0

@IronSanHybrid sezonowcy odrazu sprzedają po jednym słabym sezonie jednocześnie mianując Garcię stoperem na lata mimo że u nas rozegrał jeden mecz i niewiedzac jak się będzie prezentował .
Gdyby Ci ludzie którzy sprzedają Lengleta oglądali Barce prawie 20 lat temu to sprzedali by dawno Inieste czy Xaviego, którzy pierwsze sezony mieli naprawdę słabe , nie wspominając już o Valdesie i tyle byłoby z klubowych legend.
Za to wczoraj jako propozycją na kupienie stopera był Koulibaly XDDDD

0

@totalcrack za to prowokował karne , zawalał bramki w el clasico czy tracił piłkę jako ostatni defensor .

0

@dembabejlen Grecja to była zjednoczona z sędziami

0

@totalcrack jeśli Lenglet ma 6 mln pensji to tylko dlatego że musiała mu się zwiększyć w tym roku , widać jakąś klauzula .
Spoko , Araujo zrobił prawie tyle samo babcoków co Lenglet ale o tym się nie mówi .

0

@masq na razie Garcia jest średniakiem nikim więcej , Busquets gra poniżej oczekiwań od 5 lat z resztą się zgodzę . A gdzie Dest? Umtiti? Roberto? Braithwaite ? De Jong ?

3

@MesQueUnClub96 oczywiście , żaden piłkarz na świecie nie jest wart tej kwoty .

16

Jak dla mnie Olmo idealnie się wpasuje do składu . Mamy tylu przeciętnych zawodników w ekipie że kolejny przeciętniak będzie wśród nich jak ryba w wodzie .

1

@macio_944 na drastyczne środki zdecydował się Guardiola a nie Laporta . Pamiętajmy że za Laporty piłkarze robili sobie imprezy i latali schlani .
Mało prezydentów akceptuje takie coś .

3

@marcin000019 weź się nie ośmieszaj, zobacz sobie karierę piłkarzy takich jak Griezmann czy Coutinho czy ich dorobki w reprezentacji , jak tam grają .
Raz Griezmann nie trafił z bliska i to jeszcze po rykoszecie i wystarczy by bezmozgi pisały takie rzeczy .

0

@FC1899Barca bez przesady , było dużo więcej wpadek

0

@RobiS jak się bawiłeś?

1

@marcin000019 ja byłem z FCBP w Berlinie , Mediolanie i Eindhoven , było spoczko .
Ale najlepiej jechać samemu , tak się wybrałem na CN i było extra .

0

@kordyl1010 nie byłaby inna bo wszyscy wiedzieli ile Barca ma kasy i że brakuje jej czasu

1

@DonAndrzejos mniej alkoholu czy innych narkotyków

3

@Colon z tego zestawienia uwielbiam AIC ale z Laynem na wokalu .
Kawałki jak Would , Man in the box , Love hate love , Damn that river , Sea od sorrow, Nutshel , We die young czy Grind to niedlaczna część każdego dnia .
Pozdrawiam.

3

I się dobrze ustawili , mają Griezmanna , Suareza i Felixa , solidna linia pomocy i defensywy a u nas Dest , Roberto , Busquets , Pique , brak zmian na bokach obrony , brak zmian do pomocy , brak klasowego napastnika .
Cudownie .

3

@BordeR tylko dwa tysiące bo mam nowy tel od miesiąca

7

Szkoda teraz zostajemy z jednym nieopierzonym średniakiem Destem i z zawodnikiem , którego nikt nie chce od nas kupić czyli Roberto .

0

@Zoker no trzymając tak nogę prawie ociera mu o twarz , serio

0

@totalcrack Lenglet zarabia 3 mln , więc to nie dziwne skoro zarabia 4 razy mniej niż np Umtiti

2

@HarveySpecter teraz tylko zajmiemy 10te miejsce w Lidze i spokój .

5

@Piorun dokładnie tak , nikt nie osłabił naszego zespołu w ostatnich latach jak i on .

0

@agaFCB czyli od 4 lat nic się nie zmieniło , tego średniaka już dawno nie powinno tu być .

0

@boqq do redakcji napisz

1

@Criss18Barca tu połowa ludzi jak nie lepiej nie potrafi grać w piłkę a gdzie tu wymagasz znajomości taktyki otp

1

@zodiak_10 genialne , od chyba ponad 20 lat nie było tak słabej kadry , w dodatku nikt tak nie osłabił zespołu jak Laporta w tym okienku .

1

@Laza Puiq to powinien być następny w kolejce do wylotu

1

@MesQueUnClub96 pamietam jak dwa miesiace temu dostalem naraz skurczu obu lydek i ud w obu nogach .
Nie moglem z boiska zejsc nawet .

0

@Pawel13sz ten skład to wstyd , jeszcze powinna być tu ławka rezerwowych dla wiekszej beki .

0

@jeyx77x szkoda że nie potrafił tego pokazać bo zrównał się poziomem z najsłabszą wersją Lengleta czyli z tamtego sezonu , do tego co chwilę się łamie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?