0

@endriuuu2 obok Lengleta Araujo

1

@Piotr,1985 no i jeszcze Valverde

6

Za mojego żywota chyba nigdy tak nie zdominowalismy Sociedad na Anoeta .

3

Nawet Suchoklates dorzucil asyste xd

0

@Fake69 rownie dobrze moglby byc w innym miejscu xd

0

@pax Busi wolno w obronie , nowe nie znałem:D

12

A specjalisty mówiły że z Griezmannem to jak w 10 .

0

@Sapos93 Griezmann ma 15 bramek i 6 asyst

2

@El dominatore we wszystkich rozgrywkach 15 bramek i 6 asyst .
Dla porownania Suarez w ,, gazie " ma 18 bramek i 2 asysty .

0

@Jakchcesz mogliby dac szanse Matheusowi sie pokazac

0

@MateuszQ ale on w formie jest wtedy kiedy rywal nas nie atakuje i nie cisnie pressingiem . Nie moge na goscia patrzec i mam nadzieję ze oddadzą go gdzieś jak najszybciej.

5

@socha kazdy kto kupi ppv jest z gory wyruchany xd

0

@martin3131 Moubir chcial sprzedazy Salaha , niewoem jak z resztą.

1

@Coutinho007 i z 30 lat mniej niz Busquets

39

Podobno pod halą gdzie odbędzie sie dzis wieczorem KSW , widac podejrzanego typa w niebieskiej kurtce który krzyczy ,, PUDZIANOSKIIII ".

0

@Ghazul3293 no tak , a koledze z gory raczej o to chodzi xd

1

@VamosRakieta napewno Mariusz ma to w głowie teraz :D


0

@Vebrol Pep mówil ze juz nie wroci do Barcelony . I w sumie dobrze bo mogłby sobie nie daj Boze zepsuc opinie xd

0

@Joan_Laporta to że Bayernowi siadł rok w którym zgwałcili resztę nie znaczy o potędze ligi .

1

@Joan_Laporta no Suarez grajac w Liverpoolu to sie nagral w LM XD wole Suareza szczegolnie za urode bramek jakie strzelal . Czy to z daleka czy takie jak pietka w tamtym sezonie czy po minieciu kilku zawodnikow rajdem czy z siatką Luizowi i wladowaniu okienka PSG .
W Bundeslidze Jovic gwiazda w Hiszpanii zero , Werner w Anglii zaginal , Paco Alcacer poszedl i 10 strzalow 10 bramek , Andre Silva w Hiszpanii i Wloszech zero a teraz goalscorer w Bundeslidze .
Takze prosze Cie nie porownuj Bundesligi do topów .

0

@koziar skończył się

0

@avanes dla mnie hańba to stracić z Bayernem 8 bramek w 90 minut graja 11 vs 11 XD

3

@Joan_Laporta Luis zdobywal krola strzelcow w Premier League i LaLiga a nie Bundeslidze , w ktorej taka miernota jak Andre Silva ma ok 20 bramek

6

@Patrykl145 nie , Bundesliga jest wyzej bo jest tam jedna dobra druzyna czyli Bayern

0

0

Siema , zna ktos telewizje internetową, ktora ma eleveny i canal plus?

6

@Quavosk kolejmy sukces Morawieckiego , coz to jest za autorytet .

1

@Woland10 a może nie chce jechac bo jest bliski pobicia rekordu Mullera .

0

@ricardo0705 Gomes nie byl dobry ale tez nie byl zly . W ofensywie wiele nue dawal ale do defensywy juz sie nadawal .
Bylo wielu gorszych jak Boateng .

0

@Coutinho007 przecież Matheus jeszcze nie zagral na dobra sprawe a dales gp w najgorszych xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?