0

No to ligę możemy sobie w tym roku odpuścić.

0

Griezzie strzela , Leo na lawke XD

1

Zmianą Trincao za Dembele to Koeman sie podpalil za bardzo .

0

Niewiem jak wy ale mam wrażenie że samobój to troche wina Pique . Widac bylo to po minie Neto na Pique i albo Neto mu krzyczal zeby podal wczesniej albo zeby wogóle nie podawal .
A potem wyszlo jak wyszlo

1

@Kubix93 Dembele przynajmniej szybkoscia moze wjechać w pole karne . Do zmiany Busquets.

0

@Cariones na czworaka .

4

Wszyscy gadali o Griezmannie a tymczasem beznadziejni są Messi i Busquets

2

@cules_ ja go cisnę od 4 lat

5

Boże znowu patyczak w drugiej linii , nie mogę już na gościa patrzeć .

1

@Chaoss uwierz , mamy sie duzo lepiej niz w PL xd

1

@Kusco15 w ostatnich dniach kolejny ekstra uchodzca zaatakowal w Nicei , zabil trzy osoby i ranil chyba szesc z której jednej ucial głowę xd

1

@ViscaBarca123 Busquets to typ piłkarza, którego nie potrzebuje dzis zaden zespol . Ani to nie jest pilkarz ktory bedzie charakteryzowal sie odbiorami i walka ani taki , który potrafi zagrac cos przydatnego z przodu .

Krotko mowiac , Busquets w zadnej umiejetnosci nie znajduje sie w topie . Dosłownie w niczym nie jest jednym z najlepszym . No chyba ze w konkursie ,, kto wolniej wróci za przeciwnikiem ".

0

@macio_944 spoczko

0

@ViscaBarca123 od ponad 10 lat przegapilem moze z 10 spotkań;)

0

@macio_944 pracuję we Francji, wiec z moimi terminami moze byc ciezko xd

3

@ViscaBarca123 Busquets prezentuje sie fatalnie od czterech sezonów , czesto nie nadąża za atakami rywali a takze nie daje kompletnie nic z przodu.
Brak Iniesty i Xaviego obok pokazuje jak bezuzytecznym jest on piłkarzem.

1

@kuba1216 jest w Kielcach i bierze udział w proteście

0

@macio_944 mieszkam w Dąbrowie ale aktualnie mnie tam nie ma xd

0

@Coutinho007 noto biorac pod uwage ze Hazard bedzie strzelal srednio jedna bramke na sezon to luzik xd

1

@IronSanHybrid zaczales juz bo niewiesz co Morawiecki odwali w Wigilie? XD

0

@Coutinho007 tyle co Griezmann ma w Barcelonie to Hazard nigdy nie strzeli xd

1

Wszystko byle nie Suchoklates w drugiej linii .

4

@Naturopata jak narazie to wole Griezmanna od Trincao . Jak na ten moment to ten drugi nie daje nic ani z przodu ani z tyłu .

0

@Dajnatace bo Valverde nawet nie miał takiego w kadrze .

3

@KrisGron7 Cou kontuzja

0

@kass18 Pedri akurat cieniutko strasznie

0

@Yosemite Barca nie dojeżdża na mecze z trudniejszymi rywalami

0

@pax dokładnie, Busi i De Jong tragedia . Te głupie straty notowane co chwilę irytują.

0

@MrCules w dupie

0

Koeman znowu spieprzył sprawę , to może być krótka przygoda na naszej ławce trenerskiej .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?