ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomek54321 no i może Willian strzelilby na pustaka zamiast Dembele
0
@neeed a co ma do tego Ernest? On chcial innych piłkarzy niz zarzad ściągnął.
0
@neeed a gdzie mial grac przy Suarezie?
0
@neeed co zepsul Ernest? Jedynie styl .
Nic wiecej .
0
@KmN wczoraj na nike byly na promce minus 30
1
@Kubox no i co w związku z tym?
0
@Marjando za kółeczka z piłką czy ładne prowadzenie piłki nie przyznają trzech punktów .
Bardzo dobry wybór redakcji .
1
U Firpo : ,,Największy cień na jego występie nie kładzie się na jego poczynaniach ofensywnych, ale na stracie w 87’, kiedy to podał za krótko na własnej połowie"
Ale o tym że na dobrą sprawę sam to naprawił to już nikt nie wspomniał.
Po drugie Matheus chwilę po wejściu w pierwszych sekundach już miał przechwyt a w rubryce 0 .
Do tego Trincao 5? Nota wyjściowa za zero plusów i masę strat i zepsutych akcji .
0
Pewnie mu Umtiti szamana polecil .
0
@Przemo91 wystarczy ze mam przypadki w dalszej rodzinie gdzie osoba umiera a lekarze sie pytaja czy moga wpisac ,, covid19" . Wiec na te zarejestrowane zgony na covid mozna spojrzeć i wybuchnac smiechem , tak samo jak na testy obecności wirusa .
9
@Janiama w jeden dzień więcej niż przez cały rok na grypę XDDD
6
Wszystko fajnue pięknie a w niedzielę do skladu wróci Messi , skonczy się pressing , intensywność , potem wróci Busi , Roberto i będzie po staremu .
0
@IronSanHybrid to wynkka z braku ogrania a przy tym zgrania .
0
@IronSanHybrid jak dla mnie Firpo na stoperze zagrał wporzo
5
@ObiektywnyKibic121 De Bruyna gra.takie piłki na 50 metrów a nie na 10 xd
1
@FafitFCB tak .
0
@DanielOOL bo jest słaby
2
Dynamo zapłaciło rachunek
1
@Yosemite takich pilkarzy teraz brakuje a jak zobacze takiego placzacego co chwile Albe to się niedobrze robi
0
@Barca1992 loty dla zaszczepionych to wymyśl zwyklego Janusza gazety , nic wiecej .
0
@BarcaInfo jak Barca sprowadzila Griezmanna to Cou byl w Bayernie
2
@maroon jeśli miałem koronawirusa i nie zrobil on na mnie wrazenia to po co mam sie szczepic?
0
@MarioVeB! Wszyscy na niego stawiają bo zawodnik z taką pensją i amigos nie będzie siedział na ławie. W dodatku nie da się go sprzedać bo nikt go nie chce .
4
Busquets gra za zasługi od 4 lat . Teraz jest to piłkarz który nie odnajdzie się w żadnym zespole bo ma poprostu za mało do zaoferowania .
Ani nic konkretnego z tyłu ani z przodu .
0
@Rudi35 zdalnie online
0
Albo L'Kabaret .
1
@Fawrf kazdy jest niewinny , pamietaj xd
1
@Bartunek Deutschland! Mein herz in flammen xd
0
@Coutinho007 jak dla mnie problem leży w parze Pique/Roberto
1
@Messibestplayerintheworld no i myslisz ze jak sciagniesz nowego stopera to przy Busquetsie , Pique , Roberto i Albie będzie dobrze gral xd