ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yoshi94 tak , bo z żółtą kartką na koncie gra się asekuracyjnie .
3
@Barca1922 dlatego że jak się ma żółtą kartkę na koncie to się uważa żeby nie złapać drugiej a jak nie używa się mózgu to się robi faul na drugą żółtą i w efekcie czerwona , co prowadzi do gry w osłabieniu na wyjeździe z rywalem , który nie przegrał już od 7 spotkań .
W efekcie rywal ruszył do ataku i dzięki Gaviemu notujemy kolejną stratę punktów .
1
@Adi123456789 nie bezpośrednio ale był jednym z kluczowych czynników dlaczego tak się stało .
3
@Hubsao ja tylko mam bekę z tych , którzy właśnie wymagali .
Ja w ogóle nie liczę na tego zawodnika bo jak dla mnie on nigdy nie błysnął .
1
@szela1899 lepszy De Jong zdobywający bramkę niż Gavi który frajerzy losy spotkania .
0
I co specjaliści co się wielce domagali wejścia Abde?
2
Co tu dużo mówić .
Xavi kompletnie nie trafił ze zmianami a gra jak była kiepska tak jest dalej .
0
@_catalan może był już zmęczony .
8
@WiernyKibicToJa jak zadajesz takie pytanie to lepiej od razu zmień sobie nick bo do Ciebie nie pasuje.
3
Memphis na lewe skrzydło i powinno się rozkręcić .
0
@Maksio21 Alves trochę minus za defensywę ? To żart? Goście z Granady przy akcjach lewą stroną mijają go jakby go nie było .
0
@FCB24 chyba za Jutgle.
1
@PedriTheBest tylko Jutgle , Dzbanbele coś tam próbuje .
0
@AlexDark00 i co z tego skoro dalej będziemy opłacać część tej pensji
0
@catalanian09 no , kozackie te alternatywy naprawdę xd
0
Bardzo dobry skład . Zobaczymy co to będzie .
0
@Bogan no od Araujo nie da się mieć gorszego rozegrania xd
4
@Rewolucja123 narazie Eric to poprostu zwykły przeciętniak ale jest młody , więc spokojnie .
0
@PatrykBarca nie mówię że często ale porównanie go z Adamą jest totalnie bezsensu .
12
Ukrzyżowali typa na testach .
0
@seba444 żeby mieć ocenę zaniżoną o dwa to trzeba zawalić porządnie .
Nero przy bramce nie miał szans , więc nie wpływa to na jego ocenę . Poza tym nie zawalił i nie wpłynął negatywnie na wynik spotkania , dlatego ja pytam czym tak zawalił? Nie zagrał nie wiadomo jak dobrze i źle i uważam że nota wyjściowa jest w porządku .
0
@PatrykBarca ja mówię o wcześniejszych bramkach np. z Sevilla , Atletico , Chelsea , Tottenhamem itp
7
@ToWinaSedziego zabawne....
3
Przecież trener Juve wypowiedział się że odbył rozmowę z Moratą w 4 oczy i powiedział że Morata nigdzie się nie rusza i jest ważnym zawodnikiem dla klubu .
1
@puyol_presidend5 bo takie są kobiety . Na Insta laski pokazują cycki , dupę a pod zdjęciem wklejają życiowe cytaty żeby było że są mądre.
2
@PatrykBarca bez przesady , Dembele daje dobre piłki plus potrafi strzelić .
Adama to kompletne zero .
0
@kaamil1910 bo pić trzeba umić.
0
@Barca1922 nie , podobno damy walkowera .
0
@ElPonczato spojenia żaden bramkarz by nie wyjął , przy nieuznanej bramce miał przeciwnika pół metra od siebie .
To czemu nie wygraliśmy 0:10 , przecież to 3ligowiec?
1
@mat3o czyli cztery straty na 30 podań to powód do obniżenia oceny o dwa . AHA