0

@VenoM oczywiście że nic nie gra ale co można zdziałać jak Twój pierwszy skład jest słaby i nie ma ławki rezerwowych gdzie można wprowadzić kogoś kto odmieni grę?
Mamy jednego słabego PO , aktualnie nie mamy LO i zmiennika , w drugiej linii 18latek , Busquets , Depay który w silniejszym klubie zawiódł jak w meczu z Cadizem i to tyle że skrzydlowych , w ataku jedynie rezerwowy z Sevilli i jeszcze niewypał Coutinho .

0

@koksik2700 właśnie trzeba zrozumieć że z takiego zespołu nie da się niczego wyciągnąć .
W klubie są same przegrywy , niewypały plus kilka młodych perspektywicznych zawodników . To nie jest kadra na dobrą grę .

0

@Ghotti bo Lapcio tak karze xd

0

@VenoM ma ale są nią nie odpowiada w 100%

0

@zTx Coutinho. .

2

@mkord nas by sklepali

0

@VenoM to od piłkarza zależy czy jest w formie czy nie , jak nie ma formy przez długi okres to mówi mu się do widzenia i dziękuję

0

@VenoM trener jest od tego aby piłkarz był w formie , aha

0

@tomek8756 mi się nie podoba wogole

1

@tomek8756 Pedro , Rakitic , Nacho , Fabiański , Alexis Sanchez no i przez lata Lewandowski

0

@bartekvisca jeden uj

0

@VenoM i kto wejdzie z drugiej linii? Dziecko Gavi ? Busquets? XDDD czy De Jong który nie ma formy ?

0

@Kitek1640 a ja : Oficjalnie: Sergio Busquets odchodzi z Barcelony!

0

@VenoM żeby wygrać to trzeba strzelić bramkę , kto Twoim zdaniem miał to robić , De Jong? Depay ?

1

@blue_shark no za Tito/Roury 0:7 w dwumeczu z Bayernem było ekstra

0

@Ratamahatta nie no co Ty , dla większości z tym składem powinniśmy być na 1szym

0

@Herato oczywiście

0

@PolskiBarcelonista10 po przejęciu Barcy przez Setiena też się gra zmieniła ale nie na długo .
Czasami zmiana trenera wywołuje dodatkową motywację i walkę o miejsce w składzie . U nas nie trzeba walczyć bo nie ma ławki rezerwowych.

0

@BarcaSupporter i do tego , Sergio Busquets to najlepszy def pomocnik na świecie , kocham go , oby został tu na wiele lat .

1

@UncleDrew piłkarzom to się akurat od kilku lat krytyka należy .

1

@LS według niektórych kadra jest idealna i powinniśmy grać i strzelać tyle co Real i City

0

@Hasszz mogę powiedzieć tak samo mówiąc że trzeba nim być by nie zauważyć że nie mamy napastnika , skrzydłowych , bocznych obrońców i pomocników na poziomie .

0

@LukaszFan nie jest? Gdybysmy mieli chociaż napastnika na poziomie to wykorzystałby dwie setki z wczoraj .

5

Jestem ciekaw ile lat potrzeba żeby La Bamba zrozumiała że to skład jest problemem a nie trener .
Czekamy na rewolucję od lat a opuszczają nas piłkarze lepsi a najsłabsze ogniwa cały czas w kadrze .

0

@Pilka_jest_okragla ale nominacje , na pewno z nimi będzie dobrze xd

0

@LS tak tak , to samo ludzie mówili że ,, wolę przegrywać ale jak będziemy grać wychowankami " . Sranie w banie .

0

@goldmetaxa szczerze , trener teraz nie ma znaczenia , bez transferów nie będzie z tego top3

0

@barteq dokładnie tak

0

@Kettger co z tego że najdroższe ? Jakie liczby wykręcają w tej drugiej linii?
Busquets XDDD
Perspektywiczni nie znaczy dobrzy .

0

@VenoM ja tam widziałem min. 2 sytuację 200procentowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?