0

@prokofiew w który jeszcze Brazylijczyk zrobil Barcelone?

2

@Kacper1432 w defensywie bledy popelnia kazdy , nie ma wyjątku.

0

@Messiah10 no , szkoda ze Busquets z mocnymi rywalami nie jest taki dobry tylko z zespolami , które się bronią i nie atakują nas pressingiem .

0

@Encore Pedri sie nie nadaje na 1szy sklad , to jeszcze za wczesnie .

0

@clyde przynajmniej jestesmy pewni ze juz do nas nie przyjdzie

1

@AduŚ07 to zle bo jak Real wygra to bedziesz mial podwojny wkurw xd

0

@EdinsonCavani juz sie tak nie przechwalaj

0

@DaPidejpi niestety rowniez zawalal bramki i to nie raz .

5

Dla mnie powód jest tylko jeden.

Brak odpowiedniej kadry do walki o najwyższe cele .

Dziękuję za uwagę.

0

@Sulimo Twoj ulubiony stoper zawalil za to z Realem

1

@Criss18Barca i dobrze bo nie biegali za duzo w ostatnich latach

0

@cat_r37 przed sezonem wiekszosc tu mówiła ze dla nich nie liczą sie sukcesy byleby Barca grala wychiwankami mlodzieza itp.
A teraz placze , lamenty , wszystkich zwolnic i wszystkich wyrzucic .

0

@AdamS9882 chodzi mi o mowienie ze Dembele ma jeden zwod

8

@Hasszz i Ty tez out

0

@roza96 bez przesady

0

No i teraz Real wystarczy ze sie zepnie na Seville i zgarna Ligę

0

@Derean czekam na ta chwile z utesknieniem

0

@Khardan nue ma sensu hajsu wydawac

7

Mylilem się, nawet po alkoholu ogladanie naszej gry to katorga .

0

@gumaz z racji tego ze jestem w NL to Zywiec , puerwszy raz od 13 lat xd

6

Dobra , trzeba otworzyć browara bo na trzeźwo to pewnie będzie katorga .

0

@lukas10 i na co Depay jak my nie gramy skrzydlowymi ?

0

@Avernand tak mu zawalilo kariere ze byl w finale i polfinale a my mozemy o tym pomarzyc i bijemy sie o mistrza z frajerskim Atletico i najslabszym Realem od lat .
No napewno Ney zaluje ze sportowego punktu widzenia xd

0

@Bykunn nie , jeśli zawodnik atakujący był wysuniety ( niewazne ile ) to jest spalony i już.
A jak pilka przekroczy linię bramkową ale tylko kilka milimetrów to gol powinien byc nieuznany bo to tylko kilka milimetrów?

0

@ArterkHD ja nie rozumiem narzekania na spalone jak był minimalny .
Piłkarz byl wychylony poza linie obrony i niewazne czy 1mm czy metr . Spalony to spalony .

1

Znajac życie, dziś zagramy tak jak wszystkie ważne mecze w tym sezonie kiedy zalezymy od siebie , czyli słabo, bezpłciowo i nasza linia pomocy z Busquetsem na czele nie będzie istnieć.

0

Jestem niezwykle zaskoczony naszym składem.

0

@FCBparasiempre Luis Alberto? Zartujesz sobie? Gosc nic nie gra orzez cala kariere

2

Ciekawe jak go przyjma kibice

0

@matirix20 na świnkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?