ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@endriuuu2 obok Lengleta Araujo
1
@Piotr,1985 no i jeszcze Valverde
6
Za mojego żywota chyba nigdy tak nie zdominowalismy Sociedad na Anoeta .
3
Nawet Suchoklates dorzucil asyste xd
0
@Fake69 rownie dobrze moglby byc w innym miejscu xd
0
@pax Busi wolno w obronie , nowe nie znałem:D
12
A specjalisty mówiły że z Griezmannem to jak w 10 .
0
@Sapos93 Griezmann ma 15 bramek i 6 asyst
2
@El dominatore we wszystkich rozgrywkach 15 bramek i 6 asyst .
Dla porownania Suarez w ,, gazie " ma 18 bramek i 2 asysty .
0
@Jakchcesz mogliby dac szanse Matheusowi sie pokazac
0
@MateuszQ ale on w formie jest wtedy kiedy rywal nas nie atakuje i nie cisnie pressingiem . Nie moge na goscia patrzec i mam nadzieję ze oddadzą go gdzieś jak najszybciej.
5
@socha kazdy kto kupi ppv jest z gory wyruchany xd
0
@martin3131 Moubir chcial sprzedazy Salaha , niewoem jak z resztą.
1
@Coutinho007 i z 30 lat mniej niz Busquets
39
Podobno pod halą gdzie odbędzie sie dzis wieczorem KSW , widac podejrzanego typa w niebieskiej kurtce który krzyczy ,, PUDZIANOSKIIII ".
0
@Ghazul3293 no tak , a koledze z gory raczej o to chodzi xd
1
@VamosRakieta napewno Mariusz ma to w głowie teraz :D
0
@Vebrol Pep mówil ze juz nie wroci do Barcelony . I w sumie dobrze bo mogłby sobie nie daj Boze zepsuc opinie xd
0
@Joan_Laporta to że Bayernowi siadł rok w którym zgwałcili resztę nie znaczy o potędze ligi .
1
@Joan_Laporta no Suarez grajac w Liverpoolu to sie nagral w LM XD wole Suareza szczegolnie za urode bramek jakie strzelal . Czy to z daleka czy takie jak pietka w tamtym sezonie czy po minieciu kilku zawodnikow rajdem czy z siatką Luizowi i wladowaniu okienka PSG .
W Bundeslidze Jovic gwiazda w Hiszpanii zero , Werner w Anglii zaginal , Paco Alcacer poszedl i 10 strzalow 10 bramek , Andre Silva w Hiszpanii i Wloszech zero a teraz goalscorer w Bundeslidze .
Takze prosze Cie nie porownuj Bundesligi do topów .
0
@koziar skończył się
0
@avanes dla mnie hańba to stracić z Bayernem 8 bramek w 90 minut graja 11 vs 11 XD
3
@Joan_Laporta Luis zdobywal krola strzelcow w Premier League i LaLiga a nie Bundeslidze , w ktorej taka miernota jak Andre Silva ma ok 20 bramek
6
@Patrykl145 nie , Bundesliga jest wyzej bo jest tam jedna dobra druzyna czyli Bayern
0
@konrad1661 @Ghotti @PatrykBarca @szymonekk dziekuje bardzo
0
Siema , zna ktos telewizje internetową, ktora ma eleveny i canal plus?
6
@Quavosk kolejmy sukces Morawieckiego , coz to jest za autorytet .
1
@Woland10 a może nie chce jechac bo jest bliski pobicia rekordu Mullera .
0
@ricardo0705 Gomes nie byl dobry ale tez nie byl zly . W ofensywie wiele nue dawal ale do defensywy juz sie nadawal .
Bylo wielu gorszych jak Boateng .
0
@Coutinho007 przecież Matheus jeszcze nie zagral na dobra sprawe a dales gp w najgorszych xd