0

@jacek905 wyniki Valverde tuszowane osoba Messiego i Suareza , AHA XD

5

Bo Busquets jest dobry kiedy ma lepszych partnerów obok siebie .
Bez Xaviego i Iniesty obok gość jest bezużyteczny od jakichś 4 lat.

1

@reloaded za darmo to uczciwa cena , wezmę

8

Sergio Busquets: ,,Najaktywniejszy w destrukcji i kreacji " .
Kluczowe podania:0 .
Tak wygląda nasza pomoc od kilku lat xr

0

@Aureczek hejo.tv . Sam używam w nl

7

-Widziałeś te ruderę? Kto by chciał mieszkać w czymś takim?
-Wiesz, to konkretnie to ja.
-Tu jest pięknie! Cudownie wręcz. Ty wiesz, że masz talent? Taki efekt przy tak skromnym budżecie... Podoba mi się ten głaz. To naprawdę ładny głaz.

1

Normalne , jak na przeciętnego piłkarza przystało .

0

@MatiVEB25 ona nie musi przegrywać , tu zawsze znajdą się narzekający

0

@TeDer chodziło o brakujących napastników ...

0

@daniel32778 bo Lenglet pierwsze sezony miał na dobrym poziomie . Jestem pewien że jeszcze wygryzie Garcię ze składu .

4

Pewnie Facebook i Instagram robią beta testy serwerów z Notatnika .

0

@daniel32778 Lenglet został , no koniec świata . Za to masz Garcię który jest o wiele gorszy .

0

@barcowy1899 Adriano był lepszy od praktycznie wszystkich oprócz Alvesa

3

@AdiKingu96 spokojnie , za niedługo będzie Depay-De Jong-Braithwaite i cofniesz te słowa .

2

@Dojaar ja zacząłem kibicować Barcelonie ze względu na Ronaldinho , który dołączył do naszego zespołu , młody łebek wtedy że mnie był .

0

@lucca87 w szatni nie będzie żadnej rewolucji , Pique , Busquets , Alba i Roberto zawsze w podstawie .

0

@wudzitsu Getafe i Espanyol najgorsze , zawsze ostro grają chamy

1

@joloskyy nieważne , on myśli że ma rację .

0

@Colon brazole dobre technicznie

3

@FioletoweOczy nie no , bez przesady z tą naszą wygraną.

0

@Firestone rezerwowy Sevilli nie jest powodem do strzelania bramek Cadizowi czy Benfice

0

@Sau_Ron większość to nie odejdzie a nie dojdzie

1

@pike_najlepszy PSG ma Neya , Messiego , Mbappe , Di Marie i Icardiego i taki mecz im się w zdarzył .
A dla La Bambli jest to nie do pomyślenia kiedy w skaldzie masz Depaya i De Jonga XD

0

@Firestone nie , mamy cudowną kadrę . Jakim sposobem nie jesteśmy na pierwszym miejscu , przecież Depay powinien mieć już 13 bramek w Lidze. de Jong 14 bo obaj są kozakami .

0

@Dalhi tak się składa że kilka minut później podał tak samo , tyle że idealnie w tempo ale jego kolega z drużyny źle przyjął .

2

@Firestone a kto ma to strzelać? Depay czyli niewypał w wielkim klubie i De Jong rezerwowy z Sevilli czy może Busquets 0 w defensywie i 0 w ofensywie ?

0

@Jamiro i co z tego ? Podniecasz się Sheriffem bo wyszły im dwa mecze?

0

@POLAK12345 w sierpniu był Messi , Griezmann i Emerson ...

1

@VamosGirl aha czyli wygrywanie La Ligi i innych pucharów to według Ciebie kryzys . Akurat odmładzanie kadry było bo mieliśmy młodych w kadrze jak Alcacer , Digne , Gomes , Denis , Mina , Malcom , Deulofeu itp ale grali mało albo nie prezentowali danego poziomu .

0

@blaugrana_36 a po co się forsować na drużynę która nie ma napastnika ani pomocnika ani bocznego obrońcy na poziomie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?