0

@czółkovsky on tylko wącha

0

@Toretto i co z tego skoro były dogadane już dawno temu a nie przez zarząd Laporty , jedynie De Jong .

0

@Botanik Nie. .

0

@Krychaaa10 a jak piłkarze sobie latali nawaleni za wcześniejszych czasów Laporty to byłeś szczęśliwy?

0

@ObiwanKenobi miał udział przy prawie 40 bramkach w dwa sezony , nikt się teraz nie zbliży do tych liczb

0

@busquets5 no środek zabezpieczony porządnie przez Garcię który już w drugiej kolejce przez braki umiejętności łapie czerwo .

0

@KapiFCB a gdzie jego wielki plan na wyjście z sytuacji o której mówił podczas kampanii wyborczej? Bo oddać Messiego i Griezmanna a także ściągnąć drewna jak Aguero i De Jong to każdy by potrafil

4

@olejtm Lenglet nie odejdzie , w dodatku ma 3 mln pensji , więc nawet się nie opłaca .

0

@Qbic17 spoko ale to co napisałeś to bzdety , bo filmik mógl składać się z samych bramek i asyst i film zawierający 26 bramek i 11 asyst trwałby dłużej

0

@Yoshi94 nie , poprostu i wszyscy dali się nabrać na bajeczkę Laporty , który mówił że ma plan .
Cudowny plan , pozbycie się Emersona , Messiego i Griezmanna a także ściągnięcie niepotrzebnego nikomu kontuzjowanego Aguero i drewno De Jonga.

0

@bari_94 spokojnie i przed Bartomeu była masa długów , Laporta też święty nie jest

0

@Kusco15 z takim składem to oni to wygrają na spokojnie

0

@Xxxbarca4ever ale ja mówię o zawodnikach których mamy teraz

0

@Gaunter od roku jest zwykłym ręcznikiem , więc ciężko powiedzieć .

0

@Toretto ta , większość zadaje sobie pytanie co to drewno robi w Barcelonie które strzela 8 goli na sezon .

0

@kaamil1910 zobaczymy czy ten ktokolwiek strzeli 20bramek i da 10 asyst

0

@Xxxbarca4ever bo my mamy takich zawodników którzy nie potrafią strzelać bramek

1

@against_modern_football i to że Mbappe przejdzie za darmo do Realu w lato .

0

@against_modern_football tyle że Real mimo długów walczy o Mbappe a nie ściąga szrot który ma problem ze strzeleniem 10 bramek w sezonie pozbawiając nas 90% bramek z tamtego sezonu .

0

@cules100pro o top3 XD Dembele , Ansu i Aguero jeszcze nie ma a Coutinho zawodził za każdym razem kiedy i nas grał . Walka chyba o top 8

0

@kewin pewnie że dwie

0

@cules100pro na pewno poprawimy sytuację finansową nie kwalifikując się do europejskich pucharów.
W dodatku nie to Laporta obiecywał , inni kandydaci mieli sponsorów na wiele milionów i wyszli by z tej opresji zamiast niszczyć totalnie zespół .

0

Dziękujemy panie Laporta za doszczętne zniszczenie zespołu i uczynienie z niego kompletnego średniaka.
Za pozbawienie zespołu dwóch najlepszych strzelców drużyny czyli Messiego i Griezmana , ściągając za ostatniego holenderskie drewno które nie jest podstawowym napastnikiem nawet w Sevilli i o pozbycie się PO dzięki czemu zostajemy z jednym PO na resztę sezonu , nie mając rezerwowego .
Dziękujemy za taką samą sytuację na LO gdzie alba będzie grał aż kontuzji nie dostanie .
Dziękujemy za rewolucje gdzie ściągnął pan emeryta z kontuzjami , który potrafił wykręcić niesamowite liczby w tamtym sezonie jak 2-3 bramki .
Dziękujemy za posiadanie 3 środkowych napastników gdzie każdy z nich nie lapalby się w normalnym klubie do składu a ich poziom to dno .
Dziękujemy za posiadanie dwóch skrzydłowych w składzie , pozdrawiamy ich serdecznie , niech ktoś zaniesie pomarańcze dla Dembele .
Dziękujemy za pozostawienie piłkarzy , których już tu nie powinno dawno być jak Busquets , Umtiti , Puiq , Sergi Roberto czy Pjanic .
Dziękujemy za brak alternatywy w środku pola , gdzie nie ma nikogo do walki o pierwszy skład , w podstawie gra 18 latek i będzie grał kolejne 130 meczów w sezonie bo nie ma go kim zmienić .
Dziękujemy za uczynienie kadry gorszej niż rok temu bo odeszło jakieś 90% bramek z tamtego sezonu .

Dziękuję i nie mogę się doczekać kolejnych kompromitacji w tym sezonie a szczególnie w El Clasico , bo na nic więcej z tak słabym składem i prezydentem klubu liczyć nie można .

0

@Explode kto grał piach? W presezonie Depay z Griezmannem grali dobrze akurat .

0

@ObiwanKenobi czyli nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie .
Nie ocenia się zawodnika po trzech spotkaniach .

0

@daro22 kadra nie jest zła ... Weź sam zgłoś swój komentarz i oszczędź nam czytania tych głupot

0

@AmigoBlancos NIE ( w tamtym sezonie wykręcił 20 bramek i ponad 10 asyst , gdyby nie on skończylibysmy sezon bez ani jednego trofeum )

0

@sonek tak , najlepsze prawy obrońca LaLiga tamtego sezonu nic by nie dawał , jak czytam te wypociny to masakra.

0

@ObiwanKenobi to czekam aż wskazesz mi kto za niego strzeli teraz te 20 bramek w sezonie i dołoży 10 asyst .
Czekam

0

@Toretto ,, I POWAŻNI LUDZIE CIESZĄ SIĘ Z TEGO ".
Gdzie ta Twoja odbudowa? Poza Destem nie ma nominalnego PO a za Griezmanna został ściągnięty rezerwowy drewniak z Sevilli .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?