ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid sezonowcy odrazu sprzedają po jednym słabym sezonie jednocześnie mianując Garcię stoperem na lata mimo że u nas rozegrał jeden mecz i niewiedzac jak się będzie prezentował .
Gdyby Ci ludzie którzy sprzedają Lengleta oglądali Barce prawie 20 lat temu to sprzedali by dawno Inieste czy Xaviego, którzy pierwsze sezony mieli naprawdę słabe , nie wspominając już o Valdesie i tyle byłoby z klubowych legend.
Za to wczoraj jako propozycją na kupienie stopera był Koulibaly XDDDD
0
@totalcrack za to prowokował karne , zawalał bramki w el clasico czy tracił piłkę jako ostatni defensor .
0
@dembabejlen Grecja to była zjednoczona z sędziami
0
@totalcrack jeśli Lenglet ma 6 mln pensji to tylko dlatego że musiała mu się zwiększyć w tym roku , widać jakąś klauzula .
Spoko , Araujo zrobił prawie tyle samo babcoków co Lenglet ale o tym się nie mówi .
0
@masq na razie Garcia jest średniakiem nikim więcej , Busquets gra poniżej oczekiwań od 5 lat z resztą się zgodzę . A gdzie Dest? Umtiti? Roberto? Braithwaite ? De Jong ?
3
@MesQueUnClub96 oczywiście , żaden piłkarz na świecie nie jest wart tej kwoty .
16
Jak dla mnie Olmo idealnie się wpasuje do składu . Mamy tylu przeciętnych zawodników w ekipie że kolejny przeciętniak będzie wśród nich jak ryba w wodzie .
1
@macio_944 na drastyczne środki zdecydował się Guardiola a nie Laporta . Pamiętajmy że za Laporty piłkarze robili sobie imprezy i latali schlani .
Mało prezydentów akceptuje takie coś .
3
@marcin000019 weź się nie ośmieszaj, zobacz sobie karierę piłkarzy takich jak Griezmann czy Coutinho czy ich dorobki w reprezentacji , jak tam grają .
Raz Griezmann nie trafił z bliska i to jeszcze po rykoszecie i wystarczy by bezmozgi pisały takie rzeczy .
0
@FC1899Barca bez przesady , było dużo więcej wpadek
0
@RobiS jak się bawiłeś?
1
@marcin000019 ja byłem z FCBP w Berlinie , Mediolanie i Eindhoven , było spoczko .
Ale najlepiej jechać samemu , tak się wybrałem na CN i było extra .
0
@kordyl1010 nie byłaby inna bo wszyscy wiedzieli ile Barca ma kasy i że brakuje jej czasu
1
@DonAndrzejos mniej alkoholu czy innych narkotyków
3
@Colon z tego zestawienia uwielbiam AIC ale z Laynem na wokalu .
Kawałki jak Would , Man in the box , Love hate love , Damn that river , Sea od sorrow, Nutshel , We die young czy Grind to niedlaczna część każdego dnia .
Pozdrawiam.
3
I się dobrze ustawili , mają Griezmanna , Suareza i Felixa , solidna linia pomocy i defensywy a u nas Dest , Roberto , Busquets , Pique , brak zmian na bokach obrony , brak zmian do pomocy , brak klasowego napastnika .
Cudownie .
3
@BordeR tylko dwa tysiące bo mam nowy tel od miesiąca
7
Szkoda teraz zostajemy z jednym nieopierzonym średniakiem Destem i z zawodnikiem , którego nikt nie chce od nas kupić czyli Roberto .
0
@Zoker no trzymając tak nogę prawie ociera mu o twarz , serio
0
@totalcrack Lenglet zarabia 3 mln , więc to nie dziwne skoro zarabia 4 razy mniej niż np Umtiti
2
@HarveySpecter teraz tylko zajmiemy 10te miejsce w Lidze i spokój .
5
@Piorun dokładnie tak , nikt nie osłabił naszego zespołu w ostatnich latach jak i on .
0
@agaFCB czyli od 4 lat nic się nie zmieniło , tego średniaka już dawno nie powinno tu być .
0
@boqq do redakcji napisz
1
@Criss18Barca tu połowa ludzi jak nie lepiej nie potrafi grać w piłkę a gdzie tu wymagasz znajomości taktyki otp
1
@zodiak_10 genialne , od chyba ponad 20 lat nie było tak słabej kadry , w dodatku nikt tak nie osłabił zespołu jak Laporta w tym okienku .
1
@Laza Puiq to powinien być następny w kolejce do wylotu
1
@MesQueUnClub96 pamietam jak dwa miesiace temu dostalem naraz skurczu obu lydek i ud w obu nogach .
Nie moglem z boiska zejsc nawet .
0
@Pawel13sz ten skład to wstyd , jeszcze powinna być tu ławka rezerwowych dla wiekszej beki .
0
@jeyx77x szkoda że nie potrafił tego pokazać bo zrównał się poziomem z najsłabszą wersją Lengleta czyli z tamtego sezonu , do tego co chwilę się łamie .