samo w ataku .
Wczorajszy mecz to dokładny przykład że błędy indywidualne w obronie i ataku psuja cały wynik .

0

@busquets5 niewidzialem ale Firpo pozytywnie zagral .

0

@joloskyy Trincao tez nie jest

0

@Remi1899 kwota transferu nie gwarantuje dobrej gry

0

@aldewir nie chodzi kogo on sprowadzil ale ilu zawodnikow przyszlo kiedy on zaczal byc trenerem .
Sporo wielu piłkarzy, ktorzy tak naprawde nie sa wogole zgrani z zespolem i potrzebują czasu .

0

@VenoM skoro rezerwy Barcelony graja beznadzieje caly czas to raczej nie ma tam ludzi do powolania .

1

@Mixtape jak brak pomyslu skoro rywal praktycznie nam nie zagrazal i tylko indywidualny blad spowodowal utrate bramki?
Jak brak pomyslu skoro mielismy ze cztery setki , ktore powinny zostac zakonczone bramkami ?
Jakie nietrafione zmiany? Dembele wszedl i strzelil bramke a Trincao , Coutinho i Firpo brali udzial przy niej?

0

@VenoM a kto ma zagrac jako napastnik czy skrzydlowy? Masz lepszych?

5

@Mixtape no tak , to Koeman mogl wykorzystac te nasze setki i zapobiec odebraniu pilki Araujo .
No ale spitolil xd

0

@Azi wlasnie mówię o tym ze Valverde niestety nie mial nic do powiedzenia .

0

@tbasutbasu co z tego skoro w naszym składzie mamy pilkaryz ktorzy tu poprostu nie pasuja .
Kiedys za czasow Xaviego, Iniesty i reszty przegralismy z Celticiem 1 lub 2 do zera .
Sklad mial Celtic wiele gorszy i co z tego?

0

@pax @tbas szanuje

0

@aldewir hmm Pedri , Trincao , Dest , Pjanic , Fernandes , powrót Aleni , Fati i Araujo wlaczeni do pierwszego skladu i konieczność ogrywania Minguezy z powodu braku stoperów .

0

@SiSenior Setien przyszedl w trakcie sezonu , w dodatku bez nowych transferow , jedynie Braith

0

@neeed gdyby nie bylo kontuzji i porobilo sie kilka sensownych transferow to czemu nie .

0

@Azi ale jesli trener nie moze nawet wybrac jakiego zawodnika ma mu klub sprowadzic to o czym my tu rozmawiamy ? Valverde mial wyniki , wiec trzeba bylo go zostawic bo tak czy tak to jest najwazniejsze .
Zachcialo sie klubowi zmiany trenera bo styl lipny to teraz maja ...

6

@Abominacja obaj nie są przereklamowani , poprostu żaden nie pasuje do naszego zespolu . Jak 3/4 skladu zreszta .

1

@doc a Barto nie sprowadzil Suareza ?

0

@Marcel99 czyli chcesz zmiany trenera na innego ale na koncu piszesz ze z takimi gwiazdami w ataku tez nic nie wygramy xd

0

@Azi nie grają bo się do tego nie nadają , nawet reprezentacja Hiszpanii już tak nie gra bo nie ma takich pilkarzy aktualnie .

2

Ja mam jedynie bekę z ludzi którzy mysleli ze podczas ( nie jakiejs wielkiej ale jednak znacznej ) rewolucji kadrowej i przy kontuzjach waznych pilkarzy dalej bedziemy stale gdzies w top3 .

0

@Azi niewiem czego nie rozumiesz . Czy myslisz ze nasza ekipa nie gra jak zadawnych czasow bo to wina trenera ?

17

@itmustbejoke hipokryzją ? to nasz jedyny pilkarz w składzie poza Messim , który kiedy jest zdrowy to potrafii zrobic przewagę .
Po drugie to że sie Dembele spoznil nie musi byc prawda , nikt tego nie potwierdzil a moze przyjechal chwile pozniej za zgoda klubu .

0

@Azi to naprawdę myślisz że brak gry w ,, barcelońskim " stylu to wina trenera ? xd

7

Mecz był spokojnie do wygrania a za stratę punktów możemy podziękować sami sobie .
Prawda jest taka że nie ma co się dziwić , nie mamy skuteczności , jeden skrzydlowy wrocil po kontuzji , drugi to transfer ostatniego okienka , dwóch z trzech stoperów to jeszcze goście bez żadnego doświadczenia i podarowujemy bramkę rywalowi po indywidualnym błędzie .
Myślę że gdyby nie oddanie bramki to w końcu jedną byśmy wcisnęli i potem poszło by dużo łatwiej a tak to strata bramki i rywal odrazu zaczął się murować .

2

@FC1899Barca ja akurat bylem ostatnim za wyrzuceniem Valverde .

A na Twoje pytania odpowiadam : wina piłkarzy!

0

@FC1899Barca a co źle powiedział ? powiedzial prawde . Przy tej kadrze co moze chlop wyciagnac ? skorzystal z kazdego pilkarza z lawki , mielismy wiele okazji by wygrac to spotkanie ale marnowalismy wszystko jak leci .
Setki mieli Braithwaite , Dembele , De Jong i wsyzstko zmarnowali .
Czy to wina trenera ze pilkarze marnuja setki a obronca podarowuje bramke druzynie przeciwnej ?

0

@FC1899Barca nie rozumiem o co w tym chodzi .

3

Najlepsze jest to że tracimy kolejną bramkę nie przez dobrą akcję rywala tylko po własnym babcoku

0

@rademenes akurat Firpo dzisiaj spoko gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?