0

@Tomo1989 ale przed Thiago i tak był jeszcze Iniesta i Fabregas .

9

@koksik2700 Riqui to już dawno powinien być pożegnany

0

@Seledynowy czyli teraz czas na najlepszą trylogię i najlepsze 12h w historii kina , WP forever

0

@Czarny_ck tak , Ty już wiesz o tym

0

@Vintee tak się składa że najlepszy wiek dla obrońcy dopiero przed nim , więc nie masz pojęcia o tym .

24

Sezonowcy już by się pozbyli wszystkich Francuzów a prawda jest taka że tylko Dembele i Umtitim zasługują na bycie sprzedanym .
Griezmanna wykręcił fajne liczby w tamtym sezonie a Lenglet jak wyjdzie z dołku formy to potrafi grać bardzo dobrze .

1

@catalanian09 nie zapomniał tylko w Barcelonie trzeba grać na Messiego

1

@Marek1973 no tak , poradził sobie w meczu towarzyskim to już strzał w 10 , niech , dostanie numer 10 i podwyżkę

0

@MesQueUnClub_87 akurat z tych sprowadzonych piłkarzy było dużo , zasługiwali na grę i dlatego odeszli , szczególnie Digne i Paco , gdzie Alba i Suarez kopali się po czole ale i tak grali .

0

@PatrychoO to był dla niego ciężki sezon pod względem indywidualnym , potem euro i chłop nie mógł nawet psychicznie odpocząć .
Ja tam go nie skreślam i uważam że będzie jeszcze pociecha z niego .

3

@Wiktoria13 zdjąć gacie i pokazać im dupę

0

@Kiiciioro drugi zaraz po Tobie

2

@PatrychoO to jest pierwszy mecz po przerwie , sparing , mecz bez znaczenia w dodatku z niżej notowanym rywalem ... a ludzie chcą po nim wyciągać wnioski bo ktoś raz kogoś objechał ...

1

@MesQueUnClub_87 Valverde nie musiał wprowadzać młodych bomial szeroką kadrę i w miarę młodych rezerowych jak Digne , Gomes , Denis czy Paco .
W dodatku Valverde zdobył ligę bez najmniejszego problemu , przygrywając raz dopiero w przedostatniej kolejce...

2

@MesQueUnClub_87 ale on pytał gdzie brylują a odpowiedź brzmi ,, nigdzie '' .

0

@marko111122 zgłaszam to do płokułatuły

0

@wroclawskifan nie porównuj Gaviego do reszty , w środku pola ma kto grać a z tego co wiemy klub planuje ściągnąć kogoś do pomocy i Coutinho się wykuruje .

4

0

@kamiVeB a znając życie będzie Sravi bo mlody i tak pewnie nie będzie miał minut

1

@kacperowski20 tak się składa że Ty nie masz najmniejszego pojęcia o tym jaki poziom prezentuje

2

@Qaz123 Laporta robił to samo akurat

9

I niech jeszcze któryś człowiek z zarządu wypowie słowa że ,, Barca to więcej niż klub" .
Żałosne zachowanie ze strony klubu , powinno to zostać jak najbardziej rozgłośnie by narobić jak największego wstydu działaczom Barcelony.

4

@tomek8756 znając ułomny naród Polski będzie jeszcze więcej głosów na PIS

18

@Cochise bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy , moje kondolencje .

0

@doc lepiej go zostawić niż oddać za darmo , zawsze do rotacji może zagrać wszędzie .

3

@mekston i to on zrobił rajd z Realem

7

@RivaldoVitorBorba na tyle zasługuje

0

@Pawel13sz chyba w wyciskaniu na klatę

1

@kazbychu albo Becketowi

0

@Coutinho007 Busquets dalej by nie nadążał xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?