0

@amanter czasami kluby przechodzą taki okres , dla przykładu ManU , Chelsea , Arsenal , Tottenham czy Liverpool .
Ale po jakimś czasie udaje się wyjść na prostą.

1

Mecze wygrywa się strzelając więcej bramek od przeciwnika .
Nasz zespół nie ma ani jednego klasowego napastnika czy skrzydłowego a w drugiej linii jest sama przeciętność .
A jeszcze część użytkowników domaga się do wyników dobrego stylu ...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barteq nieważne , to De Jong jest be i to na niego trzeba narzekać xd

0

@VenoM zapytaj Guardiolę jaką trzeba mieć żeby wygrać z Southampton

0

@VenoM tak słabej kadry również

5

Czy to dziwne że w komentarzach nie ma pocisków na Depaya? A no tak , pupilków La Bamba nie krytykuje

0

@kaamil1910 Trincao to oby już nigdy nie założył naszej koszulki , taki dobry jest .

0

@sonek straciłes , druga połowa lepsza , między innymi dwie setunie Depaya zmarnowane .

0

@RR a to on ma fanów?

1

@Commandement wybron Frenkiego , Depaya i Busquetsa

0

@Tuc co Ty pieprzysz , od czerwonej De Jonga akurat emocje były .

2

La rambla to wysypisko hipokrytów . Change my mind .

0

Podziękujmy Depayowi za zmarnowanie dwóch setek .

0

Wszyscy cisną De Jonga a co on ma zrobic? Jak mamy takich asów w drugiej linii czy na skrzydle to co ma chlop zrobić ?

0

@LeoMessiah A czemu gość jest winny? On ma sobie wrzucić celnie ze skrzydła czy z drugiej linii?

1

Jak się ma w składzie Desta , Mingueze , Busquetsa , 16 latka w drugiej linii czy Demira to czego tu oczekiwać .

0

@tristan87 a ja za piłkarzami , którzy potrafili celnie zagrać w pole karne

1

@Huck tyle że Vinci musi się wykazać bo za niego może wejść Hazard , Bale , Rodrygo itp a Busquets po co ma się starać ?

1

@Gwyn tak mu dogrywają nasze asy ze środka pola .

0

@ElKamil no z Bayernem szczegolnie

2

Dzięki Ci Laporta jeszcze raz za ten skład!

0

@Gaz a dlaczego nie? Środkowy napastnik- rezerwowy z Sevilli , przecietniaki na skrzydłach , boku obrony , w środku pomocy ...

0

@LS a co Barca ma lub miała jakiś super skład do walki o najwyższe cele? Ponad połowa tego składu nie nadaje się do niczego , więc czego tu oczekiwc?

0

@VamosGirl z taką kadrą na poziomie Barcy B żaden trener cudów nie zdziała

0

Ależ potężna kadra , będzie bój o top 8

0

@sebasek99 Mateusz Hajsik

0

@XTobiX a jak wróci Aguero , Fati , Dembele i Braithwaite to co zrobisz z Manajem? Wyślesz do Barcy B?

0

@Gaz i Pique i Araujo

1

Może warto zastanowić się czy kolejny ,, stały " problem tego klubu? Czy może to rzeczywiście słaba kadra? .
Podsumowanie słabych punktów naszej kadry poniżej:
Dest - brak konkretów w ofensywie i defensywie , bardzo przeciętnie na ten moment . Młody jest , może się wyrobi .
Balde - młody nieopierzony jarząbek , trudno wymagać szału .
Sergi Roberto - złote dziecko Barcelony , ma chyba umowę na czas nieokreślony . Przeciętniak .
Busquets - w żadnym w klubie z top nie zalapalby się do podstawowej jedenastki , przeciętnie od jakichś 4 lat , bez Xaviego i Iniesty to już nie ten piłkarz .
Pedri - niby w porządku ale brakuje liczb , kolejny nieopierzony .
De Jong - konkretny zjazd formy , z lidera do ...
Luuk De Jong - rezerwowy Sevilli , bez komentarza .
Coutinho- zawodził za każdym razem , w dodatku po długiej kontuzji .
Braithwaithe- bez komentarza .

Do tego brak środkowego napastnika , brak skrzydłowych , brak doświadczonych graczy w drugiej linii , którzy mogą wnieść coś pozytywnego do naszej gry .
Ekstra skład .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?