ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arkasath a jakie on ma doświadczenie z trenerką? Może czas zatrudnić fachowca a nie kolejny wynalazek?
0
@Ghotti dziękuję :*
0
@lucca87 Koeman Pique Garcia Sergi Roberto Busquets Dest Depay De Jong Coutinho Braithwaithe OUT
1
Ja mam bardzo proste pytanie .
Kto aktualnie ma być wiodącą postacią w naszym zespole i kto na odpowiadać za strzelanie bramek .
Bo ja nie widzę ani jednego piłkarza nadającego się do tego , bo my nawet jednego takiego piłkarza nie posiadamy .
0
Koemana nie zwolnią a Wy dalej spamujecie
0
@gryfiT. Bez napadziora , bez skrzydłowych , bez bocznych obrońców ...
0
@Joe_Barbaro nie pije ale dzięki .
0
Wszyscy widzę czekają na zwolnienie Koemana .
Ja czekam aż pozbędziemy się Pique , Garcii , Umtitiego , Alby , Desta , Busquetsa , Roberto , Depaya , De Jonga , Aguero i Coutinho .
Dopiero po pozbyciu się tych piłkarzy będzie to wyglądać jak należy .
Naradzie ten skład nadaje się do Barcy B .
1
@Pawel13sz no i ta świetna drużyna , która tego dokonała
2
@POLAK12345 tyle że Sheriff ma kadrę na swoim poziomie a Barca na poziomie Barcy B
1
@Mario96w stare xd
2
@Anonymus0608 trzy to chyba w trzy sezony
0
@UncleDrew no u Enrique szczególnie dobrze wyglądają też Garcia , Roberto Pique , Depay , De Jong ipt itp
10
Jak się oddaje Messiego i Griezmanna a ściąga przeciętniaków typu Depay i De Jong to tak jest .
3
I teraz żałujcie wszyscy że cisneliscie Valverde kiedy jak w lidze pykaliśmy rywali aż milo , przynajmniej za niego kompromitacja to był 1 mecz w sezonie .
Macie teraz karę za Wasze słowa obiboki .
0
No i macie tego swojego Garcię xd a pseudoznawcy już układali go obok Araujo do środka na lata xd
2
I co tu poradzić z tymi piłkarzami jak Garcia , De Jong , Depay , Dest , Busquets , Pique. Roberto , Coutinho czy Mingueza to poprostu przecietniaki .
0
@Nihas no nie bo De Jong miał tylko jedna okazję , przy drugiej był spalony Frenkiego
0
@Kondziubarca nie . Zresztą będziesz oceniał gościa po 4-5 spotkaniach ? Co za typ .
2
Powiem tak , szkoda tej szmaty z początku , bo gra z czasem wyglądała coraz lepiej .
Szkoda tylko że ani jednego celnego strzału nie oddaliśmy XD
0
Ten Depay to też jest cienki
0
Pique skończy z czerwoną na pewno .
0
@MesQueUnClub96 no tak , o tych mówię
2
@MesQueUnClub96 czy ja wiem , od tamtego czasu grali 13 spotkań...
0
@Rielan gość jest trzecim kapitanem i będzie grał tu do końca życia a ten zdziwiony xd
0
@Awedi Cou się popisał z Levante , więc na razie wystarczy xd
0
To ja już wolę Mingueze na prawym wahadle
0
@Awedi a mamy innego srodkowego napastnika albo skrzydłowego żeby go zastąpic?
4
@TheNekro94 przeszkadzają mi tym że paradują po ulicach i wszędzie muszą się chwalić itp że są homo a mnie to gówno obchodzi .
Nigdy geja nie obraziłem na żywo ani nic z tych rzeczy .
1
@TheNekro94 to niech wszyscy faceci dziś zamienią się w homo . Za 100 lat ludzkość wyginie .
Takie to homo jest normalne .