ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaŁolat skoro Firpo zagrał na PO oznacza to że taka była konieczność. Roberto i Dest kontuzjowani , w środku był Mingueza , Umtiti i Lenglet ale Lenglet tez mial problemy zdrowotne dlatego Mingueza musiał grać na stoperze a wtedy Firpo na PO. Nie było wyjścia.
1
Wszystko byleby nie ta cienizna Busquets .
0
@Felipe_PL a z czasów z przed Van Gala jeszcze coś pamietasz jak miałes roczek? XDDD
0
@Mns21 Mingueza i Umtiti na sprzedaż
1
@Pawlak1992 oczywiście ze nie , akurat Rakieta to pilkarz do ktorego trzeba miec szacunek .
0
@Gall a oddal chociaz strzal w tym meczu? xd
7
Najgorsze że nie ma ani jednego pilkarza Barcy zaslugujacego na wyróżnienie.
Doslownie wszyscy poniżej poziomu .
0
@Murazor Firpo traci każdą piłkę? XD
0
Co tu można powiedzieć. Poprostu nasza pomoc dzisiaj nie istnieje .
1
@BarcaaVEB smutno
0
@dv7wisnia my sie poprostu rozluznilismy bo wiadome bylo ze i tak wygramy Lige .
26
A Fati , Pique i Coutinho? Rozumiem że trenowali normalnie .
0
@Sulimo ja tam wolałem Boromira
1
W tytule jest błąd .
Powinno być ,, Trincao w końcu TRAFIŁ do siatki ".
16
Busquets wczoraj zagrał na swoim poziomie i przypomniał że z zespołem który ma szybszych zawodników jest kompletnie bezużytecznym zawodnikiem .
0
@Murazor o pożegnaniu Lengleta możesz najwyzej pomarzyc . Lenglet będzie grał w podstawie w Araujo i to zapewne przez kilka lat .
Najblizszy pozegnania jest Umtiti ktorego tez raczej Barca się nie pozbedzie .
3
Pierwszy pozytywny aspekt Drewniao od przyjścia do Barcelony :D
0
@MaŁolat @Dankhog oczywiście mogpbym napisac ze drugim wymarzonym bramkarzem bedzie Buffon , Fabianski czy kto inny ale nie ma sensu .
Tak samo z Alaba na LO lub kim innym . Bardziej napisalem realne opcje .
0
@MaŁolat chcialbym sie dowiedziec o tych bledach itp z lepszymi rywalami w Lidze Mistrzów poza Liverpoolem i Bayernem , poczekam na informację.
Bo w LM z lepszymi czy to z Borussia , Interem czy Tottenhamem błędów nie popełniał .
W tym sezonie z Juventusem popełnił błąd ale rozmawiamy o ostatnich sezonach .
Digne prezentowal sie dobrze, masz rację ale on jak przyszedl do Alba wypadl bodajze na miesiac i miał się kiedy chlopak rozegrać, niekiedy grał też na stoperze .
Co do bramkarza ze szkolki , to dlatego nie postawimy na niego bo jest mlody i musi grac zeby sie rozwijac a nie zagrać w Superpucharze cztery spotkania na sezon .
1
@itmustbejoke Puiq w swojej historii wystepow w Barcelonie zagral fajnie moze 2-3 razy .
2
@SkN jakby Rakitic gral tak jak on to by go cisneli ze slaby itp ale ze to swiete dziecko z La Masii na które zadny trener Barcy i Hiszpanii nie stawia to za kazde celne podanie podnoszą mu w ocenach +1 .
Smutne ale prawdziwe xd
0
@MaŁolat @Dankhog
1. Poprzednie dwa sezony Lenglet zaliczył ze średnią ocen jaką Umtiti miał u nas w swoim primie .
Z jakimi dobrymi zespolami popelnial te błędy w LM ? Z Bayernem i Liverpoolem gdzie większość zagrała dno?
2. Każdy będzie grał słabo grając z taką regularnoscia . Cucu już nie chce grać w obronie a Miranda to bez komentarza .
Kazdy dobry LO bedzie chcial odejsc po sezonie bo Amigos gra w pierwszym wszystko .
3. Umiescilem tam Neto nie dlatego że to mój wymarzony bramkarz tylko dlatego że poprostu nie.jest ani dobry ani zły a biorac pod uwagę że ter Stegen gra wszystko to nie ma roznicy czy jest tam Neto czy Luis Suarez .
0
@Chaoss nabiera się na to zdecydowana większość kraju , gdyz mohery głosują na pis bo ,, oni dają " a inni nie .
1
@itmustbejoke no to w takim razie niewiem o co Ci chodzi z tą dobrą grą xd
6
@Unikatowy jak oni sobie poradzą bez Odriozoli xd
0
@eckov biorąc pod uwagę jak Pique sie prezentował to nie byłbym tego taki pewien .
1
@kubix05 też jeździłem na sankach że świętej pamięci dziadkiem , ehh cóż to były za piękne czasy .
0
@Dankhog
1. Lenglet gral bardzo dobre dwa sezony , po jednym slabszym juz :O ?
2. Znajdź obronce , ktory zgodzi sie grac w jednym meczu na 15scie za Albę
3. O co chodzi z Neto ?
4. A czy my musimy być przywiazani do jednego stylu?
0
@Damian11 dopiero za jakis czas wroci po zerwaniu wiezadel krzyzowych , nie jestem przekonany co do niego .
2
@itmustbejoke Puiq Cię przyzwyczaił do swojej dobrej gry? Masz na mysli w Barcelonie B?