0

@Greenalley ja obejrzę że Spartą a Ty obejrzyj wszystkie mecze z Realem po odejściu Valverde xd

3

@Criss18Barca widać że zaczerpnął warsztatu trenerskiego

1

@Gaz z Tottenhamem , Atletico , Sevillą , Espanyolem itp itp

0

@Deco 20 i szczególnie jacy piłkarze ...

2

@Gaz bez przesady Dembele zawsze robi szum na skrzydle , bardzo dobre przyśpieszenie , jeden na jeden , zawsze musi go kryć dwóch gości plus Dembele próbuje strzelać z dystansu co u nas kuleje .
Jak wróci to ma podstawowy skład z miejsca .

1

@Janiama znając życie Laporta na to naciskał

4

@adukla napewno lepszy niż Valverde XD a w czym ? Jakieś fakty? Dane?

0

Komentarz usunięty

2

@Janas11224 dzięki , było spamowane wczoraj cały dzień

1

@TheNekro94 ja mam odwrotnie , nigdy się nie zaśmiałem na Teorii wielkiego podrywu

0

@mikiiki lubię , programuje maszyny CNC .

1

Ale defensywa Polski to dno , wyglądają jakby Busquets tam grał .

5

@sintesox iść do czego? W niedzielę? Pogrzało? xd

0

@Mixtape bo Puiq ma bogatą rodzinę i nie zależy mu na rozwoju piłkarskim .

0

@ObiektywnyKibic121 ale potem uświadamiasz sobie że w klubie jest Umtiti , Busquets , Puiq , Braithwaite , De Jong a na bokach obrony i w środku pomocy nie ma zmiennikow na poziomie .

0

@Coutinho007 nigdy nie graliśmy w systemie Atletico ani Francji , dlatego .

0

@totalcrack nie , właśnie mówię o ślepym zapatrzeniu kibiców Barcy w młodych .

5

@BarcaInfo ale dlaczego narzekają? Bo ich odstrzelił .
Dlaczego żaden z grających nie narzeka na metody skoro Koeman się nie zna?

0

@Emhyr za 75 mln to niech idzie do City

0

@Kinginiesta jeśli Pedro nie zacznie asystować i mieć większego wkładu w grę ofensywną to za 2 sezony nic z niego nie będzie.
Gra dobrze ale często bardzo zachowawczo .

4

@BarcaInfo gdyby tak zebrać wszystkie opinie piłkarzy o Guardioli to dopiero by było xd

1

@Tomo1989 w sezonie 2008/09 w ataku w kadrze byli Messi , Eto'o , Henry i Gudjohnsen , ściągnięto Hleba i z młodzieżówki wchodzili Pedro , Bojan , Jeffren i Nolito .
Znajdź różnice w porównaniu z obecną kadrą.

0

@PatrykBarca bardziej przeszkadzał XD pewnie tak jak Griezmann , który też miał w dwa sezony udział przy 40 bramkach a Ibra tak jak kolega wyżej wkleił w sezonie udział w 35 bramkach XD

0

@FC1899Barca no tyle że w sezonach w których się ich pozbywał były od razu transfery .
Teraz pozbył się Messiego czy Griezmanna czyli 90 bramek w sezonie a sprowadził De Jonga XD

0

@WiernyKibic111 jednym , w pierwszych dwóch był naszym najlepszym obrońca ze średnią ocen 6.9 tak jak w swoim ostatnim sezonie w Sevilli .

2

@Bobo25 Z Guardiolą też było wielu piłkarzy traktowanych w ten sam sposób .

0

@DonAndrzejos nie . .

0

Komentarz usunięty

2

@DonAndrzejos potencjał jest ale Aguero strzelił w tamtym roku ze trzy bramki i jest starym dziadem , Coutinho i Dembele zawodzą , Luuk De Jong to napastnik na max 10 bramek w sezonie , Dest nie robi żadnego progresu i jest poprostu słaby a reszta to jeszcze dzieci a nie piłkarze na pierwszy skład .

5

@maroon Ciebie mogli zamalować i tak zostawić, najlepiej żeby się już nigdy nie zmyło.
Koń to nie jest zabawką , nie ma żadnej edukacji w malowaniu konia .
Nie wiem co za debil wpadł na tak idiotyczny pomysł .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?