0

@zxcvbnmasdqwe a oprócz tego ze dwie setki by zmarnował xd

1

@xVENUMx tak . Tp bylo z miesiąc albo dwa temu .

1

@szymonekk myślę że zagrają o 18:30

5

Real zremisował, więc na bank dzisiaj nie wygramy .

0

@TeKa ja ostatnio sprzedalem laweczke , gryf , 5 hantli i 122kg na 140 euro .
Nie trzeba własnego atlasu czy bramy zeby cwiczyc to co sie chce .
Tak czy tak wlasny sprzet ti jest coś .

11

@DaPi bo pić trzeba umić

0

@Piorun była .

0

@FC1899Barca punkt pierwszy jest nie do spelnienia bo rzad nakradl tyle pieniedzy ze nie stac ich na wyplaty dla przedsiebiorcow .

0

@kamilo0066 hotele sa czynne caly czas. Tylko pokoje jednosobowe są dostepne .

1

@bari_94 jak dla mnie to chłopak skonczy jak Alena .
Puiq boi sie odejsc na wypożyczenie , bo wie że z niego nie wroci a jesli wroci to nikt na niego nie bedzie juz stawial i skonczy sie na odejsciu za darmo .

0

@messi564 luzik , Pedri wyjdzie na prawym skrzydle xd

0

@Katalonbar trzeba bylo dawac Paco minuty zamiast 120 mln za Griezmanna

1

@monsterrize 3:25 słychać strzały

6

@Yanek taki Bojan w drużynach młodzieżowych mial prawie 1000 bramek XD

0

@BarcaInfo to dobrze , trzeba dać Messiemu podwyżkę żeby się nie obraził

0

@HERORICH2 takie troche ofensywne i lekko defensywne

9

Chyba La Rambli

6

@Janiama dobry mecz Recy XDDDD

11

@Allbi to działa tak samo jak u mnie w pracy jeżeli chodzi o jakość detali .
Im mniej kontroli , tym mniej baboli :D

0

Dobrze że Milik wszedł

0

@DonMatteo901 pewnie

0

@Barcaa12 nie no nie obrażaj Krychowiaka

1

Dobrze że nie gramy z San Marino bo zapewne San Marino przedluzyloby swoją dobrą passę.

0

Komentarz usunięty

1

@Czeresniafcb ja rapu nie slucham wiec to dla mnie rowniez no name xd

9

Kolejny pokaz beznadziejności polskiego rządu i tego że ma on w dupie polskich obywateli . Rozdawanie pieniędzy na propagandową TVP by potem prezydent robił z siebie dzbana w hotchallenge w zbiorce na sprzet medyczny . Znikoma pomoc dla polskich przedsiebiorcow ale Zenek przytulił 500 tysiecy pewnie na swojego synka by wydawał jego hajs na prawo i lewo .

Przykre że sami obywatele muszą robić zbiórki za tych niekompetentnych ludzi , ktorzy mysla tylko o tym jak dorobic sie za wlasnej kadencji a reszte miec poprostu gdzies .

Śmiejecie sie i szydzicie z Bartomeu a żyjecie w kraju rzadzonym od lat w dokladnie taki sam sposób.


0

@Michal03 nie mieliby, faul byl 0rzed polem karnym

0

@Kettger narazie wszystko na to wskazuje , niestety

0

Coś naszego nowego Quaresmy z 17tką nie widać

0

@marcin000019 a nie? Pierwsza setke co wylozyl Martialowi to kto podawal? Potem dobrze na skrzydlo zagral , gdzie z pierwszej pilki dogral Pavard i kolejna setka dla Martiala . Potem bardzo dobre wykonanie wolnego i skonczylo sie na poprzecce . To tylko kilka z samej pierwszej polowy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?