ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Stagiryta 1-1 u siebie? No genialny wynik naprawdę
1
@tomek8756 i Ci ludzie decydują o losie państwa w wyborach .
Dlaczego nie dziwi mnie gówniana sytuacja Polski?
0
@cat_r37 skoro nadal go trzymają to wygląda na to że tak .
0
@cat_r37 Przed kontuzją to Coutinho gral wszystko a Pedri nic , wiec watpie .
0
@Sulimo ja mam w aparacie xd
0
@msmsms spalić na stosie
2
@macio_944 ale Lige zjadalismy mozna powiedziec nie dajac sie Realowi jak po odejściu Valverde .
0
@Coutinho007 jesli ma udzial w 30 bramkach na niecale 50 spotkan to raczej nie co osmy mecz .
3
@jeyx77x dwoma bramkami w trzeciej lidze nie zdobywa sie szans na zagranie w pierwszej druzynie , szczegolnie kiedy nie mozemy zaliczyc wpadki i taki Dembuś siedzi na ławie .
Przypomne ze za czasow Guardioli byl Soriano który walnal 25 bramek w drugiej lidze i nie dostal nawet szansy XD
0
@Kacper1432 ale 19 bramek i 6 asyst to nie najgorszy wynik .
0
@Kacper1998 do meczu z Atleti mozemy dwa razy stracic punkty .
6
@Dior nie , bo niewiem jakie rzeczy mogą się po niej dziać . Sam producent tego niewie .
2
@kamilop Nieznacznie Dembele
0
@jeyx77x Moriba jest mlodziutki , sedziowie nie reaguja na takie karne kiedy dorosly chlop przestawia mlodego chlopaczka reka .
0
@Janas11224 mecze z Realem czy PSG nie były tak dawno , więc się nie zgodzę .
Real wygrał drugą linią w której my mamy takich zawodników jak Busquets , więc bez szans .
Tak czy tak według mnie niewiele brakuje naszej druzynie . Ogarnac jakiegos zawodnika za Busquetsa , dobrą 9tkę , Emersona do walki z Deste, na PO ,powrót Fatiego i Coutinho po kontuzji i może być dobrze .
0
@Gaucho zero plusów , zero minusów .
0
@saczers438 on akurat od zawsze był cieniasem
0
@Janas11224 Nie zgodzę się ze wszystkim bo z drugiej strony praktycznie wszystkie ważne spotkania przewalone .
Odpadniecie z PSG , 2x z Realem , z Atletico , z Juventuem o pierwsze miejsce w grupie czy przegranie finału z Bilbao .
A Araujo pokazal ze jest dzikiem ale w waznych meczach tez zawalał jak z Juve czy z Realem , De Jong to samo .
Real też ma masę kontuzji w obronie itp i nie przeszkodziło im to w zwyciestwie z nami .
Na koniec dodam że nie chcę zwolnienia Koemana ale bez koniecznych transferów zostanie zwolniony w przyszłym sezonie .
3
@skubi99 a ja Eto'o
0
@Tomo1989 niektóre rzeczy są niemożliwe technicznie ale myślę że gdyby od tego zależało istnienie planety to zdziałało by się coś więcej .
Sytuacja teraz jest stabilna , więc nie ma sensu kombinować .
0
@Bogan dokładnie .
0
@JarekS w całym meczu wyróżnił się pressingiem na obrońcy.
Niestety ostatnii Pedri wygląda beznadziejnie nie dając nic ani z przodu ani z tyłu . Jest praktycznie niewidoczny i z piłką nie tworzy żadnego zagrożenia dla rywala .
1
@Tomo1989 są opinie że będzie to trwało około 300 lat
12
@10SzymonBarca10 piwinien usuasc na lawce bo ostatnio gra beznadziejnie .
4
@Katalończyk 99 kwiecień plecień poprzeplata trochę zimy , trochę lata...
1
@Colin94 kiedy Barca zalezy sama od siebue lubi wtedy sfrajerzyc , wiec z werdyktami sie wstrzymam .
0
@leonek160 tak .
0
@Criss18Barca City kupilo teraz jakiegos mlodego brazola na skrzydło .
0
@Barca_Big_Moment tak , szczegolnie przy tych popelnianych przez bledy innych stoperów itp . Niewiem skad wy bierzecie te brednie .
0
@Pawlak1992 on jest ich glownym reprezentantem jesli chodzi o Polskę .