0

@FC1899Barca a co źle powiedział ? powiedzial prawde . Przy tej kadrze co moze chlop wyciagnac ? skorzystal z kazdego pilkarza z lawki , mielismy wiele okazji by wygrac to spotkanie ale marnowalismy wszystko jak leci .
Setki mieli Braithwaite , Dembele , De Jong i wsyzstko zmarnowali .
Czy to wina trenera ze pilkarze marnuja setki a obronca podarowuje bramke druzynie przeciwnej ?

0

@FC1899Barca nie rozumiem o co w tym chodzi .

3

Najlepsze jest to że tracimy kolejną bramkę nie przez dobrą akcję rywala tylko po własnym babcoku

0

@rademenes akurat Firpo dzisiaj spoko gra

13

Gdybym miał do wyboru podac do Trincao a wybic na aut to wybilbym na aut bo na jedno by wyszło.

4

Hahaha Eibar jedna sytuacja i gol , co za frajerzy z nas XDDD

0

Kolejny raz gosc z Eibar nie dostal w twarz ale tak to pokazuje . Za to powinny byc kartki .

0

@ObiektywnyKibic121 moze to info o Dembele to fejk

1

Co jak co ale z przodu Firpo dobrze sie pokazuje

0

Zdjąć tą Mingueze i Dembusia za niego

3

Tyle miejsca zostawia Eibar za linią obrony że szkoda że Fati i Dembuś nie grają

0

Szkoda tej akcji , genialne podanie Firpo i wykonczenie Braithwaita tez niczego sobie .

0

Dembuś wejdzie pewnie w drugiej połowie za któregoś ze stoperów .

14

Jak tak dalej bedzie gral jak teraz to astepne urodziny bedzie obchodzil juz w innych barwach

0

@10SzymonBarca10 pewnie standardowo 3/4 z nich to falszywe wyniki testow

0

@pax oczywiscie ze przeciwnicy maja przewagę , ze wzgledu na to że Leo kiedy powinien pressować jako srodkowy napastnik poprosti czesto tego nie robi ( nie kryjac i nie atakujac wtedy nikogo ) a jeden z naszych zawodników wybiega do pressingu za niego tworząc dziury z tylu .
Jest to szczegolnie widoczne kiedy gramy z lepszymi druzynami i nasz ,, pseudopressing " i gra obronna wygladaja wrecz komicznie . W dodatku kiedy Messi zajmuje pozycje SN to nasz napastnik musi przy kazdej stracie dymac 20-30 metrów na skrzydlo czy gdzie indziej by larac dziurę.
Zaangażowanie Messiego w defensywe jest naprawde znikome . Nie bez powodu powstają filmiki z ,, lazy " Messim .

Dodając do tego beznadziejną w defensywie linię pomocy i nie ma co się dziwić że byle drużyna nie ma wielkich problemów żeby wypracowac sobie stuprocentową akcję.

0

@pax to ze po jego stratach malo tracimy to nic nie znaczy , bardziej znaczace jest zmeczenie innych pilkarzy , ktorzy muszą biegac za dwoch i pokrywac swoją a także strefę Leo , ktory jak wiadomo wróci raz na jakis czas .
Z lepszymi zespolami przeciwnik w ofensywie zawsze ma przewage jednego zawodnika bo madrze rozciągają i przesuwaja gre a Leo stoi na okolicy srodka pola i obserwuje .

A ze chodzi od wielu lat to tez zbyt wiele nie zmaczy bo kiedys bylismy praktycznie zawsze w posiadaniu pilki , wiec nie bylo to tak widoczne jak teraz , kiedy zespoly przeciwne dominuja nad nami i kiedy trzeba naciskac pressingiem lub wracac do obrony .

0

@Lopezz80 taki jest komunikat a wszyscy wiemy że to wałek

3

Leo Messi: ,, tak , to prawda że głosowałem na PIS "

1

Messi: ,, Antonella cieszy się że mamy 500 plus na trójkę dzieci . "

0

@NGTRX powinno byc ,, szczypionka " xd

1

Wszystkich sie nie da sprzedać xd

6

Ja mam nadzieję że Leo potwierdzi oficjalnie że odejdzie w lato .
Po jego zachowaniu w zeszle lato pogodzilem sie juz z jego odejsciem .
A z nim w skladzie nie uda nam sie przeprowadzic rewolucji i zdecydowac na kim powinna opierac sie gra w nastepnych sezonach .

0

@Lopezz80 ta , skontuzjowal sie przy wigilijnym stole XD

0

@Homeopata8989 Andre Gomes gral zachowawczo co jie znaczy że najgorzej .
A co z Henrique? Hlebem ? Keirrisonem?

0

@marcin000019 i wiecej jedynie od ter Stegena xd

0

@Rewolucja123 jak ma inny organizm ze nie moze wybiegac to niech gra na maxa a kiedy juz nie będzie mogl to sie robi zmianę i juz

0

@BarcaInfo przez jego chodzenie dostajemy baty od kazdej lepszej ekipy bo w druzynie przeciwnej kazdy atakuje i kazdy biega .
Szczegolnie z lepszymi rywalami jak traci pilke , staje w miejscu bez nawet najmniejszej próby przejecia pilki i sie patrzy jak nas kontruja w przewadze .

0

@marcin000019 szczegolnie z silnymi rywalami bardzo duzo biega, wez nie zartuj sobie nawet .

1

@BarcaInfo a tak to jestesmy na zadowalajacym miejscu w tabeli i jest extra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?