ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ta kadra to jest masakra jakaś . Mecz bez PO , środkowego napastnika i oprócz Dembele bez porządnego skrzydłowego .
Jak zdobędziemy jakiekolwiek punkty w tym meczu to będę zaskoczony .
31
@Mario96w i nie kuś nas na przedłużenie ale nas zbaw od niego , Amen .
1
@Barca1992 ile kaczek ustrzeliłem to głowa mała
0
@masik86 nie zapomniał tylko u nas ,, tak się nie robi ".
1
@Pressinho ogólnie Valverde zrobil Barcę dobrze grającą defensywnie .
Poza dwoma przypadkami bo jednak jego zespół dawał radę .
7
@Worny z nich wszystkich to przynajmniej z Lengleta był pożytek przez dwa sezony .
2
@masq Haaland , nie trzeba tłumaczyc .
1
@Nefir zgadzam się
2
@Nefir Deoay grał dobrze kiedy miał Griezmanna obok siebie . Może jak będzie miał w końcu jakąś pomoc z przodu to lepiej mu pójdzie .
0
@xparix a kim miał grać Koeman na skrzydle jak miał tylko Depaya wielki taktyku?
1
@sevs odczuwam dokładnie to samo.
6
@escarabajo noo ten jego uśmieszek po zmarnowanych setkach zapamiętam na zawsze xd
0
@Rewolucja123 Puiq to nie rozumie ani pozycyjnej ani żadnej ,dlatego jest nikim .
Ten zespol poprostu nie ma zaangażowania , chęci ani wiary
. Jeżeli weteranami od których powinno się uczyć są piłkarze jak Pique , Alba i Busquets to nie ma co liczyć na sukcesy .
1
@Rewolucja123Kto nie rozumie gry pozycyjnej? Mamy połowę składu weteranów i połowę młodych .
Weterani po 30stce grają w klubie i reprezentacjach tyle lat i nie rozumieją gry pozycyjnej ?.
A jeśli młodzi nie rozumieją gry pozycyjnej to wina trenerów , którzy jak dotąd ich prowadzili w piłce młodzieżowej bo to się ćwiczy od małego a nie Koemana czy Setiena , którzy byli tu po jednym roku .
1
@reloaded tak ale w wypranych
0
@Bobrowik Polska jest pięknym krajem ale za dużo w niej złodziei i idiotów .
1
@doc City ma lepsze opcje , jest Mahrez , , Sterling , Bernardo ...
0
@doc żaden problem
0
@Kamiloza91 nie , to jest drewno jakich mało .
0
@doc jak podobno już z nim dawno jesteśmy dogadani w kwestii kontraktu xD
1
@paweldunajecfcb raczej tak , u mnie w trakcie meczu tętno podchodzi pod zawałowe a gdybym miał grać 70 spotkań w sezonie to raczej wachalbym już kwiatki od spodu .
16
To jak nie chce obniżać to niech w....
0
@Pilka_jest_okragla jak na razie to każdy gra lepiej od zawodników naszej kadry .
0
@DonAndrzejos Fati-Alexis-Mbappe i na szpicy Halaand .
Alex to będzie śmigać XD
14
A ja tam się zaszczepiłem żeby podróżować i jestem szczęśliwy .
Jak byłem zdrowy tak jestem , jak raz na jakiś czas byłem przeziębiony tak dalej bywam , cieszę się życiem i obczajam sobie co chwilę loty do innych krajów i tak jak życie było piękne takie dalej jest .
Gdybym miał się przejmować wszystkimi rzeczami i opiniami Grazynek z fejsa i innych pseudospecjalistów z internetu to tak naprawdę umarł bym z głodu bo przecież niezdrowe , nie jeździłbym autem bo wypadek może być , nie latalbym bo się rozbije , z wodospadów bym nie skakał bo się zabiję , w piłkę w klubie też bym nie grał bo mogę zawału dostać , telewizji nie oglądaćno bo przy grze Barcy zawału mógłbym dostać , do Meksyku nie polecieć bo mnie na narządy przefiletują , alkoholu nie pił bo nie zdrowy , w morzu czy oceanie bym się nie kąpał bo chłopa kiedyś tam porwało , psa nie miał bo nie wiem czy mnie nie zagryzie i z kobita też bym się nie zadawał bo przecież niewierne są bo tyle osób już zostawiły i to dopiero byłoby życie .
I żeby nie było nikogo nie namawiam .
2
@BART97 w czipikao
0
@Sysia11 a też czip od szczepienia na świnkę już zlokalizowałeś?
3
@Sysia11 ciekawe bo ja się szczepilem Johnsonem na raz i jest normalnie ważna . I tak , też pracuję za granicą .
Więc chyba Ci ktoś głupoty opowiada albo nie miał pełnego szczepienia i tyle .
13
@MESSIah16 ja tam się zaszczepiłem ze względu na to że dużo podróżuje .
Jak na razie penis na czole nie wyrósł także jest nawet nawet .
0
@Gaz jak dla mnie powinniśmy się ich pozbyć jak najszybciej