ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Już widzę Busquetsa w pojedynkach z zawodnikami Bilbao , juz mi ciśnienie rośnie xd
3
@JohnBarça Bayern pokazal ze zaden z naszych piłkarzy sie nie nadaje XD
1
@mekston skoro Real może walczyć z Atletico to my też , bo zakładając wygrana w zaleglych miejscach to wiele nas nie dzieli .
Oczywiście to najbardziej pozytywny scenariusz xd
0
@betonito zeby pilkarz byl lepszy , musi sie rozwijac , zeby sie rozwijac musi grac .
Nie zapominajmy ze Alena ma 22 lata , ma czas na rozwój.
1
Szkoda że nie ma Pique , dałoby się go na środkowego napastnika .
2
@FC1899Barca jeszcze nasza Barca z Getafe w Pucharze Krola
1
@VamosRakieta o Rosellu tez sie pojawilo informacji o walkach itp a jak widac nic gosciowi nie udowodnili , dziwne .
1
@itmustbejoke oczywiście że miał rację.
Busi jest wolny , ostatnio sędzia w meczu z Huesca go wyprzedzil 20 metrów w coagu kilku sekund , jest słaby fizycznie , słaby w walce o górne piłki, nie ma dryblingu , balansu ciała, dobrych prostopadłych pilek , jego wrzutki w pole karne to parodia , nie radzi sobie w pojedynkach 1vs1 , nie strzela bramek , nie jest dobry przy stalych fragmentach , notuje glupie straty .
Xavi i Iniesta przykrywali jego część wad , teraz z wiekiem widać je wszystkie , gdyz jestto pilkarz kompletnie bezuzyteczny.
6
@aldewir kokosem od panstwa to mozesz co najwyzej dostac xd
0
@Coutinho007 tak samo jak rzadko gra
0
@kamilop i bez srodkowego napastnika?
0
@Coutinho007 z tym że Pjanic jest zdolny do zagrania czegoś pozytywnego do przodu
0
@Coutinho007 Niee Pjanic niech zostanie
0
To jak Alena idzie na wypożyczenie to moglby ze sobą wziąść Busquetsa , Puiqa i Trincao .
0
@Shapiro ja jestem aktualnie w hotelu we wroclawiu , wszystkie inne rowniez otwarte .
1
@Comentateiro przeczytaj jeszcze raz uważniej.
33
Jak taki Dest ma zrobić przewagę dryblingiem skoro jest sam na dwóch zawodników , skrzydłowego i obrońcę.
A Braithwaite'a bym tak nie winil za małą liczbe kontaktów z piłką. Huesca broniła sie caly mecz jedensatką na max 30tym metrze . Przy nim zawsze bylo dwóch stoperów dlatego pomocnicy z drugiej linii mieli wiecej swobody jak Pedri czy De Jong .
0
@MessiTheBesst ja myślę ze nie bedzie mu sie chcialo isc grac w Ligue1
0
@itmustbejoke Koeman na bank biega szybciej od niego xd
4
@Peciak Barcelona Valverde nie przegrala z Interem , Borussia czy Realem i byli na 1szym miejscu w Lidze .
0
@Avatarr no De jong był taki promissing że początek sezonu grał gorzej niż Busquets xd
0
Co tu dużo mówić. Wygrana na styku , gra średnia, mecz nudny .
2
@Pilka_jest_okragla nie był to idealny strzał ale brawa dla bramkarza
1
@MasnyTed dla niego nigdy nie jest za wcześnie i za pozno . On moze zerwac wiezadla grajac tylko na PS4
0
@Barca1992 no , sezonowiec :D
0
@robsesh przecież to Paco sam chciał odejść, Digne to samo .
0
@fantom102 no to ladnie Huesca rozpocznie nowy rok , od wygranej trzema bramkami do zera xd
0
@Rewolucja123 gość jest cieniem piłkarza od kilku lat a Tobie brakuje konstruktywnej krytyki .
Busi nie daje nic ani z tyłu ani z przodu .
0
@Elnuum bo jest jedynym środkowym napastnikiem w naszej kadrze?
3
@Janiama Busquets to juz powinien od kilku lat grac w MLS