ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@prokofiew w który jeszcze Brazylijczyk zrobil Barcelone?
2
@Kacper1432 w defensywie bledy popelnia kazdy , nie ma wyjątku.
0
@Messiah10 no , szkoda ze Busquets z mocnymi rywalami nie jest taki dobry tylko z zespolami , które się bronią i nie atakują nas pressingiem .
0
@Encore Pedri sie nie nadaje na 1szy sklad , to jeszcze za wczesnie .
0
@clyde przynajmniej jestesmy pewni ze juz do nas nie przyjdzie
1
@AduŚ07 to zle bo jak Real wygra to bedziesz mial podwojny wkurw xd
0
@EdinsonCavani juz sie tak nie przechwalaj
0
@DaPidejpi niestety rowniez zawalal bramki i to nie raz .
5
Dla mnie powód jest tylko jeden.
Brak odpowiedniej kadry do walki o najwyższe cele .
Dziękuję za uwagę.
0
@Sulimo Twoj ulubiony stoper zawalil za to z Realem
1
@Criss18Barca i dobrze bo nie biegali za duzo w ostatnich latach
0
@cat_r37 przed sezonem wiekszosc tu mówiła ze dla nich nie liczą sie sukcesy byleby Barca grala wychiwankami mlodzieza itp.
A teraz placze , lamenty , wszystkich zwolnic i wszystkich wyrzucic .
0
@AdamS9882 chodzi mi o mowienie ze Dembele ma jeden zwod
8
@Hasszz i Ty tez out
0
@roza96 bez przesady
0
No i teraz Real wystarczy ze sie zepnie na Seville i zgarna Ligę
0
@Derean czekam na ta chwile z utesknieniem
0
@Khardan nue ma sensu hajsu wydawac
7
Mylilem się, nawet po alkoholu ogladanie naszej gry to katorga .
0
@gumaz z racji tego ze jestem w NL to Zywiec , puerwszy raz od 13 lat xd
6
Dobra , trzeba otworzyć browara bo na trzeźwo to pewnie będzie katorga .
0
@lukas10 i na co Depay jak my nie gramy skrzydlowymi ?
0
@Avernand tak mu zawalilo kariere ze byl w finale i polfinale a my mozemy o tym pomarzyc i bijemy sie o mistrza z frajerskim Atletico i najslabszym Realem od lat .
No napewno Ney zaluje ze sportowego punktu widzenia xd
0
@Bykunn nie , jeśli zawodnik atakujący był wysuniety ( niewazne ile ) to jest spalony i już.
A jak pilka przekroczy linię bramkową ale tylko kilka milimetrów to gol powinien byc nieuznany bo to tylko kilka milimetrów?
0
@ArterkHD ja nie rozumiem narzekania na spalone jak był minimalny .
Piłkarz byl wychylony poza linie obrony i niewazne czy 1mm czy metr . Spalony to spalony .
1
Znajac życie, dziś zagramy tak jak wszystkie ważne mecze w tym sezonie kiedy zalezymy od siebie , czyli słabo, bezpłciowo i nasza linia pomocy z Busquetsem na czele nie będzie istnieć.
0
Jestem niezwykle zaskoczony naszym składem.
0
@FCBparasiempre Luis Alberto? Zartujesz sobie? Gosc nic nie gra orzez cala kariere
2
Ciekawe jak go przyjma kibice
0
@matirix20 na świnkę