ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to są frajerzy xd
1
@Jaman zaskakuje sie tym co lobieta lubi , Ty wiesz najlepiej co lubi
0
Narazie cała trójka rozczarowuje a na Busquetsa nie moge już patrzeć. Dlaczego go nikt nie kupił? A no tak ...
4
@NGTRX bo wiadomo że mielone z ziemniaczkami i buraczkami
0
@J-kob po czym odpocząć ? Sprawdz ile Messi przebuega w trakcie meczu i zastanowmy sie po czym on ma odpoczywac xd
1
@NGTRX w pracy? xd
2
@Jakchcesz roznica ze nikt nie karze Ci w niej wszędzie chodzic , nawet w robocie .
57
Nawet piwo bezalkoholowe jest mocniejsze od Busquetsa .
4
@Encore Maguire kapitan , nie moge z tego xd
0
@kamiVeB juz obaj nie grają w La Liga xd
0
@szpildinio prawda od 4 lat
0
@NaFazieHitman na La Rambli nie ma kolegów
1
@BarcaInfo tak , widzieliśmy to jakies 4 dni temu xd
0
@MrCules jesli tylko pomoga mu pokonac problem z kontuzjami to bedziemy mieli z niego wiele pozytku . A strzelal wazne bramki jak z Sevilla w PK , Chelsea , Atletico i mniej wazne np z Tottenhamem .
No i zmarnowal setke z Live xd
0
@jedrek7000 przy jego przyspieszeniu nie robi sie innych zwodów
0
@Kurkmen gosc wszedl w trakcie meczu , ktorego rywal bronil sie całą 10tka w polu karnym gdzie nie bylo miejsca na nic a gral na pozycji srodkowego napastnika . Czego oczekiwales? Myslisz ze Suarez by cos poradzil jesli nie dostałby zadnej pilki?
0
@neeed ale w meczu z Atletico byl praktycznie najlepszym zawodnikiem .
37
@DonMatteo901 Hajto to debil , tyle w temacie .
0
@neeed a dlaczego , skoro nawet nie wiesz jak sie prezentuje? Ja bym go sprawdził, szczególnie że to środkowy pomocnik .
1
Ciekawe ile czasu spędzi na murawie w tym sezonie Matheus Fernandes
0
@lukas10 jak dla mnie Lenglet będzie bardzo dobrym stoperem . Dobrym już jest ale czegoś mu brakuje i myślę że troszeczkę czasu mu to jeszcze zajmie .
0
@draxidox Sinister .
0
@MrCules bez przesady , Dembele w formie przerasta w naszym zespole każdego poza Messim .
2
@Mat_Cat narazie Trincao robi wszystko żeby pożegnać się z Barca w przyszłym sezonie.
2
@matirix20 nie ma tu najwlasciwszej odpowiedzi czyli: Wy*e**ł .
2
Tytuł nagłówka o remisie powinien być taki ,, Zepsuliscie nam Święto Zmarłych!" xd
0
@Kurkmen na dwóch wysokich gości?
12
Dobrze gralismy w drugiej polowie bo Busiego nie bylo .
0
No to ligę możemy sobie w tym roku odpuścić.
0
Griezzie strzela , Leo na lawke XD