3

Czyli wychodzi na to ze tylko ograny na boku Lenglet jest winny za bramkę , reszta obrońców nie ponosi zadnej winy .

0

@robsesh ogolnie Puiq wystapil w Barcelonie juz prawie w 30 spotkaniach ( oczywiscie nie po 90 minut ) i może pokazał sie w dwoch lub trzech takze wiesz .

4

Firpo mimo że mial kilka nieprzemyslanych dryblingow to mógł skończyć mecz z killoma asystami i zagrywal fajne pilki.
Przy regularnej grze moglby sie chlopak rozwinac .
A cisniecie Minguezy tez nie na miejscu , postawcie takiego Busquetsa na PO i zobaczmy czy bedzie lepiej .

0

@dominikm z Trincao będzie się dziao XDD

0

@MESSIah16 nie , jego gra w ataku tuszuje babcoki z tyłu.

2

@Encore Tak Dembele ma 12 milionow .
@Ghotti sprawdziłem na drugiej stronie i Coutinho tez ma wpisane 8,5 miliona , więc niewiem .
Co do Umtitiego to nie powinien miec pensji na poziomie Pique , ktory jest juz legendą klubu .

0

@Tomo1989 Lenglet w zeszłych dwóch latach był pewnym punktem defensywy i jeden bardzo dobry sezon nie tłumaczy 10 milionów róznicy w pensji tych zawodników .

3

Odnośnie naszej sytuacji finansowej nie trzeba wiele się rozczytywać by wiedzieć gdzie mamy największy problem . Wyszukalem w google pensje pilkarzy na rok 2021 ( chodz sa one raczej na rok 2020 ) i wedlug strony ,, sportingfree " wygladaja one nastepujaco :
1 Lionel Messi € 70,758,000
2 Antoine Griezmann € 45,834,000
3 Frenkie de Jong € 20,834,000
4 Sergio Busquets € 14,949,000
5 Gerard Piqué € 12,740,000
6 Samuel Umtiti € 12,000,000 .
7 Sergi Roberto € 9,966,000
8 Miralem Pjanic € 8,400,000
9 Philippe Coutinho € 8,580,000

Dla porównania najlepiej oplacanym pilkarzem City jest :
Kevin De Bruyne 28 £18,200,000 funtów
Nastepnymi w kolejce jest Sterling i Aguero a reszta jest ponizej 10 milionów funtow na sezon .

Sadio Mane = 8 796 860,20 EUR
Salah = 11 842 728,56 EUR


To jest poprostu jakieś nieporozumienie .

Porównajmy Umtitiego z Lengletem :

- Samuel Umtiti € 12,000,000
- Clément Lenglet € 2,699,000

Nowy zarząd musi się za to wziąć jak najprędzej i zjechać z wynagrodzeniami niektórych piłkarzy o połowę i zacząć funkcjonować jak normalny klub a nie utrzymanie średnich piłkarzy za ogromne pieniądze .
Szczególnie piłkarze jak Busquets , Pique , Roberto , Pjanić , Griezmann , Coutinho , Umtiti czy Trincao ciągną ogromne pensje a nie gwarantują poziomu jakiego się od nich oczekuje .

Istny kabaret .


5

@Quavosk oby , bo bez niego bedzie ciezko w finale .

0

No , z zespolem który nawet nie podjal sie walki i nie chcial wychodzic z własnej polowy XD

0

@GadulkiGembulki bez środkowego napastnika będzie lipa , bo dobrze wiemy ze Messi bedzie gdzies na 30tym metrze .

0

@cules100pro no to w samej lidze mamy 72 miliony euro straty .

1

@cules100pro może albo on albo Ramos bo podobny.

2

Muniain naprawdę wygląda jak bezdomny .

0

@Stelios23 gdyby nie brak kibicow na stadionach to wszystko by było splacane regularnie i nie byłoby problemu .
Co to jest kilkadziesiąt milionów .
Policz sobie kazdy mecz przez rok , a potem policz frekwencje kibicow i średnia tak z 80 euro za jednego , jak wielka strata jest przez brak kibiców.

1

@karlu105 już po chłopie

1

@Stelios23 ale co się dziwić skoro dzieki pandemii od kwietnia tamtego roku nie mamy żadnych wpływów z biletów a jest to kwota zawrotna .

7

@Janas11224 bo moderacja jest za Tuskiem xd

12

Piłka nożna coraz bardziej mnie śmieszy a zarazem irytuje . To darcie ryja , płacz i natychmiastowe upadanie na ziemie ponieważ rywal dotknął danego piłkarza w twarz lub jego okolice to kabaret .
Albo kiedy jest dotknięcie w okolicach twarzy a piłkarz trzyma się za twarz . Powinni to zacząć sprawdzać na Varze i dawać żółte za symulację.

0

@Colon ano , Nutshell , No excuses a I stay away mam ustawione na alarm budzika xd

0

@tomFCB jak Lenglet wróci do formy to on będzie tworzył srodek obrony z Araujo .

A zresztą kto wie , byc moze Araujo zlapie dolek i La Rambla będzie robić z niego pomyje jak z Lengleta teraz .

2

@GadulkiGembulki ta , już widzę jak Suarez zgadza sie na granie ogonów

2

@BarcaInfo niesamowite statystyki przeciwko wielkiemu rywalowi .
0 dribbled past ale jak się wyglebał i poszła akcja to fajnie to wyglądało xd

0

Jak dla mnie to akurat Pedri zawiódł , szczególnie w pierwszej połowie gdzoe go jie było wogóle .

1

@Rewolucja123 na plus Busi XDDDDDD
Tak , Busquets nam pokazał jego wspaniałe podania przyspieszające , z czego jedno szczególnie wybitne bo za mocne i za plecy a także pokazał nam jaki w ofensywie iest dobry oddając strzał który prawie sie zatrzymal na piatym metrze .

Gość jest tak beznadziejny w ofensywie że głowa mała, bardzo dobrze podsumował go Orłowski mówiąc że jeśli ataki Barcy będą zależały od jego podań to źle Barcelonie wróży.
Taki Casemiro potrafi tą bramkę strzelić czy coś a Suchoklates może sobie jedynie obejrzeć powtórki na youtubie .

1

@GadulkiGembulki głupoty pieprzysz , nie ma Fatiego , prawego obrońcy , napastnika z topu i za Messiego kogoś ściągniemy , więc ten mecz to żaden pokaz .

2

@sebasek99 takim sobie? To była bardzo dobra piłka

1

@Roobo co tu komentowac , beznadziejna Barcelona , jeszcze bardziej beznadziejne Elche ...

6

Jak dla mnie Pedri do zmiany , zamienić go pozycją z Griezmannem i Konrad na skrzydło .

0

@Nocturno nikt raczej nie bedzie w stanie prawidłowo doardzić nie widząc ich .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?