ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 przy śmierci klinicznej mózg nie przestaje funkcjonowac .
0
@negreanu nie nazwalem wierzacych idiotami , chodzi mi o to ze kosciol i reszta z Rydzykiem na czele to robi ( patrz Maybach od bezdomnego ).
2
@Colon z mojej strony pare utworow jakie moge polecic na litere D , znajduje sie w niej kilka ponadczasowych i waznych dla swoich zespolow kawalkow :
Metallica - Damage inc
Metallica - Devils dance
Metallica - Disposable heroes
Alice in chains - Dam that river
Korn - Daddy
Korn - Did my time
Machine head - Davidian
Megadeth - Dont turn your back on friend
Obituary - Dont care
Pantera - Domination
Slipknot - Dead Memories
Slipknot - Disasterpiece
Slipknot - Duality
Slayer - Dead skin mask
Slayer - Disciple
Mayhem - Deathcrush
Cannibal corpse- Death walking terror
Cannibal corpse - Dekons night (Accept cover)
Fear factory- Demanufacture
Hellyeah - Demons in the dirt
Gorgoroth- Destroyer
Rammstein - Deutschland
Rammstein - Du hast
Rammstein - Du riechts so gut ( szczegolnie live ).
3
@Pawlak1992 Bóg nie istnieje . To jedynie fajna historyjka fantasy o typie co sobie śmigał po wodzie a aktualnie wykorzystuje sie ją do robienia z ludzi idiotów i robienia pieniedzy .
Wolę Gwiezdne Wojny .
5
Nieważne, według znawców z tej strony i tak trzeba sprzedać wszystkich poza Messim xd
0
@misiek95122 1 przeciętny a drugi slaby? Rozbawiles mnie chlopie .
2
@El dominatore Lenglet gral w Sevilli kozacki sezon i bardzo dobre dwa w Barcelonie .
Jeden kiepski sezon wystarczy że juz pseudokibice z fcbarca go chcą sprzedać .
2
Sezon błędów Lengleta a redakcja wytyka cztery błędy a mamy końcówkę sezonu .
A Araujo nie popelnia bledow? Strata pilki jako ostatni stoper i zawalona bramka , larny z Juventusem , osmieszenie przez Benzeme w El Clasico a i jeszcze bylo kilka .
14
W ostatnim meczu nie popelnil bledow tylko poprostu mial pecha .
Reszta stooerow tez popelnia bledy ale nie ma na nich takiej nagonki jak na Francuza.
2
@Pilka_jest_okragla ja dalej z checia bym sie go pozbyl .
0
@bolo93 bo nie walczy tylko spuszcza glowe w dol i chodzi po boisku .
1
@PatrychoO w Czarze Ognia jest chyba najlepszy soundtrack z calej serii .
0
@Coutinho007 no , szczególnie z silnymi rywalami gra jak junior xd
3
@zodiak_10 kapitan akurat słaby.
2
@Quavosk no tak i De Jong za 70-80 mln w pierwszym skladzie xd
1
@IronSanHybrid sam Voldemort musi go zabic?
0
@Elvisek szkoda ze nie w meczu z PSG czy Realem
0
@kaamil1910 dobrej kadry mu brakuje
4
@MarioVeB! Niby kto ? Neymar wczoraj kozacki mecz zagrał.
1
@masq Pedri zagral wczoraj beznadziejnie akurat , masa strat z czego niektóre w niebezpiecznych strefach .
0
@Artemis ośmieszać ? Mendy wszedl w Dembele nie trafiając wogóle w piłkę. Nawet komentatorzy z eleven mowili że ewidentny blad sedziego ze tego nie gwizdnal.
1
@Bykunn my za to przed ich bramką na 1:0 mielismy dwie akcje gdzie Dembele mogl zdobyc bramke a potem slupek , poprzeczke , akcje gdzie Alba mogl podac na 5ty metr do Pedriego i mialby setke i ewidentnego nieodgwizdanego karnego na Dembele , wiec tez moglismy zdobyc tyle bramek .
1
@kuz Messi , Alba i Busquets psychicznie są przegrywami , więc to normalka .
0
@El dominatore walki Griezmannowi akurat odmowic nie mozna .
A Mingueza sam sie ***ebal w akcji gdzie Vinicius mogl zdobyć bramkę lub asyste .
0
@MichuPlayPL co jak co ale na Dembele byl ewidentny karny .
0
@GeneralXavi bo co ? Kto poza nimi i Messim tworzył zagrożenie?
0
@robsesh Griezmannmial do ry i znaczący wklad na bramke na 2:1
1
No to teraz Real strzeli trzecia i spokoj .
Obstawiam ze Asensio na 3:1
0
Pedri gra beznadziejnie , dlaczego nie zmieniony jeszcze
1
Zobaczcie wahadla Realu , Mendy dobrze broni , Lucas asysta .
Nasze wahadla Alby przy bramce na 1:0nie bylu plus nie wybil pilki z linii beamkowej . Dest nie istnieje i zrykoszetowal do swojej bramki xd