0

@Songo91 no i git

3

@CuleNaZawsze1899 dlatego takim piłkarzom zawsze bardziej kibicuje jak Rakitic , Braith , Griezmann , Vidal , Keita czy Paulinho .

0

@kaamil1910 Real Sociedad był dla nas zawsze chłopkiem do bicia na Camp Nou , za to na Anoeta były męczarnie .

0

@Kettger Aleix jak dostał szansę przed kontuzją to o był kozak , Digne gdyby dostawał więcej szans to również bardzo dobry piłkarz , Paco również powinien grać więcej , Arda Turan bramka lub asysty co 70 minut .
Gomes niewytrzymal psychicznie a Marlin grał dobrze ale nie ten poziom .

0

Jak dla mnie przy pierwszej straconej bramce to większy błąd popełnili pomocnicy w bierności przy odbiorze niż Emerson .

1

@Encore chyba jak Mpabbe

2

A ja tam akurat mu wierzę , Rosella też cisnęli itp a okazało się że jest niewinny .
Bartomeu podaje do opinii publicznej konkretne liczby , nazwy firm , przedstawil jaki był plan na walkę ze skutkami pandemii a także zapewnia że Laporta wiedział o wszystkim z wyników audytów już dawno temu ( a wielce mówi że okazało się dopiero ostatnio ) plus Laporta nie zrobił nic , wstawił sobie koleżków do sztabu i to wszystko , jedyny plus to sciagniecie Emersona i Depaya i to na tyle .

0

@SzahMatt spokojnie , na Rosella gadali że wali itp i co ? Wszyscy go zmieszali z błotem a tymczasem gość jest niewinny .
Bartomeu mówi o 360 mln straty i określa jako mieli plan by wyjść na zero i może akurat by tak było jak mówi .

Laporta też nie zostawiał klubu w fantastycznej atmosferze , plus pozwalał zawodnikom na zbyt wiele jak imprezy z Ronniem i Deco na czele .
A na ten moment okazuje się że nie zrobil nic i pozbawił Barcę Messiego swoją bezradnością a przecież wszystko szło pięknie i miało być kolorowo .

1

@SzahMatt skandaliczne? Chyba zacząłeś kibicować w 2008/2009 i nie wiesz jak klub wyglądał wiele lat wcześniej i jakie osiągał wyniki .

3

Me serce krwawi

1

@amanter zapewne Coutinho będzie grał w drugiej linii

3

@Kwiatek67 raczej nie

5

Busquets z opaską, co za tragedia dla klubu .

5

@PatrychoO i zaraz święta i potem Wielkanoc ...

6

@Elvisek nikt tego nie będzie oglądał, pod odejściu Messiego napewno spadnie duży procent oglądalności .

0

@bsluszniak jak narazie to gość nic nie zrobił przez te kilka miesięcy .

0

@Mr8lack spokojnie , Laporta też nie jest święty , ani w kwestiach ekonomicznych ani w sytuacjach w klubie ...

0

Ehh a pamiętam jak Leo mówił że mógłby grać nawet za darmo ...

1

Nie chce mi się w to wierzyć . Kibiców nie ma na stadionie od ponad roku i strata z zakupu biletów to dużo więcej niż 10-15%

9

@ninja81 niech idzie do PSG , ja tam nie będę płakał

10

I bardzo dobrze , nie będzie taki jarząbek który nic jeszcze nie osiągnął i nic wielkiego nie zaprezentował , dyktował warunków klubowi

0

@masq animowane Rewident Evil

1

@barcelonaLM nagradzają się z regularne rujnowanie kraju

4

@PatrychoO ktoś porządnie upadł na łeb

2

Joey Jordison -ex Slipknot nie żyje ... R.I.P. ...

0

@wroclawskifan pamiętasz ile minut zagrał Pedro do czasu kontuzji Coutinho?

3

@Mathew86 Henry na pierwszym miejscu

3

@Criss18Barca nie porównuj Hiszpanki do wirusa który zdrowym osobom np w moim wieku nie jest w stanie nic zrobić .

0

@Tomo1989 chodzi mi o miejscu w składzie w czasie odejścia Thiago

0

@Sulimo Silmarillion jest za długi i ma zbyt dużo postaci i historii , by ktoś podjął się ekranizacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?