0

@Explode no tak , bo skoro nie strzelił w pierwszych trzech kolejkach to oznacza że już nigdy nie strzeli . No tak .

0

@ObiwanKenobi sprawdź sobie jego statystyki z tamtego sezonu i jeszcze raz napisz komentarz

0

@Toretto odbudowa? Jak na razie Laporta zawala totalnie na całej linii .
Pozbawia Messiego czy Griezmanna ktory był gwarancja tych 20 bramek , na PO będzie grał Fest który nadaje się do tarcia chrzanu czy Mingueza przeciętniak a do tego ściągnął drewniaka , który był rezerwowym w Sevilli .
W klubie są perspektywy jak Busquets , Alba , Pique , Roberto , Braithwaite , Pjanic , Umtiti czy wieczny talent Puiq .

0

@Kubavilla7 Barca też się do niczego nie nadaje

2

Po odejściu Emersona nie mam już siły do tego nędznego klubu .
To był jedyny transfer , który mi się podobał tego lata i gówno z tego wyszło .
Poprostu ten klub nie ma już w sobie żadnych wartości .
A Laporta czy Rosell , nie ma żadnej różnicy .

0

@JimMorrisonFCB Paczki jest dużo lepszym piłkarzem , przede wszystkim dużo lepiej potrafi odnaleźć się w polu karnym i jest skuteczniejszy .

5

@kamilop chyba o Mppabe

0

@Aureczek bardzo dobry ale też głowa nie nadążała , szczególnie w Hiszpanii jak w nogi wchodził

0

Ciekawe co za leszcza ściągną , który pewnie strzela 4 bramki na sezon w średniaku .

0

@masq Laporta również daje ciała bo Emerson jest wart o wiele więcej .
Laporta ogólnie daje ciała , nic jeszcze dobrego nie zrobił a taki miał wielki plan .

1

@Colon i Judasz z opaską

0

@masq i na co sprzedaż Emersona? Może akurat wypali a tak to zostaniemy że średnikami typu Fest , Mingueza i Roberto .
W dodatku sprzedamy go po to żeby ściągnąć jakiś półśrodek do ataku .

1

@Pawelec7 Lenglet nigdy nie był na sprzedaż , więc to nikogo nie dziwi

0

@Rewolucja123 żartujesz

0

Jego miejsce jest na ławce albo na trybunach , nic nowego .

0

@FCBandOL gdyby nie fart z Londynu to Barca by nie zdobyła LM w 08/09 na dobrą sprawę xd

1

@AxelF tylko że wtedy w Barcelonie każdy chciał grać i akceptował swoją rolę a te czasy już się skończyły .
Teraz ktoś ląduje na ławce i leci z płaczem do prasy .

0

Gavi 1 metr 20 centrymetrow i walczy na pełnej o każdą górną piłkę a Alba z Messim odpuszczają/li ...

0

@cybo trzeba pożegnać Umtitiego i wtedy już spokój bo 5ciu musi byc

4

@FCBKasza piękne czasy ... Szkoda że już nie wrócą

1

@doc 8-10 mln euro pensji za sezon , niech ktos bierze tego młodego frajera , nie chce już patrzeć na tą czarną złotówę .

0

@pt9 tylko że taki Rakitic potrafi się zachować i zna swoje miejsce w szeregu , odszedł nie robiąc problemów .
Można się przyczepić do piłkarzy którzy nic już nie wnoszą do drużyny a doją klub ile wlezie .

1

@AmigoBlancos Laporta przychodząc mówił że ma plan sponsorów itp , Font mówił to samo o sobie .
Laporta został prezydentem i co zrobił? Nic pozytywnego .

1

@bixmix gdybyśmy mieli ogarniętą pomoc to i obrona grałaby lepiej a jak na DMie masz Busquetsa no to sorry

0

@kkbarca ale kto wiedział że Dembele który wcześniej nie miał kontuzji nagle zacznie je łapać? Kto wiedział że Coutinho , gdzie ciężko było wogole znaleźć bardziej pasującego pomocnika do naszego zespołu nie da rady mentalnie? Transfery to loteria .

0

@AduŚ07 spokojnie , wysokie pensje nie zaczęły się od wczoraj .
Poprostu piłkarze kiedyś byli ambitniejsi i woleli grać w innym klubie akceptując swoją sytuację niż siedzieć tylko po to żeby zgarniać hajs .

10

0

@cat_r37 Yaya Toure , Dani Alves , Alexis Sanchez , Villa , Pedro , Puyol , Valdes , Thiago , Fabregas , Sterling plus gwiazdy Bayernu

0

@Sysia11 nie no , Ronaldo nie jest wychowankiem ManU i nie grał tam 20 lat

1

@ElTomas torrenty , thepiratebay

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?