1

@barteq Holownia? To ten sztuczny aktorzyna z tvn? XD

1

@QuaReL nie , tu nie trzeba Guardioli , tu potrzeba zespolu i transferów.

8

@koksik2700 już nima kto usuwać bo tylu odeszło

2

Oczywiste że jak nie ma komunikacji to tak naprawdę nie ma nic ...

0

@BlaseR9 ja to ostatnio bylem chyba ponad 2 lata temu na System of a down

0

@Yosemite i Atletico które lalismy po 3/4:0 u siebie bez problemu .

0

@pax Pjanic byl po lewej stronie i chodzilo mi o to ze przecialby podanie gdyby pilka szla nie do Muniaina tylko do pilkarza po naszej lewej czyli przy Lenglecie i Albie , wiec tej strefy Busi nie musial tak strzec .
A w tej akcji nie bronimy w 4:4:2 bo sam Messi jest z przodu a Griezmann i Braith sa ustawieni bardzo nisko na skrzydlach .

1

@DaPi zbanowac ich!

2

No to kto jeszcze odchodzi ? No już , raz raz :D

0

@pax powiem Ci że z każdą powtórką przekonuje sie jednak ze to Busquets byl zle ustawiony . Messi byl przy najnizej ustawionym pilkarzu Bilbao i De Jong musial wyjsc do pilki .
To Busquets zle sie ustawil bedac zbyt blisko lewej strony , zbyt blisko Braithwaite'a . Ale do tego dochodzi jeszcze biernosc w kryciu Minguezy . Gdyby zawodnik z Bilbao chcial podac w strefę pilkarza ustawionego po naszej lewej to podanie mogłoby jeszcze zostać przeciete przez Pjanica . Wiec Busquets nie musial tak bardzo schodzic do lewej, tylko mogl sie ustawić na srodku . Tak czy tak Busquets nie jest glownym winowajca .

0

@macio_944 ta , juz widze ten pazur u Messiego i Busquetsa XD

0

@pax okej , wszystko jasne .

0

@pax właśnie o tą jego ,, szybkość " chodzi . Busi ma takie braki motoryczne że to jest nie do pomyślenia kiedy porównamy sobie go z defensywnymi pomocnikami z topu ze ten pseudoDM jeszcze reprezentuje nasze barwy .
Tak jak napisalem wyzej po obejrzeniu powtorki widzialem że Mingueza zawalił w wiekszym stopniu gdyż jego wyjscie nic jie dało a jeszcze zmylil troche Araujo swoim zachowaniem .

0

@Rewolucja123 tak , przy tej bramce zawinilo kilku pilkarzypo trochu .

0

@pax chodzi mi o to że nie oddaje tego jak naprawdę było. Patrząc na to zdjecie można by powiedziec na pierwszy rzut oka że to Lenglet byl odpowiedzialny za strzelca bramki ale tak nie bylo .

0

@paxjpaxjego super mobilnosc nie pozwolila mu zeby przeszkodzic w jakikolwiek Muniainowi .
Chociaz teraz jak patrze to zachowanie Minguezy jednak przebija nawet mobilnosc Busiego .

0

@Rewolucja123 przy trzeciej bramce winny jest przede wszystkim Araujo , który na powtorce widać jak niepotrzebnie odbiega od Williamsa i tworzy zbyt dużo miejsca na podanie do niego .

0

@pax akurat trzecie zdjecie po ,, pierwsza bramka " jest kompletnie bez sensu bo w momencie podania to Lenglet byl przy Raulu Garcii i Alba odpowiadal za strzelajacego .
W tej akcji trzeba obejrzeć powtórkę.

5

Jak zobaczyłem te oceny to myślę że oceny wystawiało jakieś ( przepraszam z góry )12 letnie dziecko .

Nie , u Busquetsa w ogóle w defensywie nie wyglądało zle , szczególnie dobrze sobie Sergio poradził z Muniainem przy bramca Williamsa , tam rzeczywiście pokazał klase .

