6

@amanter o ile się nie mylę to przecież może wejść maksymalnie 40% z 98 tysięcy czyli 39,200 więc i tak jest nieźle jak na mecz z Levante .

5

Alfred do Koemana : Sorry ziom , kto ma pilota ten ma władzę . Umtiti i Puiq do rozgrzewki!

1

@Hanok z takim przeciwnikiem to nawet Busquets gra dobrze .

0

@Matelel no tak , właśnie przed chwilą Ci napisałem że miał udział przy 30 bramkach w tamtym sezonie , czyli bramki plus asysty ale widać do Ciebie nie dociera .

1

@norbi77 przecież ja mówię o tym że można śmiało wystawić ich teraz żeby Araujo grał z Benficą ...

0

@Katalonbar oprócz Garcii reszta praktycznie nie grała , więc nie masz pewności że tak jest .

0

@Katalonbar Srodek obrony jest obsadzony 6 stoperami , więc w czym problem?

0

@lukas10 Umtiti zarabial albo zarabia 12 mln euro za siedzenie na ławce przez kolejny sezon a Griezmann miał udział przy ponad 30 bramkach w tamtym sezonie . Żaden zawodnik z obecnej kadry tyle nie osiągnie w tym sezonie .

0

@masq miałem , pamiętaj że Araujo jeszcze niedawno miał mecze reprezentacji a po drugie tak jak mówię , mamy tylu stoperów że można rotować

0

Osasuna 3:2 .

0

@avanes mamy taki cudowny skład że nic tylko roznosić resztę ekip z La Liga

1

@Matelel trzeba było pozbyć się Umtitiego zamiast Griezmanna i ściągac holenderskie drewno

0

@masq mamy tyłu stoperów że w meczu z Levante u siebie przed meczem w LM można dać mu odpocząć

0

@tristan87 podziękujmy Laporcie!

0

@SamuraJack możliwe że ma jakiś dyskomfort albo odpoczywa przed LM , szczególnie że wcześniej grał też w reprezentacji a jakiś pseudofanpage udaje fajnych

2

Ależ my mamy skład . Jak nie będzie mistrzostwa Hiszpanii i półfinału LM to Laporta OUT po sezonie .

0

@konrad1661 Everest?

1

@Xwowrak 2300 to mam często wyższą tygodniówkę za granicą xd

0

@ranger3120 i Busquets za bycie dobrym pomocnikiem 4 lata temu

0

@Momals11 nawet Griezmann by się przydał

1

@michal26 W filmie dokumentalnym francuskiej telewizji TMC o Schumacherze opowiedział o nich znany i ceniony neurochirurg Erich Riederer. Według niego były kierowca najprawdopodobniej jest w „stanie wegetatywnym” i nie reaguje na swoją rodzinę.

„Oznacza to, że nie śpi, ale nie reaguje na bodźce. Oddycha, jego serce bije, prawdopodobnie może usiąść i stawiać małe kroki z pomocą drugiej osoby, ale nic więcej” – stwierdził. „Myślę, że to dla niego maksimum. Czy jest jakaś szansa, żeby zobaczyć go takim, jakim był przed wypadkiem? Naprawdę nie sądzę” – dodał

3

@analitykTaktyki czy ja wiem? Mają podstawy do tego , Barca dawno nie miała takiego talentu w przedniej formacji .

0

@Mns21 star wars Galaxy of Heroes

4

@Kgorecki2500 jedyny przegrany mecz ligowy w sezonie , przedostatnia kolejka ...

0

Na co ten Demir znowu ? Chłopak gra jak Trincao czyli nic

0

@ClassicRock ok. .

0

Valencia gol i 1:1

2

Żeby zepsuć Wam weekend i dać do zrozumienia ludziom jak beznadziejną mamy kadrę to przypomnę formację boków obrony a także środka pomocy w porównaniu do składu z sezonu 10/11 .

BOCZNI OBROŃCY W SEZONIE 10/11:
1. Eric Abidal
2. Maxwell
3. Adriano Correia
4. Dani Alves
W obwodzie młody Martin Montoya .
.
BOCZNI OBROŃCY AKTUALNIE:
1.Jordi Alba
2. Sergino Dest
W obwodzie młody Balde .
.
ŚRODEK POMOCY W SEZONIE 10/11:
1. Sergio Busquets
2. Javier Mascherano
3. Xavi
4. Iniesta
5 . Seydou Keita
6. Thiago Alcantara
W obwodzie Sergi Roberto , Jonathan Dość Santos , Oriol Romeu
.
ŚRODEK POMOCY AKTUALNIE:
1. Sergio Busquets
2. Frenkie De Jong
3. Pedri
W obwodzie Nico i Gavi .


0

@Mizander w sumie to co napisałeś to 100% prawdy

0

@VenoM jak pomóc gra słabo i zawsze ma problem z powrotem to i obrona będzie słaba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?