ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Khajio nie ma cos szczescia ten Turek
1
@koksik2700 tego niewiadomo xd
1
@koksik2700 w kontekscie transferow to Laporta niewiele sie rozni od Bartomeu.
16
Jeśli agenci Moriby mają rzeczywiście tak duże wymagania finansowe to niech poprostu życzą chłopakowi powodzenia i narazie .
Na ten moment chłopak nic nie pokazał żeby wymagać niewiadomo czego .
1
@AdiKingu96 lawka rezerwowych tez jest ważna, ten mecz pokazal troche na kogo mozna stawiac z lawki
3
@Mow_mi_Douglas tak , kolejny juz trener niby okazuje sie betonem . A moze wkoncu czas spojrzeć na pilkarzy ? Bo od kilku lat wychodzi ze to oni sa świetni, cudowni a trenerzy są bee
0
@parpe mysle ze Aguero i Garcia byli juz dogadani duzo wczesniej .
A jakie zarobki mieli Chyhrynski , Keirrison czy Henrique? XD
1
@AmigoBlancos nie ma zadnej roznicy miedzy Laportą a Bartomeu .
2
Komentarz usunięty
19
Aguero ma szersze przedramie niz Busquets udo .
78
Ten transfer oznacza również oficjalne pozostanie Messiego .
0
@Litman Firpo w Betisie akurat byl jedna z rewelacji
1
@GeneralXavi od kilku lat nie posiadamy DMa , wiec dajnie byloby go miec w zespole .
1
@kuz moi rownie, , wiec jak dorwalem targowe Ronaldinho to tydzien pod rzad zem smigal xd
0
@Mateonvious dziękuję że chociaż Ty zrozumiałeś xd
19
@UncleDrew chyba w snach xd
11
I co głupio Wam? wyśmiewaliście zawodnika , który przesądził o wyniku spotkania , a niejeden mówił że już sie tu nie nadaje .
Brawo Griezmann .
0
@barteggg08 ja zmienilem po minucie ogladania naszych XD
2
Luisitoooo !!!!
1
Ależ Angel to zrobił.
0
@abram3k a to w takim skladzie bedziemy grac do konca swiata?
0
@escarabajo Puiq i Pjanic xd
1
@Gomess Valladollid który spada do Segunda wygrywa z Atletico.
4
Czy ja dobrze widze na flashscorze? 11 okazji Eibar i 0 po stronie Barcy? XDDDD
1
@Mr8lack nasz zespol jest zbyt slaby psychicznie zeby dawac rade w finalach xd
1
Ze zwycięstwa Atleti będę się cieszył prawie jak ze zwycięstwa Barcelony xd
0
@HolyGoalie97 wiesz ilu ludzi ogląda ten mecz? Tez bys sie chcial wykazac
0
@escarabajo co najciekawsze, zostal on wybrany pilkarzem meczu .
4
Bez przesady, nie jest on zawodnikiem , ktory przesadzi o wyniku spotkania , liczby tez ma slabe i w drugiej polowie sezonu zdecydowanie zawodzi.
Jak narazie jest zbyt duzy hype na Pedriego a od kilku miesiecy jest cieniem zawodnika .
0
@Pogba pomoc również jest problemem