W opisie Lengleta pocisk za ,, głupią żółtą kartkę " gdzie tak naprawdę Francuz nawet nie faulował! ( i ocena 3 gdzie Lenglet nie zawinił przy zadnej bramce) a w opisie Araujo oczywiście nie ma wzmianki o tym iż przy bramce Williamsa to on za niego odpowiadał i zostawił mu za dużo miejsca przez co Muniain miał hektary wolnego miejsca na podanie i to podsumowuje retorykę oceniania .

Pedri ocena 3 a za co te 3 ? Za przerzuty wszerz? Chłopakowi mecz nie wyszedl prawie tak samo jak Trincao bo ani Pedri nie przyspieszal gry ani nie wniosl nic do niej .

Ocena 3 od użytkowników dla Trincao to jeszcze lepsze jaja .
Dno .

0

@Coutinho007 nom , dziwne ze Konrad jeszcze szansy nie dostal .

0

@Coutinho007 nawet jeśli kupią to dopóki Messi jest w skladzie to Alba bedzie gral

0

@Coutinho007 on musi grać cały czas, dlatego Grimaldo nie kontynuował kariery w Barcelonie , dlatego odszedł Digne , odejdzie Firpo i tak dalej i tak dalej xd

0

@Coutinho007 a czemu nie Alba ? kontuzje ma czy cos ?

0

@Bobo25 szczerze ? niewiem po co zwalinnialiśmy Valverde skoro widać było gołym okiem że poprostu ta kadra jest już wypalona i potrzeba zmian .
Co da przygotowanie fizyczne albo przygotowanie pressingu skoro nasz główny najlepszy piłkarz nie jest w stanie pressować 20 minut pod rząd ?.
Co moze zrobic trener kiedy nasi pilkarze popelniaja juniorskie bledy indywidualne ? co moze zrobic kiedy starzy wyjadacze nie chcą odejsc tylko mimo braku formy beda siedziec az niewiem co sie stanie ? .
Co poradzic kiedy nie masz hajsu na transfery i jedynym Twoim srodkowym napastnikiem jest Braithwaite ? kiedy zaczyna sie sezon a Tobie nagle wypada Pique , Fati , Roberto i Dembele ? co zrobic kiedy w pomocy masz Busquetsa , który nie ma honoru żeby odejść tylko dalej siedzi dopóki go nie wygonią ? a oprócz niego masz jedynego dobrego De Jonga a po nim masz starego Pjanica , 18letniego Pedriego który wiadomo że nie bedzie mial regularnej formy ? Puiqa na ktorego nie stawial nigdy zaden trener Barcelony i reprezentacji Hiszpanii i Matheusa ktory zagral jeden mecz w Valladollid i nie wiadomo kim on jest wogole czy pilkarzem czy piekarzem ?.
W obronie kontuzji dostaje Pique , Roberto , następny jest Umtiti ktory leczy sie u gozdzikowej i mu etopiryna nie pomaga ? i zostaje Ci Lenglet i Araujo , który dopiero stał się czlonkiem pierwszej druzyny ? .

Niestety bez transferów i sprzedaży poniektórych piłkarzy z tego gówna nic się nie ulepi .

0

@Coutinho007 osatnio Firpo pokazał się z dobrej strony na lewej stronie i mysle ze napewno bedzie lepszy na prawej stronie niz Mingueza .

1

@kazbychu właśnie najgorsze jest to że większość była z rzędu tych fauli za które z zamkniętymi oczami powinno dawać się żółte kartoniki .

4

@grejtxkrzychu bez przesady ... tutaj większość to kibice sukcesu , jeszcze przed latem to błagali żeby Umtitiego sprzedali . Umtit zagrał dwa mecze i już nagle mówią że zagra jeszcze dwa i już wróci do topu .
I tak co chwilę i co chwilę ... gdyby tak po słabej połowie sezonu sprzedawać wszystkich graczy to Xavi , Iniesta , Valdes i jeszcze masa innych piłkarzy nie byłaby naszymi legendami .

2

@Coutinho007 może Firpo wskoczy , to już by była lepsza alternatywa

0

@MaziFCB ta , przyjdzie Klopp i bez transferów powtórzy wyczyn z sezonu 2008/09 xd

0

@kiper09 aha czyli Ty myslisz ze nasza dyspozycja to wina trenera ? seriously ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?