ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to ligę możemy sobie w tym roku odpuścić.
0
Griezzie strzela , Leo na lawke XD
1
Zmianą Trincao za Dembele to Koeman sie podpalil za bardzo .
0
Niewiem jak wy ale mam wrażenie że samobój to troche wina Pique . Widac bylo to po minie Neto na Pique i albo Neto mu krzyczal zeby podal wczesniej albo zeby wogóle nie podawal .
A potem wyszlo jak wyszlo
1
@Kubix93 Dembele przynajmniej szybkoscia moze wjechać w pole karne . Do zmiany Busquets.
0
@Cariones na czworaka .
4
Wszyscy gadali o Griezmannie a tymczasem beznadziejni są Messi i Busquets
2
@cules_ ja go cisnę od 4 lat
5
Boże znowu patyczak w drugiej linii , nie mogę już na gościa patrzeć .
1
@Chaoss uwierz , mamy sie duzo lepiej niz w PL xd
1
@Kusco15 w ostatnich dniach kolejny ekstra uchodzca zaatakowal w Nicei , zabil trzy osoby i ranil chyba szesc z której jednej ucial głowę xd
1
@ViscaBarca123 Busquets to typ piłkarza, którego nie potrzebuje dzis zaden zespol . Ani to nie jest pilkarz ktory bedzie charakteryzowal sie odbiorami i walka ani taki , który potrafi zagrac cos przydatnego z przodu .
Krotko mowiac , Busquets w zadnej umiejetnosci nie znajduje sie w topie . Dosłownie w niczym nie jest jednym z najlepszym . No chyba ze w konkursie ,, kto wolniej wróci za przeciwnikiem ".
0
@macio_944 spoczko
0
@ViscaBarca123 od ponad 10 lat przegapilem moze z 10 spotkań;)
0
@macio_944 pracuję we Francji, wiec z moimi terminami moze byc ciezko xd
3
@ViscaBarca123 Busquets prezentuje sie fatalnie od czterech sezonów , czesto nie nadąża za atakami rywali a takze nie daje kompletnie nic z przodu.
Brak Iniesty i Xaviego obok pokazuje jak bezuzytecznym jest on piłkarzem.
1
@kuba1216 jest w Kielcach i bierze udział w proteście
0
@macio_944 mieszkam w Dąbrowie ale aktualnie mnie tam nie ma xd
0
@Coutinho007 noto biorac pod uwage ze Hazard bedzie strzelal srednio jedna bramke na sezon to luzik xd
1
@IronSanHybrid zaczales juz bo niewiesz co Morawiecki odwali w Wigilie? XD
0
@Coutinho007 tyle co Griezmann ma w Barcelonie to Hazard nigdy nie strzeli xd
1
Wszystko byle nie Suchoklates w drugiej linii .
4
@Naturopata jak narazie to wole Griezmanna od Trincao . Jak na ten moment to ten drugi nie daje nic ani z przodu ani z tyłu .
0
@Dajnatace bo Valverde nawet nie miał takiego w kadrze .
3
@KrisGron7 Cou kontuzja
0
@kass18 Pedri akurat cieniutko strasznie
0
@Yosemite Barca nie dojeżdża na mecze z trudniejszymi rywalami
0
@pax dokładnie, Busi i De Jong tragedia . Te głupie straty notowane co chwilę irytują.
0
@MrCules w dupie
0
Koeman znowu spieprzył sprawę , to może być krótka przygoda na naszej ławce trenerskiej .