0

@pt9 pierwsze minuty wyglądały ciekawie , utrzymywaliśmy się przy piłce , wysoko odbieraliśmy piłkę i dało się rozgrywac na połowie Bayernu .
Ale tak po 10 minutach nasi nie wytrzymali tempa i musieli zluzować obroty .

0

@batoon bez przesady , są to obiecujący zawodnicy ale to nie znaczy że coś z nich będzie i są nietykalni .

2

@Hawajczyk a kto ma stwarzać tę okazję i na kogo grać skoro nie mamy nawet środkowego napastnika .

1

@Transu96 on zmiennika miał już wcześniej i mimo kopania się po czole zmiennik nigdy nie dostał poważnej szansy .

2

Szczerze? Oprócz Araujo nie widzę nikogo nietykalnego w naszym zespole . Jak przyjdą atrakcyjne propozycje za ter Stegena , Desta , Frenkiego czy Memphisa to sprzedać i nie oglądać się .

4

Brak odwagi ze strony Koemana? Przecież on grał praktycznie tym samym składem co Xavi .

0

Ligo Europy Witaj!

0

No i dziękujemy . To by było na tyle .

0

Coman, Thomas Müller, Leroy Sané, Lewandowski.
No i extra .

0

@Coutinho007 na lewym skrzydle będzie Alba .

0

W sumie sklad nie jest zaskoczeniem .
Araujo-Pique-Lenglet.
Dest- Gavi- Busi- Frenkie - Alba.
Dembele - Memphis .
Nic lepszego w sumie się nie da wymyślić .
Jest kim bronić , jest kim atakować .

0

@Deeespacito swojaków co najwyżej

0

@Toretto na razie to w Lidze Mistrzów zdobyliśmy aż dwie , w Bayernie jest Lewy , Sane , Coman , ich zespół dobrze funkcjonuje a nasz? W ataku nie ma kto strzelać , w obronie dalej zdarzają się wylewy , mamy trenera amatora i linię pomocy złożoną z 18 latków i starego pseudo defensywnego pomocnika .
Obejrzę ale nie wierzę .

25

Ja tam się na nic nie nastawiam dziś , jestem już pogodzony z odpadnięciem z LM . Bayern zapewne strzeli bramkę w pierwszych 15/20 minutach i to już będzie oznaczało dla naszych koniec , bo my nie potrafimy w ogóle bramek strzelać a gdzie tu myśleć o dwóch z Bayernem .

0

@ZefkaKG od czasu dołączenia do PSG Messi jest nikim innym jak przeciętnym zawodnikiem .

0

@DamianBarcaCule akurat jego ojciec chciał żeby Ney został w Barcelonie

2

Ale widać kompleks Lengleta u oceniających użytkowników skoro dali mu 5 .

2

@Coutinho007 fetysz? Gość po Messim miał największy talent w klubie , gdyby nie te kontuzje bo wierzę że miałby statystyki na wysokim poziomie .

2

@Naturopata z przodu na 0 a z tyłu zawsze coś wpadnie

0

@Criss18Barca ja płacę za hejotv 90 zł na trzy miesiące i mam wszystkie kanały sportowe czyli C+ , eleveny , polsaty sporty , łącznie z viaplay XD

6

Kolejny przegryw do kolekcji

2

@zaiks Frenkie , Dest , Depay , Garcia .

0

@doc jak wyjdziemy na prostą z hajsem to trzeba się go jak najszybciej pozbyć .

0

@dniel ta i Dembele za te 360 i od razu lecimy po Haalanda

0

@mr Barca Behemoth , Vader i Decapitated .

1

@Songo91 no i prawda, bo ligę się wygrywa atakiem a unas w planach jest Ferran czy powrót drewna Trincao .

3

Xavi OUT. .

0

@FC1899Barca jedyny ciekawy mecz w Bundeslidze

2

@Rastafarnianin gdzie jest k***a Śliniak!?

0

@Woland10 my też tracilismy jak Messi z Suarezem sobie chodzili a Rakitic z Vidalem musieli biegać za czterech

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?