ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@amanter o ile się nie mylę to przecież może wejść maksymalnie 40% z 98 tysięcy czyli 39,200 więc i tak jest nieźle jak na mecz z Levante .
5
Alfred do Koemana : Sorry ziom , kto ma pilota ten ma władzę . Umtiti i Puiq do rozgrzewki!
1
@Hanok z takim przeciwnikiem to nawet Busquets gra dobrze .
0
@Matelel no tak , właśnie przed chwilą Ci napisałem że miał udział przy 30 bramkach w tamtym sezonie , czyli bramki plus asysty ale widać do Ciebie nie dociera .
1
@norbi77 przecież ja mówię o tym że można śmiało wystawić ich teraz żeby Araujo grał z Benficą ...
0
@Katalonbar oprócz Garcii reszta praktycznie nie grała , więc nie masz pewności że tak jest .
0
@Katalonbar Srodek obrony jest obsadzony 6 stoperami , więc w czym problem?
0
@lukas10 Umtiti zarabial albo zarabia 12 mln euro za siedzenie na ławce przez kolejny sezon a Griezmann miał udział przy ponad 30 bramkach w tamtym sezonie . Żaden zawodnik z obecnej kadry tyle nie osiągnie w tym sezonie .
0
@masq miałem , pamiętaj że Araujo jeszcze niedawno miał mecze reprezentacji a po drugie tak jak mówię , mamy tylu stoperów że można rotować
0
Osasuna 3:2 .
0
@avanes mamy taki cudowny skład że nic tylko roznosić resztę ekip z La Liga
1
@Matelel trzeba było pozbyć się Umtitiego zamiast Griezmanna i ściągac holenderskie drewno
0
@masq mamy tyłu stoperów że w meczu z Levante u siebie przed meczem w LM można dać mu odpocząć
0
@tristan87 podziękujmy Laporcie!
0
@SamuraJack możliwe że ma jakiś dyskomfort albo odpoczywa przed LM , szczególnie że wcześniej grał też w reprezentacji a jakiś pseudofanpage udaje fajnych
2
Ależ my mamy skład . Jak nie będzie mistrzostwa Hiszpanii i półfinału LM to Laporta OUT po sezonie .
0
@konrad1661 Everest?
1
@Xwowrak 2300 to mam często wyższą tygodniówkę za granicą xd
0
@ranger3120 i Busquets za bycie dobrym pomocnikiem 4 lata temu
0
@Momals11 nawet Griezmann by się przydał
1
@michal26 W filmie dokumentalnym francuskiej telewizji TMC o Schumacherze opowiedział o nich znany i ceniony neurochirurg Erich Riederer. Według niego były kierowca najprawdopodobniej jest w „stanie wegetatywnym” i nie reaguje na swoją rodzinę.
„Oznacza to, że nie śpi, ale nie reaguje na bodźce. Oddycha, jego serce bije, prawdopodobnie może usiąść i stawiać małe kroki z pomocą drugiej osoby, ale nic więcej” – stwierdził. „Myślę, że to dla niego maksimum. Czy jest jakaś szansa, żeby zobaczyć go takim, jakim był przed wypadkiem? Naprawdę nie sądzę” – dodał
3
@analitykTaktyki czy ja wiem? Mają podstawy do tego , Barca dawno nie miała takiego talentu w przedniej formacji .
0
@Mns21 star wars Galaxy of Heroes
4
@Kgorecki2500 jedyny przegrany mecz ligowy w sezonie , przedostatnia kolejka ...
0
Na co ten Demir znowu ? Chłopak gra jak Trincao czyli nic
0
@ClassicRock ok. .
0
Valencia gol i 1:1
2
Żeby zepsuć Wam weekend i dać do zrozumienia ludziom jak beznadziejną mamy kadrę to przypomnę formację boków obrony a także środka pomocy w porównaniu do składu z sezonu 10/11 .
BOCZNI OBROŃCY W SEZONIE 10/11:
1. Eric Abidal
2. Maxwell
3. Adriano Correia
4. Dani Alves
W obwodzie młody Martin Montoya .
.
BOCZNI OBROŃCY AKTUALNIE:
1.Jordi Alba
2. Sergino Dest
W obwodzie młody Balde .
.
ŚRODEK POMOCY W SEZONIE 10/11:
1. Sergio Busquets
2. Javier Mascherano
3. Xavi
4. Iniesta
5 . Seydou Keita
6. Thiago Alcantara
W obwodzie Sergi Roberto , Jonathan Dość Santos , Oriol Romeu
.
ŚRODEK POMOCY AKTUALNIE:
1. Sergio Busquets
2. Frenkie De Jong
3. Pedri
W obwodzie Nico i Gavi .
0
@Mizander w sumie to co napisałeś to 100% prawdy
0
@VenoM jak pomóc gra słabo i zawsze ma problem z powrotem to i obrona będzie słaba