0

@Tomek54321 no i może Willian strzelilby na pustaka zamiast Dembele

0

@neeed a co ma do tego Ernest? On chcial innych piłkarzy niz zarzad ściągnął.

0

@neeed a gdzie mial grac przy Suarezie?

0

@neeed co zepsul Ernest? Jedynie styl .
Nic wiecej .

0

@KmN wczoraj na nike byly na promce minus 30

1

@Kubox no i co w związku z tym?

0

@Marjando za kółeczka z piłką czy ładne prowadzenie piłki nie przyznają trzech punktów .
Bardzo dobry wybór redakcji .

1

U Firpo : ,,Największy cień na jego występie nie kładzie się na jego poczynaniach ofensywnych, ale na stracie w 87’, kiedy to podał za krótko na własnej połowie"
Ale o tym że na dobrą sprawę sam to naprawił to już nikt nie wspomniał.
Po drugie Matheus chwilę po wejściu w pierwszych sekundach już miał przechwyt a w rubryce 0 .
Do tego Trincao 5? Nota wyjściowa za zero plusów i masę strat i zepsutych akcji .

0

Pewnie mu Umtiti szamana polecil .

0

@Przemo91 wystarczy ze mam przypadki w dalszej rodzinie gdzie osoba umiera a lekarze sie pytaja czy moga wpisac ,, covid19" . Wiec na te zarejestrowane zgony na covid mozna spojrzeć i wybuchnac smiechem , tak samo jak na testy obecności wirusa .

9

@Janiama w jeden dzień więcej niż przez cały rok na grypę XDDD

6

Wszystko fajnue pięknie a w niedzielę do skladu wróci Messi , skonczy się pressing , intensywność , potem wróci Busi , Roberto i będzie po staremu .

0

@IronSanHybrid to wynkka z braku ogrania a przy tym zgrania .

0

@IronSanHybrid jak dla mnie Firpo na stoperze zagrał wporzo

5

@ObiektywnyKibic121 De Bruyna gra.takie piłki na 50 metrów a nie na 10 xd

1

@FafitFCB tak .

0

@DanielOOL bo jest słaby

2

Dynamo zapłaciło rachunek

1

@Yosemite takich pilkarzy teraz brakuje a jak zobacze takiego placzacego co chwile Albe to się niedobrze robi

0

@Barca1992 loty dla zaszczepionych to wymyśl zwyklego Janusza gazety , nic wiecej .

0

@BarcaInfo jak Barca sprowadzila Griezmanna to Cou byl w Bayernie

2

@maroon jeśli miałem koronawirusa i nie zrobil on na mnie wrazenia to po co mam sie szczepic?

0

@MarioVeB! Wszyscy na niego stawiają bo zawodnik z taką pensją i amigos nie będzie siedział na ławie. W dodatku nie da się go sprzedać bo nikt go nie chce .

4

Busquets gra za zasługi od 4 lat . Teraz jest to piłkarz który nie odnajdzie się w żadnym zespole bo ma poprostu za mało do zaoferowania .
Ani nic konkretnego z tyłu ani z przodu .

0

@Rudi35 zdalnie online

0

Albo L'Kabaret .

1

@Fawrf kazdy jest niewinny , pamietaj xd

1

@Bartunek Deutschland! Mein herz in flammen xd

0

@Coutinho007 jak dla mnie problem leży w parze Pique/Roberto

1

@Messibestplayerintheworld no i myslisz ze jak sciagniesz nowego stopera to przy Busquetsie , Pique , Roberto i Albie będzie dobrze gral xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?