1

@BarcaInfo a po czym ten Messi ma odpoczywac? Po kilku sprintach w trakcie meczu ?

0

@marcin000019 halowcu? Jaja sobie robisz? Bo cisne żałosny pressing Messiego to znaczy że nie jestem kibicem Barcy?

0

@vangoor Maxwell ze wzgledu na przyjaźń, grali razem w Barcelonie , PSG i chyba w Interze .

1

@Kengo każdy to wie , dlatego tez wolałem zeby Messiego udalo sie sprzedać w lato . No ale niestety . Przebudowe zaczniemy w nastepne lato .

8

I dobrze , musi odpoczac bo tym jego pressingiem się chłop zajechał napewno .

0

@Szakalaka12369 kazdy cisnal beke z tego transferu glownie przez ilosc i dlugosc kontuzji jakie mial do tej pory Belg . Kazdy wiedzial ze jak gra to gra bardzo dobrze ale gral zbyt rzadko , stad zrozumiała beka .

0

@pele1282 Wrociwoj XDD

0

@IronSanHybrid a są tam informacje o jego uzaleznieniu od narkotykow jak wali biale krechy?

0

@Kubox Star Wars Heroes coś tam

1

Tomacz Cwiakala juz jest . Teraz czekamy na Najmana i Hajto .

0

@Gaucho mam nadzieję ze Mikolaj sie postara xd

1

Moim życzeniem na święta było jak najszybsze sprzedanie Busquetsa z Barcelony . Oby sie spełniło.

0

@Criss18Barca mocne trzy

0

@VenoM ze szkoly , na trawiastym , na orliku , w klubie , jak zaloze insta to może więcej wyjdzie xd

0

No , z Valencią szczególnie było extra .

1

Co za bezsensowny post

0

@FafitFCB no tak , bo Puiq zagral fajnie w dwoch spotkaniach to juz jest drugim Xavim xd

0

@viscajasiek Lenglet może grac jak Pique ale Mustafi xd

0

Boze , tylko nie Busquets

0

@clyde UWAGA! STULEJOMETR COS WYKRYL XD

41

My mamy swojego Dembusia a Inaki Williams nie opuscil spotkania w lidze od pieciu sezonów, 171 spotkań pod rząd xd

1

@Chwytliwy racja , Hardwired np. mi bardzo przypadł do gustu

0

@Granto co zrobi trener kiedy pilkarze sa slabi psychicznie i Barcelona nie ma kapitana

1

@Pilka_jest_okragla tutaj glownie mozna winic tych pilkarzy a nie trenera

0

@katalonczyk987 polowa tej gradry nie bedzie grala dobrze nawet u Xaviego

3

@Beztroskii potrzebuja odpoczynku bo w jednym meczu grali tak agresywnie jak graja inne zespoly w kazdym meczu XD

1

@Bartunek jak Benfica i reszta takie mocnw to niech spróbują chwile pogracw Ekstraklasie cwaniaczki

0

@FafitFCB kto to jest? Jakis pilkarz?

0

@TheNekro94 no a oni nie wiedzą kto to Lewandowski wogole

3

@Kamilos84 za 4 karne pod rząd xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?