0

@Pilka_jest_okragla bez przesady w Barcelonie miał wszystko , wszyscy grali tylko na niego i zarobki na niebotycznym poziomie , pierwszy do wolnych , karnych , różnych , co tylko chciał .

0

@Mr8lack stary Ty chcesz z 16 i 18 Latków wyciągać więcej niż grają? Aha

0

@Joe_Pesci w momencie skreślenia Suareza w kadrze był Messi i Griezmann , więc pieprzenie głupot .

0

@Kusco15 ale czy kłamał w swoich wypowiedziach? Jak się ma kadrę niewiele lepsza od Barcy B to czego wymagać .

0

@Pablit Tuchela xd

1

@TeDer w którym zdaniu wbił mu szpilkę?

0

@Greenalley nie tak , Koeman powinien nauczyć ponad 30 letniego Pique jak się ustawić w obronie bo on tego nie wie.

0

@Gaucho zgadzam się ale niestety nie będzie miał takiej generacji piłkarzy jak w Ajaxie .
Teraz starzy piłkarze jak Pique , Busquets , Alba , Roberto muszą grać a do tego polsrodki typu De Jong czy Depay .
Z takiego .... Się dobrego składu nieogarnie .

3

@Krystian1588 nie jest to dziwne że go nie przetrzymał do końca połowy bo Pique przed zmianą powinien dostać drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę , tego domagali się piłkarze Benfici i za to Otamendi dostał żółtą kartkę ponieważ zwracał się do sędziego technicznego by sprawdzili to na Varze .
Powie nie dotrwałby do połowy tego spotkania .

0

@Dojaar i to dla Realu

0

@Sau_Ron ludzie

1

@Criss18Barca no Wy to się znacie dobrze z Koemanem widzę

0

@masq skąd mamy wiedzieć skoro żadnego dużego klubu nie prowadził ?

2

@Janiama teraz w końcu ludzie zaczynają doceniać Valverde . Mówiłem wiele razy że jeśli już zmieniać Valverde to jedynie na trenera z TOPu a nie jakieś polsrodku typu Koeman czy Xavi .

0

@Krycha1899 kozak tylko zawalone bramki czy to w El Clasico , karny z Juve czy strata na ostatniego obrońcę .

0

@Krycha1899 Frenkie i Pedri grają ładnie ale brakuje im liczb , brakuje asyst i są mało decydujący w grze . To za mało na nasz klub .
Ter Stegen od sezonu jest cieniem samego siebie a Araujo gra pierwszy dobry sezon bez błędu , więc to jeszcze za mało .

0

@Pilka_jest_okragla za dużo weteranów w składzie żeby to zrobic

0

@Batys ale Adriano nie dał rady po śmierci ojca a Ballotelli z własnego wyboru

12

@Cochise dobrze że Ci się udało wyjść z tego bez szwanku!

0

@Pilka_jest_okragla oby nigdy .

0

@Krycha1899 to wymień tych piłkarzy , poczekam a potem skomentuje .

0

@Kinginiesta Xavi ma zerowe doświadczenie , plus jego koledzy z drużyny jeszcze grają .
Trzeba trenera po fachu a nie kolejny wynalazek .

1

@HighestInTheRoom sprząta xd pozbył się Messiego , Griezmanna i Emersona a ściągnął drewno De Jonga .
Przez to mamy drużynę na poziomie drugiej ligi

0

@Krycha1899 piłkarze klasy światowej w Barcelonie? Dobre żarty .

3

@Litman i kogo zamienisz z tej defensywnej na ofensywną skoro nie ma dostępnych piłkarzy do ataku ?

0

@kuz 4:3:3 bez skrzydłowych w składzie? Nieźle

0

Potężne statystyki naszej genialnej linii pomocy a także ataku na ten moment :

- Frenkie De Jong - 7 spotkań - 0 goli 2 asysty
- Pedri - 4 spotkania - 0 goli 0 asyst
- Sergio Busquets - 8 spotkań - 0 goli 0 asyst
- Sergi Roberto - 5 spotkań - 2 bramki 1 asysta

- Memphis Depay - 8 spotkań - 3 bramki 1 asysta
- De Jong - 5 spotkań 1 bramka 0 asyst
- Braithwaite - 3 spotkania 2 bramki 1 asysta
-Fati - 2 spotkania 1 bramka 0 asyst .

Dziwne , taki przecież ten sklad jest dobry a tu takie statystyki .
Szczególnie nasza linia pomocy , aż dwie asysty na ten moment , dobrze im idzie .

1

@Sienkiewko tak a gdzie te drużyny teraz są? Wypalił im sezon i tyle , zresztą mieli fajny zgrany skład . U nas nie ma kapitana , morali ani piłkarzy klasy światowej .

0

@POLAK12345 piłkarze z potencjałem nie znaczy że dobrzy .

0

@Majkel12 myślę że żadnemu dobremu trenerowi nie zapisuje opinii nie poradzenie sobie w obecnej sytuacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?