0

@kulek22 przy wpisywaniu kwoty wychodzi komunikat że niewystarczajace saldo xd

2

@karol130197 Call od duty 1 & 2

6

W końcu Barca ściągnęła prawdziwego PO od czasów Daniego Alvesa .

1

@creativeopinion a może dlatego że jest świadomy że będzie grał bo na PO mamy samych leszczy

2

@kiper09 gość ocenił na podstawie zdjęć . Level expert .

0

Czyli po raz kolejny zamiast zatrudnić trenera po fachu zdecydujemy się na jakiś półśrodek typu Xavi czy Gallardo.

0

@Veysel z tym że Griezmann w tamtym roku strzelił 20 bramek i miał ponad 10 asyst a pozostała dwójka?

0

@kamapl85 a 222 miliony?

0

@Derean no nie wiem , biorąc pod uwagę że Lingaard jakiś czas temu przez cały sezon strzelił jedną bramkę w lidze i to chyba w ostatniej kolejce .

2

@BARCA1899Messi naradzie to Bayern ma wielu piłkarzy klasy światowej w swojej kadrzy a my co najwyżej jednego lub dwóch .

0

@l0Messini ja mieszkam od 4 lat za granicą i doszedłem do wniosku że pod wieloma względami jesteśmy Ciemnogrodem ale mamy też sporo zalet .
Choć Polacy zazwyczaj kojarzą się z gburami i złodziejami przede wszystkim .

0

@Dojaar pracuje od 4 lat za granicą i poziom życia w PL a w innych krajach Europy to niebo a ziemia .

2

@Dojaar w tym kraju nigdy nie będzie normalnie

1

@tomek8756 kasa misiu kasa

0

@barcelonaLM bo Enrique ma dobrą kadrę i można wokół tego spowalniacza coś zbudować.

1

Żeby grać jak Hiszpania Koeman musi jedynie mieć Laporte'a zamiast dziadka Pique . Gaye zamiast Desta na LO . Azpilicuete na PO zamiast Roberto . Koke i Rodriego zamiast Busquetsa czy De Jonga , Oyarzabala zamiast drewniaka De Jonga i skrzydłowych którzy są kontuzjowani .

Kto to pisał w ogóle?

1

@maaati10 no dziwne że nie ma pomysłu . Z przodu przecież ma aż Depaya i De Jonga . Oni przecież powinni mieć już po 15 bramek w samej lidze . Do tego te wzmocnienia przez te dwa okienka w postaci sprzedaży Messiego , Griezmanna czy Emersona , brak LO , brak PO , brak skrzydłowych . Jak ten zespół może nie grać dobrze?

0

@kaczor14 musi mieć własny paszport oto i byłby w klatce

3

Fajnie byłoby mieć w końcu defensywnego pomocnika w zespole .

1

@liamgreyhate bez przesady , Coutinho strzelał bramki z Realem , ManU , Tottenhamem itp a Hazard?

0

@El dominatore a czy Xabi Alonso i Busquets to ofensywni pomocnicy ? A po drugie Iniesta miał liczby i potrafił strzelać w ważnych momentach .

1

@Bocheno1 @El dominatore czy to coś ciężkiego do zrobienia? Wystarczy , najlepszych klubów wysłać po trójce czy czwórce środkowych pomocników .
Każdy z nich zagrał konkretniej niż Pedri .
Pedri według whoscored 57 spotkań 5 asyst ...

3

@Janiama Pedri grał dobrze jak na swój wiek ale gra bardzo zachowawczo , bez konkretów do przodu w postaci liczb . Jej będzie grał tak dalej to skończy jak Arthur .

0

@CLionelMessi bo Messi jeśli miał odejść to trzeba było go sprzedać sezon wcześniej i zrobić transfery żeby go zastąpic .
A jak się oddaje Messiego i Griezmanna a w zastępstwue bierze przeciętniaków jak Depay czy De Jong to czego oczekiwać ?

0

@pax reprezentacja to całkowicie inna drużyna z najlepszymi piłkarzami z kraju . Bez Pique , Busquetsa , Roberto, Desta , Depaya , Braithwaite'a czy De Jonga.

0

@pax chyba w drugim komentarzu ewidentnie zaznaczyłem że chodzi o postawę ,, w Barcelonie " .

0

@patrykzmc2000 ale mogliby dać Digne'a z powrotem.

1

@SzahMatt a ile Gavi i Pedri graja w reprezentacji? Zamiast nich są też Rodri , Koke itp.
W reprezentacji ma Koke od czarnej roboty a w Barcelonie?.
Kiedy zespół Busquetsa nie przeważa w posiadaniu piłki wychodzą wszystkie jego mankamenty w grze defensywnej .

0

@PSK_FANATYK dziękuję , szkole ukończyłem 10 lat temu , nie coam i nie wiem co to Cypis .

2

@Galford niby dlaczego? Określa on idealnie jego postawę w Barcelonie .
W defensywie sam sobie nie radzi a do przodu również jedno wielkie zero .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?