1

@Slazmi zalezy , jak sie nie ma polajkowanych jakichs pojebstw , to fejs jest wporzo .

1

@amek555 wygrają

3

@Janiama tak czy tak Liga Narodow jest jak najbardziej zbędna. Euro i MŚ wystarczą .

0

@cchesterr43 a jeszcze Ospina , Mina , Murillo , Bentancur czy Caceres . Kilka smaczków jest .

2

No , szczególnie w obronie .

0

Fundament do kompletnego zawodzenia w La Liga . Masa błędów w kryciu , głupie straty , nierówna forma .

1

@kuz choćby Barca miala dopłacić ze 20 mln to brak w składzie tego nieudacznika to bylby cud .

1

@tomek256 bo musieliby wprowadzić stan epidemiologiczny i musieliby wspomagac przedsiebiorcow i oplacac pensje ludziom . Niestety rzadu na to nie stac bo rozkradl wszystko co sie dalo i nie wprowadza nigdy takich rzeczy .

1

@barcelonaLM bo u nas nie liczą bo to wszystko są wałki .

0

@VenoMlepiej Pedriego za Puiqa .

0

@Bagsik88 byc najlepszym w ofensywie przy De Jongu , ktory gra jedna pilke na mecz do przodu to zadne wyróżnienie.

0

@Bagsik88 narazie Pjanic jest cienki jak siki węża .

0

@Bykunn od 2008 roku przegapulem moze 20 spotkan .

0

@KamilZ kazdy z wymienionych jest ze 3 razy lepszy technicznie od Vidala .

1

@FafitFCB muza robi klimat xD

0

Szkoda że do środka pola ściagnelismy Pjanica zamiast Thomasa , Kondogbii czy Williama Carvalho . Gosci którzy oprocz walki potrafia pociagnac dobrze gre do przodu .

2

@Bykunn trudno żeby ktoś kto zajmuje się pochowkiem i jest w żałobie latał z telefonem nagrywając lekarzy . No cichot losu ja uj .
Lepsze za to są wiarygodne informacje od mediow z wywozem zwłok z Bergamo czy wynoszenie dorosłych zwłok ofiary ,, covida " trzymajac je w dwóch palcach ...

2

@michal26 dziwne ze nie ma statystyk ile ludzi umiera na glow , raka i inne . W czasach pandemii nagle nie ma innych problemow i powodow zgonow .
Wczoraj na Slowacji bodajze zrobili testy i okazalo sie ze 90% jest blednych .

1

@Bykunn w rodzinie kuzynki mimo że czlonek rodziny umarł na zupelnie cos innego , lekarze zapytali sie czy pozwolą na wpisanie w powodzie smierci ,, ze wzgledu na koronawirusa " .
Rodzina ich wysmiala za robienie z ludzi idiotow i na brak szacunku dla zmarlego .

3

@MESSIah16 przerąbane , 367 zmarłych na 40 milionów ludzi . Powinniśmy juz podjac probe kolonizacji jakiejs planety i tam rozwijac zycie bo ludzkosc zaraz wyginie XD

2

Rakieta z bramką i asystą

3

Beznadziejna gra w naszym wykonaniu . Pierwsze 5 minut obiecujące i zapowiadalo sie na ciekawy mecz .

Niestety jak nasz klub nas przyzwyczail w ostatnich latach odpuscil i ogladalismy męki.

Dramat .

4

Sergio Busquets pobił dziś swój rekord jeśli chodzi o szybkość sprintu .
Wychowanek Barcy rozpędził się do 13 km/h .

2

@barcelonaLM biedni pilkarze, muszą grać w piłkę co 3 dni , zarabiając przy tym miliony .

1

Barca chyba znowu zacznie grać w tym meczu jak straci bramkę na 1:1 , żenada.

0

@dv7wisnia dokładnie :D

0

@ObiektywnyKibic121 ja bym go wyprzedzil z kontuzją kolana xd

21

Za jakie grzechy musimy oglądać Busquetsa w pierwszym składzie

0

@Coutinho007 Malcom strzelal przynajmniej z Realem czy Interem.
Trincao jak narazie niewypał totalny , nic gosc nie potrafi .

0

,, Stracił z widoku Sambe Ba " - co to za dzbany komentują na Polsat sport xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?