0

@Coutinho007 Lenglet ma spadek formy ale wczesniej nie raz byl naszym pewnym punktem , w dodatku jak na stopera kest mlody .

0

@Xavyol Alba jest za slaby psychicznie zeby wystawiac go do gry z mocniejszymi rywalami .

2

Jak dla mnie żeby doszło do porzadnej rewolucji to powinniśmy w lato pozbyć się trzonu Pique , Alby , Busquetsa i Messiego .
Nie ma sensu dalej kontynuować współpracy z tymi piłkarzami, jeśli chcemy zbudować zespół który może rywalizować z lepszymi.

1

@D10SLEO to zobacz Messiego pressing XD

0

@MesQueUnClub_87 Trincao to na sprzedaż w styczniu

12

Jedyne co mi się dziś podobało to to , że Koeman zdjął tą sierotę Albę,która jak drużyna przegrywa to leci w płacz i panikę .

2

Ja też nie , w dodatku przy takich cieniasach jak Busquets czy De Jong .

1

@TR3YWAY tak , zakazali . Rakitic i sam Messi tez potrafia strzelac z dystansu no ale DNA Barcelony zabrania .

1

@CZAJUN_119 Messi zara odejdzie, takze luzik

0

@Gregsky10 nasi tak samo , patrz chociazby na Albę .

0

@SiSenior nie bedzie bledu zarzadu bo nikt go nie chcial kupic .

0

@Kurkmen Ty to masz ciężkie życie chłopie

0

@pafcioxxx Ramos napewno lepszym kapitanem niż obrońcą, bo co chwile robi błędy.
Zresztą gdyby nie bramki Ramosa to nikt hy go nie brał pod uwagę.

1

@Kwasiak98 za rok może być Neymar-Mbappe-Messi xd

3

@IronSanHybrid a Ty co bedziesz wklejal memy ze stronek xd

0

@Katalonbar a co z Fatim?

1

@marcin000019 a do tego jedynie 100 milionów pensji XD

9

@Remi70 sam jesteś ciemny , jeśli miałem covida i mnie nie ruszył to nie będę się szczepił czymś co po pierwsze nie jest mi potrzebne , po drugie jest robione na zasadzie kto pierwszy ten lepszy , byleby się sprzedało .

0

@kaamil1910 Neymar nie powiedzial ze zagrają ze soba na 100% , zacznijmy od tego .

0

@8IniestaMaestro8 ja juz sie pogldzilem z odejsciem w to lato .

0

@bari_94 on ma swoje przemyślenia ktorymi nie chce sie dzielić ale to nie chodzi o Neymara w Barcelonie a Messiego w PSG .

0

@AlberoLuqe z Dignem nie bylo inaczej , bylo widac jak na dloni kiedy Digne wychodzil perfekcyjnie do pilki ale Leo mu nie podawal , bo jeszcze ten wygryzlby amigosa ze skladu .

1

@TheNekro94 moj top 5 w 2020:
- Chimaira
- Slipknot
- Cannibal Corpse
- Rammstein
- Metallica
Ogólnie prawie 100 zespołów w tym roku .

0

@AlberoLuqe trudno zeby mial znysl skoro nie dają mu grać. W Betisie potrafił wszystko , nawet wpakowac nam bramkę a tutaj niewiem co sie dzieje , z amigosami gra sie inaczej i trzeba grac tylko na Messiego .

8

@Barca1992 zalatwiles chlopu miejsce w pierwszej jedenastce

0

@Tasde no chyba że tak

4

Trincao 6 , chłopak jest kompletnie bezuzyteczny z przodu i z tylu . Narazie kompletny niewypał .

0

@Tasde Firpo gral tylko 29 minut .

1

@BarcaInfo poza fajna bramką należy pochwalić za akcję gdzie wyłożył piłkę Coutinho .
Idealne przyjęcie gdzie minął bramkarza i stworzył setkę dla Cou .

0

@neeed a po co skoro wciagal sobie Lige nosem , z czego jedną z pierwszą przegraną w przedostatniej kolejce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?