ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że mam dziś mecz o 20tej i z oglądania LM dupa
0
@Gaz Puiqa wrzucić żeby Goretzka go zabił po wejściu bark w bark XD
0
@prokofiew Valverde by to ustawił
4
My to możemy zagrać jak równy z równym z Getafe czy Bilbao a nie z Bayernem .
0
@maleta009 i będzie ryk
0
@Kicioros no powiem Ci że u nas środek pomocy , boki obrony czy skrzydła wymiatają xd
3
@Kicioros a jaką kadrę dostał w Chelsea a jaką ma Barca xd
0
@bartekvisca oni się mogą zajechać gra co trzy dni przez dwa tygodnie w roku
0
@Eto'o9 R10 spokojnie plan Laporty jak na razie działa perfecto .
2
@JaroCoach w podstawie Pique , Alba , Busquets i Roberto . Reszta nie wiem .
2
@Mixtape ja się nie zdziwię jak tam odpali na dobre
3
Trzeba liczyć na powrót Coutinho , Ansu , Aguero i Dembele .
2
@xVENUMx na pewno gdzieś rozdają za darmo w podziemnym przejściach razem z ulotkami ze szkoły językowej
0
@Deviler Oliver jest spoko ale to będzie ciężki mecz dla naszych kruchych sierotek bo Oliver pozwala na ostrzejszą grę .
Alba z Busquetsem już płaczą zapewne .
1
@masik86 w pierwszym sezonie był najlepszym obrońca naszej drużyny i pewnym punktem .
0
@amanter ale późniejsze obniżenie pensji u wielu zawodników , które miało miejsce podczas kadencji Laporty było uzgodnione jeszcze za kadencji Bartomeu .
0
@JohnA najlepszy monsterek
1
@Gaz bez przesady , Araujo również zdarzają się wtopy ale i tak jest najpewniejszym punktem obrony . Mam nadzieję że Lenglet również wróci do swojej optymalnej dyspozycji bo najlepszy wiek stopera dopiero przed nim .
0
Z Bayernem nie ma co liczyć na jakieś fajerwerki , nie mamy argumentów w drugiej linii ani w ataku .
2
@Criss18Barca on woli kozy , także nic dziwnego .
1
@IronSanHybrid ja j*bię XD
0
@Dojaar tego też nie pochwalam i uważam za żałosne ... obraza uczuć religijnych , też mi coś .
3
@Dojaar śmieszne jest dla mnie zgłaszanie postów z FB na policję , wręcz żałosne .
Oczywiście , ja sobie poradzę z wyzywaniem mnie , szczególnie że nie obchodzi mnie opinia obcych ludzi na mój temat i mam to w dupie .
Życie jest łatwiejsze .
A dzisiejsi ludzie to sieroty , które jak ktoś obrazi to już chcą się wieszać czy skakać z bloków .
1
@Dojaar no właśnie o to chodzi że to w Polsce .
Teraz za obrazę w internecie , taka gejowska sierotka może Cię podać na policję i zostaniesz ukarany .
Świat schodzi na psy .
0
@GeFcIo za taką stawkę to nic dziwnego
3
@Dojaar Tera jest moda na gejów szukających atencji , na FB , w TV , gdzie się tylko da .
2
@Sysia11 ZP powinien zgarnąć Jorginho .
Wygrana LM a dodatkowo ME .
Fajnie że Leo wygrał Copa America ale to za mało .
7
Komentarz usunięty
0
@Greenalley na razie nic się nie odradza a jedynie osłabia , wystarczy że Memphis dozna kontuzji i jest koniec .
0
@Greenalley nie ma? Ja bym powiedział że ma więcej wymówek niż w tamtym roku bo kadrę mamy o wiele słabszą