ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi564 Pique , Lenglet , Araujo i Garcia . Umtiti na sprzedaż, Mingueza na wypożyczenie do czasu odejscia Pique na emeryture .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Naturopata oczywiście ze moze uciec , poprostu nie wrocic do PL .
Jak widze co tam sie dzieje to tez nie chce mi sie do PL wracac xd
1
@kapi267 lepszego zmiennika i goscia który potrafil zagrac na kazdej pozycji nie mozna bylo sobie wymarzyc :D
0
@MarcelNJ11 najlepiej to cztery , bo tyle beziemy musieli miec jesli Sevilla strzeli choc jedną bramke
0
To w**eb Busquetsa proszę xd
10
Malanowski i partnerzy widziani w okolicach Camp Nou. [ujwiekto]
0
@KORTIS hehe Ty smieszku
14
@FC1899Barca bez przesady , lepsze Atletico z pucharem niz Real xd
0
@mekston dobrze ze Leo nie dostal drugiej zoltej w ostatnim meczu bo tez byly pidstawy xd
2
Villareal stracil bramke , czyli po ptokach xd
2
@zadafcb ja tam wolalem z Yaya Toure niz Busquetsem
0
@Pstryk ogolnie w tym sezonie ma 12 bramek i 6 asyst , wiec jakiejs tragedii nie ma . Biorac pod uwage ze spora czesc spotkan grywa na skrzydlach .
0
Nie zagral w dwoch meczach ,, Koeman wysyla sygnal " .
0
@MarFan a czy my rozmawiamy o Realu? xd
0
@FDJ a to za Laporty nie bylo glupjowatych transferów?
0
@FDJ nie nie byłby, nie bez powodu trenerzy Barcelony i reprezentacji Hiszpanii na niego nie stawiali
1
@AllBundy najgorsze bylo zwolnienie Valverde
0
@Wossi61FCB i zapewne dlugo nie zobaczymy xd
0
@klopx prawda , moj błąd.
2
Ciekawe kogo wrzuci Koeman za Pedriego w następnym meczu . W sumie mógłby Griezmanna spróbować, w odbiorze dobry , wybiega 90 minut i moze coś zagra do przodu .
1
@klopx Alba od Navasa tez dostal xd
1
@norbi77 tak , świetnie wychodził po bidony z wodą .
1
@rainyy nie ma obroncy nie do przejścia
0
@Pawel13sz jak dla mnie bardzo dobrze poruszal sie miedzy liniami lawki reeerwowych o szatni.
0
@Michael24 not .
2
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu , szczególnie w defensywie nie dopuścilismy rywala do oddania wielu strzałów .
Niestety nie ma co świętować, trzrba myśleć o kolejnym meczu i odrabianiu strat .
4
Niestety nasi srodkowi pomocnicy dzisiaj znowu kompletne zero . Chyba zaden z trojki nie zagrał ani razu dobrej pilki do przodu .
0
@monachomachia2 ja nie slyszalem zeby powiedzieli ze zawodzi , tylko ze jest malo widoczny
16
@debu1989 a nie przyszlo Ci do głowy ze trener rozmawia z zawodnikami i Araujo nie czuje sie jeszcze w 100% dobrze?