ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo a po czym ten Messi ma odpoczywac? Po kilku sprintach w trakcie meczu ?
0
@marcin000019 halowcu? Jaja sobie robisz? Bo cisne żałosny pressing Messiego to znaczy że nie jestem kibicem Barcy?
0
@vangoor Maxwell ze wzgledu na przyjaźń, grali razem w Barcelonie , PSG i chyba w Interze .
1
@Kengo każdy to wie , dlatego tez wolałem zeby Messiego udalo sie sprzedać w lato . No ale niestety . Przebudowe zaczniemy w nastepne lato .
8
I dobrze , musi odpoczac bo tym jego pressingiem się chłop zajechał napewno .
0
@Szakalaka12369 kazdy cisnal beke z tego transferu glownie przez ilosc i dlugosc kontuzji jakie mial do tej pory Belg . Kazdy wiedzial ze jak gra to gra bardzo dobrze ale gral zbyt rzadko , stad zrozumiała beka .
0
@pele1282 Wrociwoj XDD
0
@IronSanHybrid a są tam informacje o jego uzaleznieniu od narkotykow jak wali biale krechy?
0
@Kubox Star Wars Heroes coś tam
1
Tomacz Cwiakala juz jest . Teraz czekamy na Najmana i Hajto .
0
@Gaucho mam nadzieję ze Mikolaj sie postara xd
1
Moim życzeniem na święta było jak najszybsze sprzedanie Busquetsa z Barcelony . Oby sie spełniło.
0
@Criss18Barca mocne trzy
0
@VenoM ze szkoly , na trawiastym , na orliku , w klubie , jak zaloze insta to może więcej wyjdzie xd
0
No , z Valencią szczególnie było extra .
1
Co za bezsensowny post
0
@FafitFCB no tak , bo Puiq zagral fajnie w dwoch spotkaniach to juz jest drugim Xavim xd
0
@viscajasiek Lenglet może grac jak Pique ale Mustafi xd
0
Boze , tylko nie Busquets
0
@clyde UWAGA! STULEJOMETR COS WYKRYL XD
41
My mamy swojego Dembusia a Inaki Williams nie opuscil spotkania w lidze od pieciu sezonów, 171 spotkań pod rząd xd
1
@Chwytliwy racja , Hardwired np. mi bardzo przypadł do gustu
0
@Granto co zrobi trener kiedy pilkarze sa slabi psychicznie i Barcelona nie ma kapitana
1
@Pilka_jest_okragla tutaj glownie mozna winic tych pilkarzy a nie trenera
0
@katalonczyk987 polowa tej gradry nie bedzie grala dobrze nawet u Xaviego
3
@Beztroskii potrzebuja odpoczynku bo w jednym meczu grali tak agresywnie jak graja inne zespoly w kazdym meczu XD
1
@Bartunek jak Benfica i reszta takie mocnw to niech spróbują chwile pogracw Ekstraklasie cwaniaczki
0
@FafitFCB kto to jest? Jakis pilkarz?
0
@TheNekro94 no a oni nie wiedzą kto to Lewandowski wogole
3
@Kamilos84 za 4 karne pod rząd xd