ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@joloskyy nie , Alba pójdzie na LO a Fest na PO i tyle .
0
@FCB24 i vs Otamendi xd a tak w ogóle to pojedynki biegowe są raczej dla piłkarzy grających na bokach .
1
@Barca1992 myślę że nie trudno się domyślić że w przypadku zawału od razu się Tobą zajmą .
Możesz mieć np jakieś złamanie czy pęknięcie gdzie możesz wytrzymać bez problemu a i tak będziesz stał w kolejce kilka godzin , więc zrobienie testu w minutę chyba nikogo nie zbawi .
0
@doc wielkie nie dla Xaviego kiedy Amigosy są jeszcze w składzie .
2
@patrykzmc2000 oby warunkiem ze strony szejków było sprzedanie Busquetsa
4
@Destroyer_of_Worlds Busquets grał dobrze z powodu rywala , który nie atakował pressingiem . Z takimi rywalami Busquets wygląda dobrze .
0
@Gaz nie prawda , mimo że jestem z tym żeby go sprzedać to w tamtym roku na początku sezonu prezentował się dobrze i Pedri nie wąchał nawet murawy do czasu jego kontuzji .
0
@Matt_i1992 myślę że oglądając widać jak stara się przeciwnik ? Przez cały mecz nie było żadnego pressingu z ich strony , więc jest to brak chęci odebrania piłki .
1
No to teraz na chłodno bo widzę że jest za fajnie .
Dzisiejszy mecz był bardzo fajny w naszym wykonaniu , też mi się podobało jak dziś graliśmy ale nasz przeciwnik przegrał go już zanim wyszedł na murawę i według mnie z Benficą znowu będziecie na wszystko narzekać .
Ze strony rywala zero pressingu co zauważyli komentatorzy , zero kontr , zero akcji z gry , poprostu zero wszystkiego a do tego błędy w ustawieniu defensywy .
Zaraz czekają nas ciężkie mecze i znowu będziecie wszystkich sprzedawać , krytykować że czemu gra ten a nie tamten bo ten fajniej piłkę prowadzi itp itp .
Z takim rywalem jak dziś nie można niestety wyciągać żadnych wniosków .
0
@szymon6847 albo na ławce
0
@Derean bo siedzą na La Rambli
3
@Gaz Mingueza gra ciągle od ponad roku a Coutinho zagrał chyba trzeci niepełny mecz po półrocznej kontuzji a Ty oczekujesz od niego motoryki .
6
@Adi123456789 tak a Arthur będzie naszym nowym Xavim , Asensio że złotą piłką itp itp ;)
2
@Kacper0309 dokładnie , płakali strasznie.
4
@Puyolex spoko , ostatnio duet Arthur-Frenkie De Jong miał być duetem na lata XD
1
@FC1899Barca tak a na ławce Fontas , Cuenca , Jonathan Dos Santos i Oriol Busquets .
0
@AlexDark00 zagrał dobrze , kilka razy dobrze rozegrał z typem na plecach , ściągał zawodników i dobrzy pokazywał się do gry , nie raz Depay czy Gabi mogli mu dograć i miałby setkę bo był lepiej ustawiony .
1
Z Sevillą zapewne dostaniemy baty lub zremisujemy ale w razie wygranej 15pkt i 2pkt straty do Realu to nie ma tragedii .
5
Jedyny minus z dzisiejszego meczu to brak skuteczności u Depaya .
Dodatkowo biorąc pod uwagę dwie zmarnowane dwusetki z meczu z Cadizem jest to dosyć niepokojące .
0
@Adi123456789 no żadne bo Coutinho prezentuje się fatalnie
1
@ElKamil dzisiaj akurat zagrał dobrze , więc komentarz nie na miejscu .
0
@PatrychoO z tym że wcześniej grał z naszym zespołem tylko chwilę , bo wcześniej grał w Bayernie
0
@konajoncek Sergi Roberto jest chyba jednym z kapitanów , więc hierarchia i tak czyni go pierwszym do wejścia przed mlodzikami . Niestety .
1
@Coutinho007 to pokazuje skalę jego talentu
0
Jedyne czym można się jarać to tak naprawdę Ansu .
Z reszty nie ma co wyciągać daleko idących wniosków gdyż rywal nie postawił żadnych warunków .
Ani nie stosował pressingu , ani nie próbował grać kontrami , poprostu dno .
4
@norbi77 na tej stronie na bank SA tacy ludzie , którzy w to wierzą .
0
@Krychaaa10 po meczu z Levante kadry mądry
0
@BART97 ta i De Jong bez formy , z lepszymi zespołami legendy grają jak amatorzy, brak ławki rezerwowych a reszta jest zbyt niedoświadczona żeby stanowić o sile zespołu .
0
@Gaz akurat gra do przodu cały czas żyła , Puiq niczego nie rozruszał
6
Fati w 10 minut ogarnął karnego błędnie nieodgwizdanego i bramkę po roku bez gry .