1

@Yoshi94 tak , bo z żółtą kartką na koncie gra się asekuracyjnie .

3

@Barca1922 dlatego że jak się ma żółtą kartkę na koncie to się uważa żeby nie złapać drugiej a jak nie używa się mózgu to się robi faul na drugą żółtą i w efekcie czerwona , co prowadzi do gry w osłabieniu na wyjeździe z rywalem , który nie przegrał już od 7 spotkań .
W efekcie rywal ruszył do ataku i dzięki Gaviemu notujemy kolejną stratę punktów .

1

@Adi123456789 nie bezpośrednio ale był jednym z kluczowych czynników dlaczego tak się stało .

3

@Hubsao ja tylko mam bekę z tych , którzy właśnie wymagali .
Ja w ogóle nie liczę na tego zawodnika bo jak dla mnie on nigdy nie błysnął .

1

@szela1899 lepszy De Jong zdobywający bramkę niż Gavi który frajerzy losy spotkania .

0

I co specjaliści co się wielce domagali wejścia Abde?

2

Co tu dużo mówić .
Xavi kompletnie nie trafił ze zmianami a gra jak była kiepska tak jest dalej .

0

@_catalan może był już zmęczony .

8

@WiernyKibicToJa jak zadajesz takie pytanie to lepiej od razu zmień sobie nick bo do Ciebie nie pasuje.

3

Memphis na lewe skrzydło i powinno się rozkręcić .

0

@Maksio21 Alves trochę minus za defensywę ? To żart? Goście z Granady przy akcjach lewą stroną mijają go jakby go nie było .

0

@FCB24 chyba za Jutgle.

1

@PedriTheBest tylko Jutgle , Dzbanbele coś tam próbuje .

0

@AlexDark00 i co z tego skoro dalej będziemy opłacać część tej pensji

0

@catalanian09 no , kozackie te alternatywy naprawdę xd

0

Bardzo dobry skład . Zobaczymy co to będzie .

0

@Bogan no od Araujo nie da się mieć gorszego rozegrania xd

4

@Rewolucja123 narazie Eric to poprostu zwykły przeciętniak ale jest młody , więc spokojnie .

0

@PatrykBarca nie mówię że często ale porównanie go z Adamą jest totalnie bezsensu .

12

Ukrzyżowali typa na testach .

0

@seba444 żeby mieć ocenę zaniżoną o dwa to trzeba zawalić porządnie .
Nero przy bramce nie miał szans , więc nie wpływa to na jego ocenę . Poza tym nie zawalił i nie wpłynął negatywnie na wynik spotkania , dlatego ja pytam czym tak zawalił? Nie zagrał nie wiadomo jak dobrze i źle i uważam że nota wyjściowa jest w porządku .

0

@PatrykBarca ja mówię o wcześniejszych bramkach np. z Sevilla , Atletico , Chelsea , Tottenhamem itp

7

@ToWinaSedziego zabawne....

3

Przecież trener Juve wypowiedział się że odbył rozmowę z Moratą w 4 oczy i powiedział że Morata nigdzie się nie rusza i jest ważnym zawodnikiem dla klubu .

1

@puyol_presidend5 bo takie są kobiety . Na Insta laski pokazują cycki , dupę a pod zdjęciem wklejają życiowe cytaty żeby było że są mądre.

2

@PatrykBarca bez przesady , Dembele daje dobre piłki plus potrafi strzelić .
Adama to kompletne zero .

0

@kaamil1910 bo pić trzeba umić.

0

@Barca1922 nie , podobno damy walkowera .

0

@ElPonczato spojenia żaden bramkarz by nie wyjął , przy nieuznanej bramce miał przeciwnika pół metra od siebie .
To czemu nie wygraliśmy 0:10 , przecież to 3ligowiec?

1

@mat3o czyli cztery straty na 30 podań to powód do obniżenia oceny o dwa . AHA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?