ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zxcvbnmasdqwe a oprócz tego ze dwie setki by zmarnował xd
1
@xVENUMx tak . Tp bylo z miesiąc albo dwa temu .
1
@szymonekk myślę że zagrają o 18:30
5
Real zremisował, więc na bank dzisiaj nie wygramy .
0
@TeKa ja ostatnio sprzedalem laweczke , gryf , 5 hantli i 122kg na 140 euro .
Nie trzeba własnego atlasu czy bramy zeby cwiczyc to co sie chce .
Tak czy tak wlasny sprzet ti jest coś .
11
@DaPi bo pić trzeba umić
0
@Piorun była .
0
@FC1899Barca punkt pierwszy jest nie do spelnienia bo rzad nakradl tyle pieniedzy ze nie stac ich na wyplaty dla przedsiebiorcow .
0
@kamilo0066 hotele sa czynne caly czas. Tylko pokoje jednosobowe są dostepne .
1
@bari_94 jak dla mnie to chłopak skonczy jak Alena .
Puiq boi sie odejsc na wypożyczenie , bo wie że z niego nie wroci a jesli wroci to nikt na niego nie bedzie juz stawial i skonczy sie na odejsciu za darmo .
0
@messi564 luzik , Pedri wyjdzie na prawym skrzydle xd
0
@Katalonbar trzeba bylo dawac Paco minuty zamiast 120 mln za Griezmanna
1
@monsterrize 3:25 słychać strzały
6
@Yanek taki Bojan w drużynach młodzieżowych mial prawie 1000 bramek XD
0
@BarcaInfo to dobrze , trzeba dać Messiemu podwyżkę żeby się nie obraził
0
@HERORICH2 takie troche ofensywne i lekko defensywne
9
Chyba La Rambli
6
@Janiama dobry mecz Recy XDDDD
11
@Allbi to działa tak samo jak u mnie w pracy jeżeli chodzi o jakość detali .
Im mniej kontroli , tym mniej baboli :D
0
Dobrze że Milik wszedł
0
@DonMatteo901 pewnie
0
@Barcaa12 nie no nie obrażaj Krychowiaka
1
Dobrze że nie gramy z San Marino bo zapewne San Marino przedluzyloby swoją dobrą passę.
0
Komentarz usunięty
1
@Czeresniafcb ja rapu nie slucham wiec to dla mnie rowniez no name xd
9
Kolejny pokaz beznadziejności polskiego rządu i tego że ma on w dupie polskich obywateli . Rozdawanie pieniędzy na propagandową TVP by potem prezydent robił z siebie dzbana w hotchallenge w zbiorce na sprzet medyczny . Znikoma pomoc dla polskich przedsiebiorcow ale Zenek przytulił 500 tysiecy pewnie na swojego synka by wydawał jego hajs na prawo i lewo .
Przykre że sami obywatele muszą robić zbiórki za tych niekompetentnych ludzi , ktorzy mysla tylko o tym jak dorobic sie za wlasnej kadencji a reszte miec poprostu gdzies .
Śmiejecie sie i szydzicie z Bartomeu a żyjecie w kraju rzadzonym od lat w dokladnie taki sam sposób.
0
@Michal03 nie mieliby, faul byl 0rzed polem karnym
0
@Kettger narazie wszystko na to wskazuje , niestety
0
Coś naszego nowego Quaresmy z 17tką nie widać
0
@marcin000019 a nie? Pierwsza setke co wylozyl Martialowi to kto podawal? Potem dobrze na skrzydlo zagral , gdzie z pierwszej pilki dogral Pavard i kolejna setka dla Martiala . Potem bardzo dobre wykonanie wolnego i skonczylo sie na poprzecce . To tylko kilka z samej pierwszej polowy .