ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Plus dla Realu taki ze atakuja i bronia wszyscy, nie wysilili sie szczegolnie a mogli mieć spokojnie trzy bramki .
U nas strata Leo czy Dembele i truchcik . L
0
@damiano996 bedzie to znaczylo ze nie mamy drużyny do wielkich spotkań
0
@MarioVeB! Mamy dwóch środkowych pomocników przeciwko czterem Realu bo De Jong zapewne bedzie w linii obrony plus gra obronna Messiego i Dembele pozostawia wiele do zyczenia .
2
No to już wiemy że Real wyłączy kompletnie nasz środek pola , więc jestem ciekawy ile razy Dembele będzie miał kontaktów z piłką.
0
@MatiFCB2000 tak Dest , poza dwiema bramkami w jednym ze spotkan to reszta strzalow w trybuny .
0
@Kengo jedyne wazne mecze w ktorym Dembele cos zrobil to bramka z Sevilla kilka lat temu , jedna z Chelsea i jedna z Atletico .
To wszystko przez te lata jego gry u nas .
0
@robsesh jestem pewien ze Real zdominuje srodek . Mozliwe ze wyjda 4 w pomocy a u nas bedzie tam tylko Busi sprinter i Pedri .
2
@Gregsky10 oby nie bo jak Dembele czy Dest oddadzą strzaly to będą musieli leciec kawal drogi .
0
@Persyfl spoko , podepną pod Covid xd
2
@skakun95 @NaFazieHitman @kuz dziękuję i wzajemnie w razie co :D
6
Dawno nie pilem Jaggera , więc dziś siądzie jak złoto z energolem .
0
@Matt_i1992 akurat Bartomeu potrafil ogarnac dobry transfer
0
@ptrx biorac pod uwage jego dyspozycję w ostatnich klasykach to bedzie dobrze jak jedną strzeli xd
0
@Xxxbarca4ever jak dzisiaj przegramy to mozemy znowu byc w tej samej sytuacji mentalnej a jeszcze czeka nas mecz z Atletico
2
@zenoowity szczegolnie ze Suarez jest w topie strzelcow w LaLiga a Aguero strzelil 3 bramki w 15 spotkaniach
0
@Xxxbarca4ever ale w sezonie byly jeszcze spotkania z Bilbao , Atletico i Realem .
0
@Xxxbarca4ever nasi w waznych meczach lubią cos zawalic , takze watpie xd
12
@LuisSalvano nie po to oddaliśmy Suareza zeby teraz brac kolejnego , na dodatek duzo gorszego emeryta , który ma problem z kontuzjami .
Liczę że zarzad ściąganie Haalanda i bedzie spokoj na kolejne 10 lat .
3
Mam nadzieję że dziś nie zobaczymy Pique na boisku i zagramy z tyłu piątką Dest-Araujo-De Jong-Lenglet-Alba .
0
@Tomek54321 dokładnie
0
@Trepyveb nijaki mogl miec trzy asysty , skonczylo sie na dwoch .
22
Ocena od użytkowników dla Lengleta ,,6" pokazuje jaki kompleks mają już kibice Barcelony względem Francuza .
Mecz bezbledny w jego wykonaniu a tylko oczko wyzej niz kompletnie beznadziejni w tym meczu Dest i Alba .
1
@AmigoBlancos przecież to linowy i Var zdecydowali o spalonym...
16
Ale by zobaczyl sobie atak z Fatim i Dembele na skrzydelkach ...
0
@Wossi61FCB ja tam karnego po faulu na na Descie i ręki Alby bym nieodgwizdal .
A z czerwonej dla Valladolid sedzia sie wybroni bo byl to atak od tylu intencjonalnie w nogi bez szans na siegniecie pilki , to moglo sie skonczyc urazem .
0
@bleble123 na czym niby Barca skorzystala wczoraj bo nie rozumiem?
34
Najlepsze jest to że mimo ataku jaki mamy bez Fatiego itp to mamy strzelonych w lidze 68 bramek co jest najlepszym wynikiem w LaLiga .
Na drugiem miejscu znajduje się Real i Atletico z 51 bramkami .
1
@Rewolucja123 jak dla mnie bardzo niewygodna pozycja, gdyby dostal dobra pilke to mysle ze wsadzilby bez problemu . Griezmann glowa dobrze gra .
1
Dembele odszedł na chwile od komputera i strzelił na 1:0
0
@Ratamahatta prawda .