0

@messi564 Pique , Lenglet , Araujo i Garcia . Umtiti na sprzedaż, Mingueza na wypożyczenie do czasu odejscia Pique na emeryture .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Naturopata oczywiście ze moze uciec , poprostu nie wrocic do PL .
Jak widze co tam sie dzieje to tez nie chce mi sie do PL wracac xd

1

@kapi267 lepszego zmiennika i goscia który potrafil zagrac na kazdej pozycji nie mozna bylo sobie wymarzyc :D

0

@MarcelNJ11 najlepiej to cztery , bo tyle beziemy musieli miec jesli Sevilla strzeli choc jedną bramke

0

To w**eb Busquetsa proszę xd

10

Malanowski i partnerzy widziani w okolicach Camp Nou. [ujwiekto]

0

@KORTIS hehe Ty smieszku

14

@FC1899Barca bez przesady , lepsze Atletico z pucharem niz Real xd

0

@mekston dobrze ze Leo nie dostal drugiej zoltej w ostatnim meczu bo tez byly pidstawy xd

2

Villareal stracil bramke , czyli po ptokach xd

2

@zadafcb ja tam wolalem z Yaya Toure niz Busquetsem

0

@Pstryk ogolnie w tym sezonie ma 12 bramek i 6 asyst , wiec jakiejs tragedii nie ma . Biorac pod uwage ze spora czesc spotkan grywa na skrzydlach .

0

Nie zagral w dwoch meczach ,, Koeman wysyla sygnal " .

0

@MarFan a czy my rozmawiamy o Realu? xd

0

@FDJ a to za Laporty nie bylo glupjowatych transferów?

0

@FDJ nie nie byłby, nie bez powodu trenerzy Barcelony i reprezentacji Hiszpanii na niego nie stawiali

1

@AllBundy najgorsze bylo zwolnienie Valverde

0

@Wossi61FCB i zapewne dlugo nie zobaczymy xd

0

@klopx prawda , moj błąd.

2

Ciekawe kogo wrzuci Koeman za Pedriego w następnym meczu . W sumie mógłby Griezmanna spróbować, w odbiorze dobry , wybiega 90 minut i moze coś zagra do przodu .

1

@klopx Alba od Navasa tez dostal xd

1

@norbi77 tak , świetnie wychodził po bidony z wodą .

1

@rainyy nie ma obroncy nie do przejścia

0

@Pawel13sz jak dla mnie bardzo dobrze poruszal sie miedzy liniami lawki reeerwowych o szatni.

0

@Michael24 not .

2

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu , szczególnie w defensywie nie dopuścilismy rywala do oddania wielu strzałów .

Niestety nie ma co świętować, trzrba myśleć o kolejnym meczu i odrabianiu strat .

4

Niestety nasi srodkowi pomocnicy dzisiaj znowu kompletne zero . Chyba zaden z trojki nie zagrał ani razu dobrej pilki do przodu .

0

@monachomachia2 ja nie slyszalem zeby powiedzieli ze zawodzi , tylko ze jest malo widoczny

16

@debu1989 a nie przyszlo Ci do głowy ze trener rozmawia z zawodnikami i Araujo nie czuje sie jeszcze w 100% dobrze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?