1

@Comfortable_ Prime czyli w czasach świetności

0

@MSN30 dlaczego Darek to Dariusz ale Marek to nie Mariusz?

0

@kryhaa to nie świadczy że gra na wysokim poziomie

0

@lukas10 szkoda że dobre mecze Busquetsa w sezonie można policzyć na palcach jednej ręki

7

@B jak BARCA to nie Laporta go kupił , więc mógł tak powiedzieć .

0

@jeyx77x mi się też nigdy nie podobały Pumy , aktualnie gram w Nike phantomach ale po roku już mi się rozwalają i będę musiał się za czymś innym rozejrzeć .

0

@pedrixxx 29 . .

0

@koksik2700 zobaczymy kiedy Barca z ajdzie następnego trenera , który zdobędzie mistrzostwo jak Valverde albo powalczy o jakieś inne trofeum.

0

@Rhaan ale jak to ? Jak mówiłem że Koeman ma skład na miarę Barcy B to mnie 90% La Rambli cisnelo że z takim składem powinien walczyc śmiało o mistrzostwo .
I co ze miał Coutinho i Dembele jak obaj to nie wypały , drużyna była w dołku po odejściu Neymara a w ostatnim sezonie Valverde na początku wypadli mu Suarez i Messi a i tak byliśmy dalej pierwsi aż do grudnia .
Ujmowanie zasługi Valverde to czysta głupota , w drugiej linii grali piłkarze , którzy mieli swój prime dawno za sobą i nigdy wirtuozami nie byli , gość wygrał ligę bez problemów z takimi przegrywami w składzie jak Semedo , Vidal , Gomes , Deulofeu , Denis czy Mina i nigdy nie dostał transferu zawodnika którego chciał .

0

@BorzyKrzys nie lubię

0

@MesQueUnClub_87 a za jakiego trenera Messi nie przechylał o wyniku spotkania?

0

@SzahMatt dramat trener? To dlaczego odniósł w lidze jedyną porażkę w sezonie dopiero w przedostatniej kolejce? Dlaczego inni trenerzy dają się upokarzać Realowi w lidze?. Przypominam że Barca Valverde bez Messiego wygrała z Realem 5:1!
Opokorzeniem jest odpaść w LM jedną bramką w dwumeczu ? W grupie łoiliśmy za to Inter , Borussie , Tottenham itp A za Enrique odpadanie po 3:0 z Juve? Za Setiena 8:2 z Bayernem? Za Tito 7:0 z Bayernem? Za Koemana 3:0 z Benficą?.
A po co Valverde miał wprowadzać z Barcy B jak miał szeroką ławkę młodego Dembele, Denisa Suareza , Digne'a , Alene , Alcacera , Gomesa , Semedo , Deulofeu czy Mine ?

20

@MesQueUnClub_87 podobno? Gość zgarniał Ligę bez żadnego problemu , nie przegrywał z Realem czy Atletico w Lidze , nawet w momencie zwolnienia zostawił Barcę na 1szym miejscu co później Setien zmarnował .

0

@LuQa_ my i tak odpadamy już z LM xd

0

@PatrykBarca bo pracował w Valencii , z którą Canizares ma wiele wspólnego i się znają?

0

Bogu dzięki , oby nie udało się dojść do porozumienia . A jeszcze gdybyśmy zarobili na jego sprzedaży to w ogóle byłoby cudownie .

0

@Ptasior no ale na koniec z Messim w składzie dostaliśmy ile ? 3:0? 3:1? I to na Camp Nou.

3

@Woland10 to dlaczego nikt wcześniej nie strzelał tyle co Robert? Przecież gra w Bayernie jest taka łatwa . Dlaczego napastnicy w innych topowych klubach nie strzelają tyle w LM co Robert?

1

@_catalan o ile dobrze kojarzę to w LM jesteśmy na drugim miejscu , na tym samym byliśmy rok temu z Messim za Juventusem XD

0

@Mizander zależy , jedna jest do różnych a druga do strzelania .

0

@AmigoBlancos pamiętam , głupia sytuacja .

0

@pedrixxx Garcia , Mingueza i Balde xd serio aż tak bardzo chcesz powiększyć stratę do Realu?

0

@konrad1661 jest bodajże klauzula że musi zagrać ponad połowę spotkań w sezonie . Tak mi się wydaje

3

@barcelonaLM oby Trincao już nie założył nigdy koszulki Barcelony

1

@maroon Ronaldo mówił że zakończy w Sportingu , ma tam jeszcze wrócić .

0

@Xxxbarca4ever dokładnie , pieniążki na koncie są , to najwazniejsze .

1

@Pawel13sz ja chciałem Azpilicuete już dawno temu , wtedy na PO mielibyśmy kompletny spokój w defensywie i Alba mógłby hasać lewą stroną .
Coś jak para Abidal-Alves .

0

@Kengo co z tego skoro albo łapie głupie kartki albo zawala bramki?

0

@Destroyer_of_Worlds zobacz jaka dziś jest słaba kadra , Nico i Gabi mają praktycznie pewne miejsce w jedenastce bo kto ich wygryzie? .
A jaka paka była kiedy Bojan wchodził do pierwszego zespołu? Większość piłkarzy to była poprostu klasa.

1

@Messibestplayerintheworld ale typowym środkowym nie jest niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?