ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trudno się z nim nie zgodzić , tak słabej kadry nie pamiętam odkąd zacząłem interesować się futbolem .
0
@kuz porządne skrzydła mamy xd
5
@LeoMessiah poprostu dostaniesz klasę od A do jakiejś innej na podstawie badań itp żeby w razie wojny było wiadomo czy ogarniasz coś czy jako mięso armatnie wysłać Cię od razu do pierwszego rzędu xd
1
Coutinho na prawym skrzydle , IKSDE
3
@DonAndrzejos szczególnie Albe ,jego trzeba wziąć na ręce i zaśpiewać mu coś .
0
@Zytko cover Aerosmith czyli Sign for the moment
8
Ja nie wiem za co pomocnicy i napastnicy mają takie wysokie oceny.
Pomocnicy -kluczowe podania : 0
Napastnicy- celne strzały na bramkę : 0
1
@Mixtape no , jak przyjdzie nowy trener to on to poukłada XD
0
@aleksandrowielki nie no , po odejściu Messiego i Griezmanna i Emersona napewno będzie lepiej XD
0
@arasz1819 La Bamba by go szybko zweryfikowała
1
@Momals11 i potem 0:3 z Juve mając w składzie MSN XD
1
@Janek_7 nigdy nie brałem Barcy w FMie bo zawsze grałem słabymi klubami .
Teraz podtrzymując tradycję można śmiało zagrać Barcą xd
6
@Messibestplayerintheworld szkoda że nie zaproponował swojej dymisji
0
@VenoM kto wie , w końcu na ataku mamy rezerwowego Sevilli , emeryta który strzelił w tamtym sezonie trzy bramki , wiecznie kontuzjowanego Dembele , Fatiego który rok nie grał w piłkę i Braithwaite'a dla którego Leganes to właściwa półka i Depaya , któremu jedynemu coś wychodzi w miarę .
0
@Qba2312 z tym że przeciwko Brugge rywal jest rozluźniony , przeciwko Barcelonie nie .
0
@DonAndrzejos ekstra naprawdę, gdyby nie Laporta to napewno by się nie udało .
Obniżenie budżetu pozbywając się Messiego czy Griezmanna . Ale ten Laporta jest ogarnięty .
6
Śmieszy mnie to ciągle narzekanie na Koemana .
Ze składu odszedł Messi z Griezmannem czyli 90 bramek z poprzedniego sezonu a w zamian dostał Depaya i drewno De Jonga. Reszta z ataku kontuzjowana.
Nie ma alternatyw na poziomie na bokach obrony , w drugiej linii gra Busquets , który nadaje się do tarcia chrzanu od 4 lat i osiemnastolatek a na zmianę nie ma nikogo sensownego .
Na obronie Pique , który już swój prime ma dawno dawno za sobą.
Tutaj nie ma czego szukać w starciu z takim Bayernem , 3:0 jak zobaczyłem na koniec to odetchnąłem bo z taką kadrą to ugrac coś to jest mission impossible .
Żaden z aktualnych piłkarzy nie znalazłby się w kadrze w sezonie 08/09 , może jedynie Fati z formą z zeszłego roku .
0
@Emhyr Bo aktualnie kadra powoduje że jesteśmy mniejszym klubem
1
@Rewolucja123 Nie należy brać na serio memów od ciapatych bezmózgów
3
I Pjanic z asystą a nie jakieś Pedrie czy Coutinhy
0
@Kgorecki2500 w Polsce żyje tak dużo bezmózgów że PIS spokojnie będzie dalej wygrywał
0
@jutroIV żeby nastały dobre czasy musi być porządna kadra .
Wystarczy porównać sobie kadrę z sezonu 2008/09 i aktualną .
Żaden z obecnych piłkarzy i w obecnej formie nie załapałby się do kadry na mecz w tamtych czasach .
0
@Lola120 ale kto miał się odblokować po odejściu Messiego ? Depay i De jong nie grali z Messim a reszta z ataku kontuzjowana
0
Ale czy kogoś to dziwi ? Od kilku okienek nasz zespół jest jedynie osłabiany , więc kim tu grać .
0
@KacperVEB a co ma robić ? Atak cały kontuzjowany , 90 bramek z zeszłego sezonu odeszło , brak prawego obrońcy , posucha w linii pomocy a Ty czegoś oczekujesz?
1
@parpe Valverde zamiatał sobie Ligę z jedną porażka w sezonie , nie frajerzyl z Realem czy Atletico .
W grupie LM zawsze pierwsze miejsce , na CN szło równie dobrze . Gdyby nie klęska z Roma czy Liverpoolem to byłoby inaczej.
2
Na początku żałowałem że nie mogłem obejrzeć meczu ale teraz okazało się że stało się dokładnie to co przewidywałem .
Jesteśmy nikim w starciu z czołówką Europy i szybko to się nie zmieni .
Nieoddanie ani jednego celnego strzału na Camp Nou potwierdza marność tego zespołu .
1
@D10SLEO co jak co ale Rudy był dobry
0
@AmigoBlancos lepiej ogarnąć sobie tv internetową np. hejo.tv . Wszystkie kanały sportowe 90 zł za 3 miechy
3
@LeoMessiah pamiętam jak dwa tygodnie temu poszedłem po pizzę , zastanawiałem się tam z 15 minut która wybrac az w końcu wziąłem pół na pół . Do tego puszka coli no bo jak tu tak na sucho .
W domu dopiero przypomniało mi się że miałem corone i nie miałem węchu ani smaku .