ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM oczywiście że nic nie gra ale co można zdziałać jak Twój pierwszy skład jest słaby i nie ma ławki rezerwowych gdzie można wprowadzić kogoś kto odmieni grę?
Mamy jednego słabego PO , aktualnie nie mamy LO i zmiennika , w drugiej linii 18latek , Busquets , Depay który w silniejszym klubie zawiódł jak w meczu z Cadizem i to tyle że skrzydlowych , w ataku jedynie rezerwowy z Sevilli i jeszcze niewypał Coutinho .
0
@koksik2700 właśnie trzeba zrozumieć że z takiego zespołu nie da się niczego wyciągnąć .
W klubie są same przegrywy , niewypały plus kilka młodych perspektywicznych zawodników . To nie jest kadra na dobrą grę .
0
@Ghotti bo Lapcio tak karze xd
0
@VenoM ma ale są nią nie odpowiada w 100%
0
@zTx Coutinho. .
2
@mkord nas by sklepali
0
@VenoM to od piłkarza zależy czy jest w formie czy nie , jak nie ma formy przez długi okres to mówi mu się do widzenia i dziękuję
0
@VenoM trener jest od tego aby piłkarz był w formie , aha
0
@tomek8756 mi się nie podoba wogole
1
@tomek8756 Pedro , Rakitic , Nacho , Fabiański , Alexis Sanchez no i przez lata Lewandowski
0
@bartekvisca jeden uj
0
@VenoM i kto wejdzie z drugiej linii? Dziecko Gavi ? Busquets? XDDD czy De Jong który nie ma formy ?
0
@Kitek1640 a ja : Oficjalnie: Sergio Busquets odchodzi z Barcelony!
0
@VenoM żeby wygrać to trzeba strzelić bramkę , kto Twoim zdaniem miał to robić , De Jong? Depay ?
1
@blue_shark no za Tito/Roury 0:7 w dwumeczu z Bayernem było ekstra
0
@Ratamahatta nie no co Ty , dla większości z tym składem powinniśmy być na 1szym
0
@Herato oczywiście
0
@PolskiBarcelonista10 po przejęciu Barcy przez Setiena też się gra zmieniła ale nie na długo .
Czasami zmiana trenera wywołuje dodatkową motywację i walkę o miejsce w składzie . U nas nie trzeba walczyć bo nie ma ławki rezerwowych.
0
@BarcaSupporter i do tego , Sergio Busquets to najlepszy def pomocnik na świecie , kocham go , oby został tu na wiele lat .
1
@UncleDrew piłkarzom to się akurat od kilku lat krytyka należy .
1
@LS według niektórych kadra jest idealna i powinniśmy grać i strzelać tyle co Real i City
0
@Hasszz mogę powiedzieć tak samo mówiąc że trzeba nim być by nie zauważyć że nie mamy napastnika , skrzydłowych , bocznych obrońców i pomocników na poziomie .
0
@LukaszFan nie jest? Gdybysmy mieli chociaż napastnika na poziomie to wykorzystałby dwie setki z wczoraj .
5
Jestem ciekaw ile lat potrzeba żeby La Bamba zrozumiała że to skład jest problemem a nie trener .
Czekamy na rewolucję od lat a opuszczają nas piłkarze lepsi a najsłabsze ogniwa cały czas w kadrze .
0
@Pilka_jest_okragla ale nominacje , na pewno z nimi będzie dobrze xd
0
@LS tak tak , to samo ludzie mówili że ,, wolę przegrywać ale jak będziemy grać wychowankami " . Sranie w banie .
0
@goldmetaxa szczerze , trener teraz nie ma znaczenia , bez transferów nie będzie z tego top3
0
@barteq dokładnie tak
0
@Kettger co z tego że najdroższe ? Jakie liczby wykręcają w tej drugiej linii?
Busquets XDDD
Perspektywiczni nie znaczy dobrzy .
0
@VenoM ja tam widziałem min. 2 sytuację 200procentowe