ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Depay nie jest jednym z najlepszych , nie zaliczalbym go do tego grona .
A jednak roznica miedzy pilkarzami jest , wystarczy spojrzeć na naszą kadrę i porownac ja z pilkarzami jacy kiedys występowali w naszym zespole .
Kiedys mielismy prawie na każdej pozycji zawodnika, który był w topie . Dziś to Messi , Alba , ter Stegen i koniec .
0
@lucas/catalan Madison Ivy?
1
@Krystian_mix Sinister
50
Ta wypowiedź jest aż za dojrzała jak na Ousmane'a , chyba jeden z jego rodziców udzielał wywiadu xd
10
@Coutinho007 XDDDDDDDD
Bez jaj , nie wykonuje się takich podań wszerz boiska jak zrobił to Moriba , powinien podać do blizszego stopera .
Bramka obciaza tylko i wylacznie jego konto , ewentualnie lekko Umtitego za bezradność w calej sytuacji .
2
@FDJ i pieknie , Liverpool wraca tam gdzie jego miejsce .
20
@DonMatteo901 Leo z taką ilością miejsca jaką zostawiają zespoły z Premier League to by ich zjadł xd
0
@pax normalnie to najslabiej zagrał Moriba ale kolega go wykluczyl , wiec wskazalem na Umtitiego . Przede wszystkim za bierność przy straconej bramce , bo mogl sie zachować lepiej i gdyby byl sprawniejszy fizycznie to z pewnością zrobiłby wiecej . Dochodzi także minus przy tej akcji kiedy zostal miniety balansem ciała.
Nie napisałem że zagrał tragicznie ale nie licząc Moriby w moich oczach wypadł najslabiej , De Jong ciut lepiej .
0
@pax bo reszta zespołu oprocz Moriby nie popelniala błędów i nie mozna się do zadnego gracza przyczepic a Umtiti pare razy dopuscil do sytuacji strzeleckich przez swoje braki motoryczne .
4
@VenoM Umtiti .
0
@PatrykBarca przecież jak był zdrowy to gral w reprezentacji xd mysle że w Borussi zrobil postep a w tym sezonie rowniez go robi . Szczególnie że gra najwiecej spotkan pod rzad bez kontuzji odkąd do nas przyszedl . Mozliwe ze jego problemy z kontuzjami są już za nim a kiedy Ousmane jest zdrowy to jest obok Messiego najlepszym piłkarzem w naszej kadrze .
O Trincao tego nie mozna powiedziec i mysle ze jesli go nie sprzedadzą w lato to nastepny sezon będzie jego ostatnim w.Barcelonie .
0
@PatrykBarca to nie wina Ousmane że Neymar nas zrobil w uja po koniec okienka . Bez tego Barca zapłaciła by pewnie 60-70 milionów .
Liczb Dembele takich nie osiągnie bo nie gra w ogorkowej lidze , Dembelw w barwach Rennes strzelil w lidze 12 bramek w sezonie 15/16 , policz sobie ile mial lat wtedy i czy nie strzelałby tyle gdyby talej gral w Ligue 1.
0
@PatrykBarca jeśli chodzi o porownanie obu tych pilkarzy to jest to banalnie proste , gdyż jeden z nich ma umiejętności porównywalne do np. Mbappe a drugi jest piłkarzem, który nie ma nawet połowy tych umiejętności.
Trincao nie ma jakiegoś extra dryblingu , nie jest szybki , jest tylko lewonożny i strasznie przewidywalny .
Uważam że pieniądze są adekwatne w miare do umiejętności a liczby nie zawsze oddają to co pilkars robi na boisku .
Jak wchodzi Ousmane to wiesz że coś się będzie działo , z drugiej strony jak wchodzi Trincao to nie robi to na Tobie żadnego wrażenia bo ten piłkarz poprostu jest zbyt słaby i jednowymiarowy na Barcelonę.
Biorac jeszcze pod uwage że Dembele jest tylko 2 lata starszy od Trincao no to juz wogóle przepaść.
0
@TylkoBarca7273 o ile dobrze kojarze to zaraz mu sie kontrakt konczy i go nue przedluza xd
1
@Bobo25 jak dobrze ze czlowiek nie zyje w Polsce tylko lapie sie za glowe czytając takie rzeczy
1
@PatrykBarca narazie to w pół roku strzelil trzy bramki .
Dalej zaliczamy ten transfer jako wtopę 30 milionów.
1
@Messibestplayerintheworld szkoda ze wypadl na kilka tygodni
0
@martin3131 niczego sie nie spodziewalem ale nie bede sie tez podniecal ze zachwycił.
0
@LeoMessi1994 ryszard na ławę , proste .
13
Niestety Ilaix poza asystą nie pikazal kompletnie nic , więc niewiem o jakiej jakości mowa . Wiele nieporozumień , niecelnych podań i jeszcze ta strata z bramką...
0
@LeoMessi1994 na srodek Mingueza z Lengletem i De Jong do pomocy . Na ten moment najpewniejszy wariant .
5
@MarcelNJ11 jak dla mmie Moriba zagral kompletne zero , asysta podciaga jego oceme ale zagral bardzo slabo .
0
@domin682 bark a nie reka
1
@Gregsky10 Trincao nie bylo przez 90% spotkania , strzelil dwie bramki , przyznaje ze fajnie ale poza tym kompletne zero .
0
@inViNcibl3 odkąd Lenglet zaczal odooczywac to prezentuje sie pewnie
0
@Gregsky10 dziś defensywni pomocnicy muszą potrafić grać w obu stylach , kiedy sie utrzymuje przy pilce i kiedy trzeba bronic . Tego drugiego Busquets juz nie potrafi.
0
@Gregsky10 no a rolą DMa jest zazwyczaj dużo i szybko biegać xd
0
@MaŁolat no tak , czyli Busquets na ŚO i Dembele na wahadle lepszym rozwiazaniem niz Firpo na prawej xd
0
@KmN przeciez on sam chcial odejść xd
2
Szkoda że Busquets tylko z ogórkami i innymi zespołami, które z góry się poddają gra na w miarę dobrym poziomie .