ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Błędy Koemana? Większość straconych bramek to błędy indywidualne , tak samo w ataku .
Wczorajszy mecz to dokładny przykład że błędy indywidualne w obronie i ataku psuja cały wynik .
0
@busquets5 niewidzialem ale Firpo pozytywnie zagral .
0
@joloskyy Trincao tez nie jest
0
@Remi1899 kwota transferu nie gwarantuje dobrej gry
0
@aldewir nie chodzi kogo on sprowadzil ale ilu zawodnikow przyszlo kiedy on zaczal byc trenerem .
Sporo wielu piłkarzy, ktorzy tak naprawde nie sa wogole zgrani z zespolem i potrzebują czasu .
0
@VenoM skoro rezerwy Barcelony graja beznadzieje caly czas to raczej nie ma tam ludzi do powolania .
1
@Mixtape jak brak pomyslu skoro rywal praktycznie nam nie zagrazal i tylko indywidualny blad spowodowal utrate bramki?
Jak brak pomyslu skoro mielismy ze cztery setki , ktore powinny zostac zakonczone bramkami ?
Jakie nietrafione zmiany? Dembele wszedl i strzelil bramke a Trincao , Coutinho i Firpo brali udzial przy niej?
0
@VenoM a kto ma zagrac jako napastnik czy skrzydlowy? Masz lepszych?
5
@Mixtape no tak , to Koeman mogl wykorzystac te nasze setki i zapobiec odebraniu pilki Araujo .
No ale spitolil xd
0
@Azi wlasnie mówię o tym ze Valverde niestety nie mial nic do powiedzenia .
0
@tbasutbasu co z tego skoro w naszym składzie mamy pilkaryz ktorzy tu poprostu nie pasuja .
Kiedys za czasow Xaviego, Iniesty i reszty przegralismy z Celticiem 1 lub 2 do zera .
Sklad mial Celtic wiele gorszy i co z tego?
0
@pax @tbas szanuje
0
@aldewir hmm Pedri , Trincao , Dest , Pjanic , Fernandes , powrót Aleni , Fati i Araujo wlaczeni do pierwszego skladu i konieczność ogrywania Minguezy z powodu braku stoperów .
0
@SiSenior Setien przyszedl w trakcie sezonu , w dodatku bez nowych transferow , jedynie Braith
0
@neeed gdyby nie bylo kontuzji i porobilo sie kilka sensownych transferow to czemu nie .
0
@Azi ale jesli trener nie moze nawet wybrac jakiego zawodnika ma mu klub sprowadzic to o czym my tu rozmawiamy ? Valverde mial wyniki , wiec trzeba bylo go zostawic bo tak czy tak to jest najwazniejsze .
Zachcialo sie klubowi zmiany trenera bo styl lipny to teraz maja ...
6
@Abominacja obaj nie są przereklamowani , poprostu żaden nie pasuje do naszego zespolu . Jak 3/4 skladu zreszta .
1
@doc a Barto nie sprowadzil Suareza ?
0
@Marcel99 czyli chcesz zmiany trenera na innego ale na koncu piszesz ze z takimi gwiazdami w ataku tez nic nie wygramy xd
0
@Azi nie grają bo się do tego nie nadają , nawet reprezentacja Hiszpanii już tak nie gra bo nie ma takich pilkarzy aktualnie .
2
Ja mam jedynie bekę z ludzi którzy mysleli ze podczas ( nie jakiejs wielkiej ale jednak znacznej ) rewolucji kadrowej i przy kontuzjach waznych pilkarzy dalej bedziemy stale gdzies w top3 .
0
@Azi niewiem czego nie rozumiesz . Czy myslisz ze nasza ekipa nie gra jak zadawnych czasow bo to wina trenera ?
17
@itmustbejoke hipokryzją ? to nasz jedyny pilkarz w składzie poza Messim , który kiedy jest zdrowy to potrafii zrobic przewagę .
Po drugie to że sie Dembele spoznil nie musi byc prawda , nikt tego nie potwierdzil a moze przyjechal chwile pozniej za zgoda klubu .
0
@Azi to naprawdę myślisz że brak gry w ,, barcelońskim " stylu to wina trenera ? xd
7
Mecz był spokojnie do wygrania a za stratę punktów możemy podziękować sami sobie .
Prawda jest taka że nie ma co się dziwić , nie mamy skuteczności , jeden skrzydlowy wrocil po kontuzji , drugi to transfer ostatniego okienka , dwóch z trzech stoperów to jeszcze goście bez żadnego doświadczenia i podarowujemy bramkę rywalowi po indywidualnym błędzie .
Myślę że gdyby nie oddanie bramki to w końcu jedną byśmy wcisnęli i potem poszło by dużo łatwiej a tak to strata bramki i rywal odrazu zaczął się murować .
2
@FC1899Barca ja akurat bylem ostatnim za wyrzuceniem Valverde .
A na Twoje pytania odpowiadam : wina piłkarzy!
0
@FC1899Barca a co źle powiedział ? powiedzial prawde . Przy tej kadrze co moze chlop wyciagnac ? skorzystal z kazdego pilkarza z lawki , mielismy wiele okazji by wygrac to spotkanie ale marnowalismy wszystko jak leci .
Setki mieli Braithwaite , Dembele , De Jong i wsyzstko zmarnowali .
Czy to wina trenera ze pilkarze marnuja setki a obronca podarowuje bramke druzynie przeciwnej ?
0
@FC1899Barca nie rozumiem o co w tym chodzi .
3
Najlepsze jest to że tracimy kolejną bramkę nie przez dobrą akcję rywala tylko po własnym babcoku
0
@rademenes akurat Firpo dzisiaj spoko gra