ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 pierwsze minuty wyglądały ciekawie , utrzymywaliśmy się przy piłce , wysoko odbieraliśmy piłkę i dało się rozgrywac na połowie Bayernu .
Ale tak po 10 minutach nasi nie wytrzymali tempa i musieli zluzować obroty .
0
@batoon bez przesady , są to obiecujący zawodnicy ale to nie znaczy że coś z nich będzie i są nietykalni .
2
@Hawajczyk a kto ma stwarzać tę okazję i na kogo grać skoro nie mamy nawet środkowego napastnika .
1
@Transu96 on zmiennika miał już wcześniej i mimo kopania się po czole zmiennik nigdy nie dostał poważnej szansy .
2
Szczerze? Oprócz Araujo nie widzę nikogo nietykalnego w naszym zespole . Jak przyjdą atrakcyjne propozycje za ter Stegena , Desta , Frenkiego czy Memphisa to sprzedać i nie oglądać się .
4
Brak odwagi ze strony Koemana? Przecież on grał praktycznie tym samym składem co Xavi .
0
Ligo Europy Witaj!
0
No i dziękujemy . To by było na tyle .
0
Coman, Thomas Müller, Leroy Sané, Lewandowski.
No i extra .
0
@Coutinho007 na lewym skrzydle będzie Alba .
0
W sumie sklad nie jest zaskoczeniem .
Araujo-Pique-Lenglet.
Dest- Gavi- Busi- Frenkie - Alba.
Dembele - Memphis .
Nic lepszego w sumie się nie da wymyślić .
Jest kim bronić , jest kim atakować .
0
@Deeespacito swojaków co najwyżej
0
@Toretto na razie to w Lidze Mistrzów zdobyliśmy aż dwie , w Bayernie jest Lewy , Sane , Coman , ich zespół dobrze funkcjonuje a nasz? W ataku nie ma kto strzelać , w obronie dalej zdarzają się wylewy , mamy trenera amatora i linię pomocy złożoną z 18 latków i starego pseudo defensywnego pomocnika .
Obejrzę ale nie wierzę .
25
Ja tam się na nic nie nastawiam dziś , jestem już pogodzony z odpadnięciem z LM . Bayern zapewne strzeli bramkę w pierwszych 15/20 minutach i to już będzie oznaczało dla naszych koniec , bo my nie potrafimy w ogóle bramek strzelać a gdzie tu myśleć o dwóch z Bayernem .
0
@ZefkaKG od czasu dołączenia do PSG Messi jest nikim innym jak przeciętnym zawodnikiem .
0
@DamianBarcaCule akurat jego ojciec chciał żeby Ney został w Barcelonie
2
Ale widać kompleks Lengleta u oceniających użytkowników skoro dali mu 5 .
2
@Coutinho007 fetysz? Gość po Messim miał największy talent w klubie , gdyby nie te kontuzje bo wierzę że miałby statystyki na wysokim poziomie .
2
@Naturopata z przodu na 0 a z tyłu zawsze coś wpadnie
0
@Criss18Barca ja płacę za hejotv 90 zł na trzy miesiące i mam wszystkie kanały sportowe czyli C+ , eleveny , polsaty sporty , łącznie z viaplay XD
6
Kolejny przegryw do kolekcji
2
@zaiks Frenkie , Dest , Depay , Garcia .
0
@doc jak wyjdziemy na prostą z hajsem to trzeba się go jak najszybciej pozbyć .
0
@dniel ta i Dembele za te 360 i od razu lecimy po Haalanda
0
@mr Barca Behemoth , Vader i Decapitated .
1
@Songo91 no i prawda, bo ligę się wygrywa atakiem a unas w planach jest Ferran czy powrót drewna Trincao .
3
Xavi OUT. .
0
@FC1899Barca jedyny ciekawy mecz w Bundeslidze
2
@Rastafarnianin gdzie jest k***a Śliniak!?
0
@Woland10 my też tracilismy jak Messi z Suarezem sobie chodzili a Rakitic z Vidalem musieli biegać za czterech