ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Greenalley ja obejrzę że Spartą a Ty obejrzyj wszystkie mecze z Realem po odejściu Valverde xd
3
@Criss18Barca widać że zaczerpnął warsztatu trenerskiego
1
@Gaz z Tottenhamem , Atletico , Sevillą , Espanyolem itp itp
0
@Deco 20 i szczególnie jacy piłkarze ...
2
@Gaz bez przesady Dembele zawsze robi szum na skrzydle , bardzo dobre przyśpieszenie , jeden na jeden , zawsze musi go kryć dwóch gości plus Dembele próbuje strzelać z dystansu co u nas kuleje .
Jak wróci to ma podstawowy skład z miejsca .
1
@Janiama znając życie Laporta na to naciskał
4
@adukla napewno lepszy niż Valverde XD a w czym ? Jakieś fakty? Dane?
0
Komentarz usunięty
2
@Janas11224 dzięki , było spamowane wczoraj cały dzień
1
@TheNekro94 ja mam odwrotnie , nigdy się nie zaśmiałem na Teorii wielkiego podrywu
0
@mikiiki lubię , programuje maszyny CNC .
1
Ale defensywa Polski to dno , wyglądają jakby Busquets tam grał .
5
@sintesox iść do czego? W niedzielę? Pogrzało? xd
0
@Mixtape bo Puiq ma bogatą rodzinę i nie zależy mu na rozwoju piłkarskim .
0
@ObiektywnyKibic121 ale potem uświadamiasz sobie że w klubie jest Umtiti , Busquets , Puiq , Braithwaite , De Jong a na bokach obrony i w środku pomocy nie ma zmiennikow na poziomie .
0
@Coutinho007 nigdy nie graliśmy w systemie Atletico ani Francji , dlatego .
0
@totalcrack nie , właśnie mówię o ślepym zapatrzeniu kibiców Barcy w młodych .
5
@BarcaInfo ale dlaczego narzekają? Bo ich odstrzelił .
Dlaczego żaden z grających nie narzeka na metody skoro Koeman się nie zna?
0
@Emhyr za 75 mln to niech idzie do City
0
@Kinginiesta jeśli Pedro nie zacznie asystować i mieć większego wkładu w grę ofensywną to za 2 sezony nic z niego nie będzie.
Gra dobrze ale często bardzo zachowawczo .
4
@BarcaInfo gdyby tak zebrać wszystkie opinie piłkarzy o Guardioli to dopiero by było xd
1
@Tomo1989 w sezonie 2008/09 w ataku w kadrze byli Messi , Eto'o , Henry i Gudjohnsen , ściągnięto Hleba i z młodzieżówki wchodzili Pedro , Bojan , Jeffren i Nolito .
Znajdź różnice w porównaniu z obecną kadrą.
0
@PatrykBarca bardziej przeszkadzał XD pewnie tak jak Griezmann , który też miał w dwa sezony udział przy 40 bramkach a Ibra tak jak kolega wyżej wkleił w sezonie udział w 35 bramkach XD
0
@FC1899Barca no tyle że w sezonach w których się ich pozbywał były od razu transfery .
Teraz pozbył się Messiego czy Griezmanna czyli 90 bramek w sezonie a sprowadził De Jonga XD
0
@WiernyKibic111 jednym , w pierwszych dwóch był naszym najlepszym obrońca ze średnią ocen 6.9 tak jak w swoim ostatnim sezonie w Sevilli .
2
@Bobo25 Z Guardiolą też było wielu piłkarzy traktowanych w ten sam sposób .
0
@DonAndrzejos nie . .
0
Komentarz usunięty
2
@DonAndrzejos potencjał jest ale Aguero strzelił w tamtym roku ze trzy bramki i jest starym dziadem , Coutinho i Dembele zawodzą , Luuk De Jong to napastnik na max 10 bramek w sezonie , Dest nie robi żadnego progresu i jest poprostu słaby a reszta to jeszcze dzieci a nie piłkarze na pierwszy skład .
5
@maroon Ciebie mogli zamalować i tak zostawić, najlepiej żeby się już nigdy nie zmyło.
Koń to nie jest zabawką , nie ma żadnej edukacji w malowaniu konia .
Nie wiem co za debil wpadł na tak idiotyczny pomysł .