1

@arkasath a jakie on ma doświadczenie z trenerką? Może czas zatrudnić fachowca a nie kolejny wynalazek?

0

@Ghotti dziękuję :*

0

@lucca87 Koeman Pique Garcia Sergi Roberto Busquets Dest Depay De Jong Coutinho Braithwaithe OUT

1

Ja mam bardzo proste pytanie .
Kto aktualnie ma być wiodącą postacią w naszym zespole i kto na odpowiadać za strzelanie bramek .
Bo ja nie widzę ani jednego piłkarza nadającego się do tego , bo my nawet jednego takiego piłkarza nie posiadamy .

0

Koemana nie zwolnią a Wy dalej spamujecie

0

@gryfiT. Bez napadziora , bez skrzydłowych , bez bocznych obrońców ...

0

@Joe_Barbaro nie pije ale dzięki .

0

Wszyscy widzę czekają na zwolnienie Koemana .
Ja czekam aż pozbędziemy się Pique , Garcii , Umtitiego , Alby , Desta , Busquetsa , Roberto , Depaya , De Jonga , Aguero i Coutinho .
Dopiero po pozbyciu się tych piłkarzy będzie to wyglądać jak należy .
Naradzie ten skład nadaje się do Barcy B .

1

@Pawel13sz no i ta świetna drużyna , która tego dokonała

2

@POLAK12345 tyle że Sheriff ma kadrę na swoim poziomie a Barca na poziomie Barcy B

1

@Mario96w stare xd

2

@Anonymus0608 trzy to chyba w trzy sezony

0

@UncleDrew no u Enrique szczególnie dobrze wyglądają też Garcia , Roberto Pique , Depay , De Jong ipt itp

10

Jak się oddaje Messiego i Griezmanna a ściąga przeciętniaków typu Depay i De Jong to tak jest .

3

I teraz żałujcie wszyscy że cisneliscie Valverde kiedy jak w lidze pykaliśmy rywali aż milo , przynajmniej za niego kompromitacja to był 1 mecz w sezonie .
Macie teraz karę za Wasze słowa obiboki .

0

No i macie tego swojego Garcię xd a pseudoznawcy już układali go obok Araujo do środka na lata xd

2

I co tu poradzić z tymi piłkarzami jak Garcia , De Jong , Depay , Dest , Busquets , Pique. Roberto , Coutinho czy Mingueza to poprostu przecietniaki .

0

@Nihas no nie bo De Jong miał tylko jedna okazję , przy drugiej był spalony Frenkiego

0

@Kondziubarca nie . Zresztą będziesz oceniał gościa po 4-5 spotkaniach ? Co za typ .

2

Powiem tak , szkoda tej szmaty z początku , bo gra z czasem wyglądała coraz lepiej .
Szkoda tylko że ani jednego celnego strzału nie oddaliśmy XD

0

Ten Depay to też jest cienki

0

Pique skończy z czerwoną na pewno .

0

@MesQueUnClub96 no tak , o tych mówię

2

@MesQueUnClub96 czy ja wiem , od tamtego czasu grali 13 spotkań...

0

@Rielan gość jest trzecim kapitanem i będzie grał tu do końca życia a ten zdziwiony xd

0

@Awedi Cou się popisał z Levante , więc na razie wystarczy xd

0

To ja już wolę Mingueze na prawym wahadle

0

@Awedi a mamy innego srodkowego napastnika albo skrzydłowego żeby go zastąpic?

4

@TheNekro94 przeszkadzają mi tym że paradują po ulicach i wszędzie muszą się chwalić itp że są homo a mnie to gówno obchodzi .
Nigdy geja nie obraziłem na żywo ani nic z tych rzeczy .

1

@TheNekro94 to niech wszyscy faceci dziś zamienią się w homo . Za 100 lat ludzkość wyginie .
Takie to homo jest normalne .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?