5

@Stagiryta 1-1 u siebie? No genialny wynik naprawdę

1

@tomek8756 i Ci ludzie decydują o losie państwa w wyborach .
Dlaczego nie dziwi mnie gówniana sytuacja Polski?

0

@cat_r37 skoro nadal go trzymają to wygląda na to że tak .

0

@cat_r37 Przed kontuzją to Coutinho gral wszystko a Pedri nic , wiec watpie .

0

@Sulimo ja mam w aparacie xd

0

@msmsms spalić na stosie

2

@macio_944 ale Lige zjadalismy mozna powiedziec nie dajac sie Realowi jak po odejściu Valverde .

0

@Coutinho007 jesli ma udzial w 30 bramkach na niecale 50 spotkan to raczej nie co osmy mecz .

3

@jeyx77x dwoma bramkami w trzeciej lidze nie zdobywa sie szans na zagranie w pierwszej druzynie , szczegolnie kiedy nie mozemy zaliczyc wpadki i taki Dembuś siedzi na ławie .
Przypomne ze za czasow Guardioli byl Soriano który walnal 25 bramek w drugiej lidze i nie dostal nawet szansy XD

0

@Kacper1432 ale 19 bramek i 6 asyst to nie najgorszy wynik .

0

@Kacper1998 do meczu z Atleti mozemy dwa razy stracic punkty .

6

@Dior nie , bo niewiem jakie rzeczy mogą się po niej dziać . Sam producent tego niewie .

2

@kamilop Nieznacznie Dembele

0

@jeyx77x Moriba jest mlodziutki , sedziowie nie reaguja na takie karne kiedy dorosly chlop przestawia mlodego chlopaczka reka .

0

@Janas11224 mecze z Realem czy PSG nie były tak dawno , więc się nie zgodzę .
Real wygrał drugą linią w której my mamy takich zawodników jak Busquets , więc bez szans .
Tak czy tak według mnie niewiele brakuje naszej druzynie . Ogarnac jakiegos zawodnika za Busquetsa , dobrą 9tkę , Emersona do walki z Deste, na PO ,powrót Fatiego i Coutinho po kontuzji i może być dobrze .

0

@Gaucho zero plusów , zero minusów .

0

@saczers438 on akurat od zawsze był cieniasem

0

@Janas11224 Nie zgodzę się ze wszystkim bo z drugiej strony praktycznie wszystkie ważne spotkania przewalone .
Odpadniecie z PSG , 2x z Realem , z Atletico , z Juventuem o pierwsze miejsce w grupie czy przegranie finału z Bilbao .
A Araujo pokazal ze jest dzikiem ale w waznych meczach tez zawalał jak z Juve czy z Realem , De Jong to samo .
Real też ma masę kontuzji w obronie itp i nie przeszkodziło im to w zwyciestwie z nami .
Na koniec dodam że nie chcę zwolnienia Koemana ale bez koniecznych transferów zostanie zwolniony w przyszłym sezonie .

3

@skubi99 a ja Eto'o

0

@Tomo1989 niektóre rzeczy są niemożliwe technicznie ale myślę że gdyby od tego zależało istnienie planety to zdziałało by się coś więcej .
Sytuacja teraz jest stabilna , więc nie ma sensu kombinować .

0

@Bogan dokładnie .

0

@JarekS w całym meczu wyróżnił się pressingiem na obrońcy.
Niestety ostatnii Pedri wygląda beznadziejnie nie dając nic ani z przodu ani z tyłu . Jest praktycznie niewidoczny i z piłką nie tworzy żadnego zagrożenia dla rywala .

1

@Tomo1989 są opinie że będzie to trwało około 300 lat

12

@10SzymonBarca10 piwinien usuasc na lawce bo ostatnio gra beznadziejnie .

4

@Katalończyk 99 kwiecień plecień poprzeplata trochę zimy , trochę lata...

1

@Colin94 kiedy Barca zalezy sama od siebue lubi wtedy sfrajerzyc , wiec z werdyktami sie wstrzymam .

0

@leonek160 tak .

0

@Criss18Barca City kupilo teraz jakiegos mlodego brazola na skrzydło .

0

@Barca_Big_Moment tak , szczegolnie przy tych popelnianych przez bledy innych stoperów itp . Niewiem skad wy bierzecie te brednie .

0

@Pawlak1992 on jest ich glownym reprezentantem jesli chodzi o Polskę .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?