ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca a co źle powiedział ? powiedzial prawde . Przy tej kadrze co moze chlop wyciagnac ? skorzystal z kazdego pilkarza z lawki , mielismy wiele okazji by wygrac to spotkanie ale marnowalismy wszystko jak leci .
Setki mieli Braithwaite , Dembele , De Jong i wsyzstko zmarnowali .
Czy to wina trenera ze pilkarze marnuja setki a obronca podarowuje bramke druzynie przeciwnej ?
0
@FC1899Barca nie rozumiem o co w tym chodzi .
3
Najlepsze jest to że tracimy kolejną bramkę nie przez dobrą akcję rywala tylko po własnym babcoku
0
@rademenes akurat Firpo dzisiaj spoko gra
13
Gdybym miał do wyboru podac do Trincao a wybic na aut to wybilbym na aut bo na jedno by wyszło.
4
Hahaha Eibar jedna sytuacja i gol , co za frajerzy z nas XDDD
0
Kolejny raz gosc z Eibar nie dostal w twarz ale tak to pokazuje . Za to powinny byc kartki .
0
@ObiektywnyKibic121 moze to info o Dembele to fejk
1
Co jak co ale z przodu Firpo dobrze sie pokazuje
0
Zdjąć tą Mingueze i Dembusia za niego
3
Tyle miejsca zostawia Eibar za linią obrony że szkoda że Fati i Dembuś nie grają
0
Szkoda tej akcji , genialne podanie Firpo i wykonczenie Braithwaita tez niczego sobie .
0
Dembuś wejdzie pewnie w drugiej połowie za któregoś ze stoperów .
14
Jak tak dalej bedzie gral jak teraz to astepne urodziny bedzie obchodzil juz w innych barwach
0
@10SzymonBarca10 pewnie standardowo 3/4 z nich to falszywe wyniki testow
0
@pax oczywiscie ze przeciwnicy maja przewagę , ze wzgledu na to że Leo kiedy powinien pressować jako srodkowy napastnik poprosti czesto tego nie robi ( nie kryjac i nie atakujac wtedy nikogo ) a jeden z naszych zawodników wybiega do pressingu za niego tworząc dziury z tylu .
Jest to szczegolnie widoczne kiedy gramy z lepszymi druzynami i nasz ,, pseudopressing " i gra obronna wygladaja wrecz komicznie . W dodatku kiedy Messi zajmuje pozycje SN to nasz napastnik musi przy kazdej stracie dymac 20-30 metrów na skrzydlo czy gdzie indziej by larac dziurę.
Zaangażowanie Messiego w defensywe jest naprawde znikome . Nie bez powodu powstają filmiki z ,, lazy " Messim .
Dodając do tego beznadziejną w defensywie linię pomocy i nie ma co się dziwić że byle drużyna nie ma wielkich problemów żeby wypracowac sobie stuprocentową akcję.
0
@pax to ze po jego stratach malo tracimy to nic nie znaczy , bardziej znaczace jest zmeczenie innych pilkarzy , ktorzy muszą biegac za dwoch i pokrywac swoją a także strefę Leo , ktory jak wiadomo wróci raz na jakis czas .
Z lepszymi zespolami przeciwnik w ofensywie zawsze ma przewage jednego zawodnika bo madrze rozciągają i przesuwaja gre a Leo stoi na okolicy srodka pola i obserwuje .
A ze chodzi od wielu lat to tez zbyt wiele nie zmaczy bo kiedys bylismy praktycznie zawsze w posiadaniu pilki , wiec nie bylo to tak widoczne jak teraz , kiedy zespoly przeciwne dominuja nad nami i kiedy trzeba naciskac pressingiem lub wracac do obrony .
0
@Lopezz80 taki jest komunikat a wszyscy wiemy że to wałek
3
Leo Messi: ,, tak , to prawda że głosowałem na PIS "
1
Messi: ,, Antonella cieszy się że mamy 500 plus na trójkę dzieci . "
0
@NGTRX powinno byc ,, szczypionka " xd
1
Wszystkich sie nie da sprzedać xd
6
Ja mam nadzieję że Leo potwierdzi oficjalnie że odejdzie w lato .
Po jego zachowaniu w zeszle lato pogodzilem sie juz z jego odejsciem .
A z nim w skladzie nie uda nam sie przeprowadzic rewolucji i zdecydowac na kim powinna opierac sie gra w nastepnych sezonach .
0
@Lopezz80 ta , skontuzjowal sie przy wigilijnym stole XD
0
@Homeopata8989 Andre Gomes gral zachowawczo co jie znaczy że najgorzej .
A co z Henrique? Hlebem ? Keirrisonem?
0
@marcin000019 i wiecej jedynie od ter Stegena xd
0
@Rewolucja123 jak ma inny organizm ze nie moze wybiegac to niech gra na maxa a kiedy juz nie będzie mogl to sie robi zmianę i juz
0
@BarcaInfo przez jego chodzenie dostajemy baty od kazdej lepszej ekipy bo w druzynie przeciwnej kazdy atakuje i kazdy biega .
Szczegolnie z lepszymi rywalami jak traci pilke , staje w miejscu bez nawet najmniejszej próby przejecia pilki i sie patrzy jak nas kontruja w przewadze .
0
@marcin000019 szczegolnie z silnymi rywalami bardzo duzo biega, wez nie zartuj sobie nawet .
1
@BarcaInfo a tak to jestesmy na zadowalajacym miejscu w tabeli i jest extra