ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 nie miał wysoko bo pierwszy sezon Lengleta w naszych barwach był kozacki . Mam nadzieję że do tego wróci .
1
@Fenyx nie bądź taki niemiły , nie każdemu wszystko w życiu wychodzi , mimo że bardzo się stara .
0
@Uukasz_93 tak , tak . Jak obniży pensje to nagle umiejętności mu skoczą powyżej Lengleta .
Umtiti zarabia 3 razy tyle co Lenglet , który nie jest na sprzedaż .
3
@Kettger niesamowita robota , czekamy na wiecej .
0
@amanter z Pique , Destem czy Busquetsem napewno xd
6
@4drian0 smutne jak rodzice niszczą młodego .
0
@goldmetaxa tak
2
@kuz nie ma żadnej rewolucji , na bokach obrony dalej posucha i brak zmienników . W środku pomocy brak jakichkolwiek alternatyw i już z góry można typować obsadę .
W ataku pozbyliśmy się zawodnikow , który gwarantowali udział przy 90 bramkach w sezonie bez jakiegokolwiek sensownego wzmocnienia poza Depayem .
Dramat .
6
@JohnnyBarca fajna , chyba kupię jak wyjdą
1
@tomek8756 rakieta .
2
@masq tak . Jedynie Barca nie ma papierów żeby skusić takiego zawodnika grą u nas .
0
@Peszko07 w Izraelu im więcej zakażeń tym lepiej
1
@nicola134 znalazłem go ale teraz jest tylko stadion i muzeum , czyli na mecze nie ma teraz ale polecam sprawdzać regularnie , może go przywrócą.
https://www.groupon.es/deals/gl-camp-nou-experience-tour-museo-2
1
@masq jak tam nie będę płakał z powodu powrotu Griezmanna .
Mimo ze stylem kompletnie do nas nie pasował i ustawiany na nie swojej pozycji to i tak brał udział przy 30 bramkach .
Żaden z obecnych piłkarzy w kadrze nie wykręci takich liczb .
0
@Woland10 ta , już widzę jak Angole wybierają się do Hiszpanii a Haalanda już dawno łyknie kto inny
3
@masq strachu nie ma akurat bo Griezmann nie ma kontuzji
0
@german_17 ale my za transfery nie dostawaliśmy prawie nic a przychodzi osiągały ponad milion euro .
1
@nicola134 środkowa środkowa , najlepiej szukać na hiszpańskim gruponie kodów które kupujesz za 1.99 euro a daje Ci on zniżkę na jedną ze sportowych atrakcji jak np. bilet na mecz .
Ja ze znajomymi zapłaciliśmy połowę ceny za bilet na mecz vs Sociedad na Camp Nou , vs Bayern w LM w kosza a także na zwiedzanie Camp Nou .
0
@FCMichalo z Deportivo La coruna
0
@MarcelNJ11 Griezmann jednak miał udział przy 30 bramkach w tamtym sezonie , Messi przy jakichś 60 bramkach a w zastępstwie jakieś średniaki ...
1
@Pawel13sz 0:3 bo my nawet pół dobrego napastnika nie mamy
1
@BART97 biegać nago po Barcelonie
0
@MarcelNJ11 będzie cię cieszyło jak strzelimy z 50 bramek w tym sezonie .
1
@FCB24 a kogo miał do wyboru ? Podobno Barca chciała wyciągnąć Cavaniego z ManU ale się nie dało .
2
@draxidox w tym kraju nigdy nie będzie normalnie dopóki tylu idiotów będzie w nim żyć .
0
@Yoshi94 bo Kaka zerwał więzadła
0
@Cariones Dembele raczej nie bo piłkarsko jest poprostu lepszy , wypuszczasz go na boisko i zawsze zrobi szum na skrzydle .
0
@Gwyn każdy go mówił oficjalnie , że praktycznie wszystko było dopięte , tylko brakło 20 mln .
2
Dla tych co pytają gdzie Brejt to przycinam że ostatnio zszedł z jakimś urazem z boiska .
0
@amanter no Groezmann miał w karierze tyle urazów że aż strach xd