0

Ale to są frajerzy xd

1

@Jaman zaskakuje sie tym co lobieta lubi , Ty wiesz najlepiej co lubi

0

Narazie cała trójka rozczarowuje a na Busquetsa nie moge już patrzeć. Dlaczego go nikt nie kupił? A no tak ...

4

@NGTRX bo wiadomo że mielone z ziemniaczkami i buraczkami

0

@J-kob po czym odpocząć ? Sprawdz ile Messi przebuega w trakcie meczu i zastanowmy sie po czym on ma odpoczywac xd

1

@NGTRX w pracy? xd

2

@Jakchcesz roznica ze nikt nie karze Ci w niej wszędzie chodzic , nawet w robocie .

57

Nawet piwo bezalkoholowe jest mocniejsze od Busquetsa .

4

@Encore Maguire kapitan , nie moge z tego xd

0

@kamiVeB juz obaj nie grają w La Liga xd

0

@szpildinio prawda od 4 lat

0

@NaFazieHitman na La Rambli nie ma kolegów

1

@BarcaInfo tak , widzieliśmy to jakies 4 dni temu xd

0

@MrCules jesli tylko pomoga mu pokonac problem z kontuzjami to bedziemy mieli z niego wiele pozytku . A strzelal wazne bramki jak z Sevilla w PK , Chelsea , Atletico i mniej wazne np z Tottenhamem .
No i zmarnowal setke z Live xd

0

@jedrek7000 przy jego przyspieszeniu nie robi sie innych zwodów

0

@Kurkmen gosc wszedl w trakcie meczu , ktorego rywal bronil sie całą 10tka w polu karnym gdzie nie bylo miejsca na nic a gral na pozycji srodkowego napastnika . Czego oczekiwales? Myslisz ze Suarez by cos poradzil jesli nie dostałby zadnej pilki?

0

@neeed ale w meczu z Atletico byl praktycznie najlepszym zawodnikiem .

37

@DonMatteo901 Hajto to debil , tyle w temacie .

0

@neeed a dlaczego , skoro nawet nie wiesz jak sie prezentuje? Ja bym go sprawdził, szczególnie że to środkowy pomocnik .

1

Ciekawe ile czasu spędzi na murawie w tym sezonie Matheus Fernandes

0

@lukas10 jak dla mnie Lenglet będzie bardzo dobrym stoperem . Dobrym już jest ale czegoś mu brakuje i myślę że troszeczkę czasu mu to jeszcze zajmie .

0

@draxidox Sinister .

0

@MrCules bez przesady , Dembele w formie przerasta w naszym zespole każdego poza Messim .

2

@Mat_Cat narazie Trincao robi wszystko żeby pożegnać się z Barca w przyszłym sezonie.

2

@matirix20 nie ma tu najwlasciwszej odpowiedzi czyli: Wy*e**ł .

2

Tytuł nagłówka o remisie powinien być taki ,, Zepsuliscie nam Święto Zmarłych!" xd

0

@Kurkmen na dwóch wysokich gości?

12

Dobrze gralismy w drugiej polowie bo Busiego nie bylo .

0

No to ligę możemy sobie w tym roku odpuścić.

0

Griezzie strzela , Leo na lawke XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?