ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo1989 ale przed Thiago i tak był jeszcze Iniesta i Fabregas .
9
@koksik2700 Riqui to już dawno powinien być pożegnany
0
@Seledynowy czyli teraz czas na najlepszą trylogię i najlepsze 12h w historii kina , WP forever
0
@Czarny_ck tak , Ty już wiesz o tym
0
@Vintee tak się składa że najlepszy wiek dla obrońcy dopiero przed nim , więc nie masz pojęcia o tym .
24
Sezonowcy już by się pozbyli wszystkich Francuzów a prawda jest taka że tylko Dembele i Umtitim zasługują na bycie sprzedanym .
Griezmanna wykręcił fajne liczby w tamtym sezonie a Lenglet jak wyjdzie z dołku formy to potrafi grać bardzo dobrze .
1
@catalanian09 nie zapomniał tylko w Barcelonie trzeba grać na Messiego
1
@Marek1973 no tak , poradził sobie w meczu towarzyskim to już strzał w 10 , niech , dostanie numer 10 i podwyżkę
0
@MesQueUnClub_87 akurat z tych sprowadzonych piłkarzy było dużo , zasługiwali na grę i dlatego odeszli , szczególnie Digne i Paco , gdzie Alba i Suarez kopali się po czole ale i tak grali .
0
@PatrychoO to był dla niego ciężki sezon pod względem indywidualnym , potem euro i chłop nie mógł nawet psychicznie odpocząć .
Ja tam go nie skreślam i uważam że będzie jeszcze pociecha z niego .
3
@Wiktoria13 zdjąć gacie i pokazać im dupę
0
@Kiiciioro drugi zaraz po Tobie
2
@PatrychoO to jest pierwszy mecz po przerwie , sparing , mecz bez znaczenia w dodatku z niżej notowanym rywalem ... a ludzie chcą po nim wyciągać wnioski bo ktoś raz kogoś objechał ...
1
@MesQueUnClub_87 Valverde nie musiał wprowadzać młodych bomial szeroką kadrę i w miarę młodych rezerowych jak Digne , Gomes , Denis czy Paco .
W dodatku Valverde zdobył ligę bez najmniejszego problemu , przygrywając raz dopiero w przedostatniej kolejce...
2
@MesQueUnClub_87 ale on pytał gdzie brylują a odpowiedź brzmi ,, nigdzie '' .
0
@marko111122 zgłaszam to do płokułatuły
0
@wroclawskifan nie porównuj Gaviego do reszty , w środku pola ma kto grać a z tego co wiemy klub planuje ściągnąć kogoś do pomocy i Coutinho się wykuruje .
4
@DonMatteo901 nie
0
@kamiVeB a znając życie będzie Sravi bo mlody i tak pewnie nie będzie miał minut
1
@kacperowski20 tak się składa że Ty nie masz najmniejszego pojęcia o tym jaki poziom prezentuje
2
@Qaz123 Laporta robił to samo akurat
9
I niech jeszcze któryś człowiek z zarządu wypowie słowa że ,, Barca to więcej niż klub" .
Żałosne zachowanie ze strony klubu , powinno to zostać jak najbardziej rozgłośnie by narobić jak największego wstydu działaczom Barcelony.
4
@tomek8756 znając ułomny naród Polski będzie jeszcze więcej głosów na PIS
18
@Cochise bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy , moje kondolencje .
0
@doc lepiej go zostawić niż oddać za darmo , zawsze do rotacji może zagrać wszędzie .
3
@mekston i to on zrobił rajd z Realem
7
@RivaldoVitorBorba na tyle zasługuje
0
@Pawel13sz chyba w wyciskaniu na klatę
1
@kazbychu albo Becketowi
0
@Coutinho007 Busquets dalej by nie nadążał xd