0

@Pawlak1992 przy śmierci klinicznej mózg nie przestaje funkcjonowac .

0

@negreanu nie nazwalem wierzacych idiotami , chodzi mi o to ze kosciol i reszta z Rydzykiem na czele to robi ( patrz Maybach od bezdomnego ).

2

@Colon z mojej strony pare utworow jakie moge polecic na litere D , znajduje sie w niej kilka ponadczasowych i waznych dla swoich zespolow kawalkow :
Metallica - Damage inc
Metallica - Devils dance
Metallica - Disposable heroes
Alice in chains - Dam that river
Korn - Daddy
Korn - Did my time
Machine head - Davidian
Megadeth - Dont turn your back on friend
Obituary - Dont care
Pantera - Domination
Slipknot - Dead Memories
Slipknot - Disasterpiece
Slipknot - Duality
Slayer - Dead skin mask
Slayer - Disciple
Mayhem - Deathcrush
Cannibal corpse- Death walking terror
Cannibal corpse - Dekons night (Accept cover)
Fear factory- Demanufacture
Hellyeah - Demons in the dirt
Gorgoroth- Destroyer
Rammstein - Deutschland
Rammstein - Du hast
Rammstein - Du riechts so gut ( szczegolnie live ).


3

@Pawlak1992 Bóg nie istnieje . To jedynie fajna historyjka fantasy o typie co sobie śmigał po wodzie a aktualnie wykorzystuje sie ją do robienia z ludzi idiotów i robienia pieniedzy .
Wolę Gwiezdne Wojny .

5

Nieważne, według znawców z tej strony i tak trzeba sprzedać wszystkich poza Messim xd

0

@misiek95122 1 przeciętny a drugi slaby? Rozbawiles mnie chlopie .

2

@El dominatore Lenglet gral w Sevilli kozacki sezon i bardzo dobre dwa w Barcelonie .
Jeden kiepski sezon wystarczy że juz pseudokibice z fcbarca go chcą sprzedać .

2

Sezon błędów Lengleta a redakcja wytyka cztery błędy a mamy końcówkę sezonu .
A Araujo nie popelnia bledow? Strata pilki jako ostatni stoper i zawalona bramka , larny z Juventusem , osmieszenie przez Benzeme w El Clasico a i jeszcze bylo kilka .

14

W ostatnim meczu nie popelnil bledow tylko poprostu mial pecha .
Reszta stooerow tez popelnia bledy ale nie ma na nich takiej nagonki jak na Francuza.

2

@Pilka_jest_okragla ja dalej z checia bym sie go pozbyl .

0

@bolo93 bo nie walczy tylko spuszcza glowe w dol i chodzi po boisku .

1

@PatrychoO w Czarze Ognia jest chyba najlepszy soundtrack z calej serii .

0

@Coutinho007 no , szczególnie z silnymi rywalami gra jak junior xd

3

@zodiak_10 kapitan akurat słaby.

2

@Quavosk no tak i De Jong za 70-80 mln w pierwszym skladzie xd

1

@IronSanHybrid sam Voldemort musi go zabic?

0

@Elvisek szkoda ze nie w meczu z PSG czy Realem

0

@kaamil1910 dobrej kadry mu brakuje

4

@MarioVeB! Niby kto ? Neymar wczoraj kozacki mecz zagrał.

1

@masq Pedri zagral wczoraj beznadziejnie akurat , masa strat z czego niektóre w niebezpiecznych strefach .

0

@Artemis ośmieszać ? Mendy wszedl w Dembele nie trafiając wogóle w piłkę. Nawet komentatorzy z eleven mowili że ewidentny blad sedziego ze tego nie gwizdnal.

1

@Bykunn my za to przed ich bramką na 1:0 mielismy dwie akcje gdzie Dembele mogl zdobyc bramke a potem slupek , poprzeczke , akcje gdzie Alba mogl podac na 5ty metr do Pedriego i mialby setke i ewidentnego nieodgwizdanego karnego na Dembele , wiec tez moglismy zdobyc tyle bramek .

1

@kuz Messi , Alba i Busquets psychicznie są przegrywami , więc to normalka .

0

@El dominatore walki Griezmannowi akurat odmowic nie mozna .
A Mingueza sam sie ***ebal w akcji gdzie Vinicius mogl zdobyć bramkę lub asyste .

0

@MichuPlayPL co jak co ale na Dembele byl ewidentny karny .

0

@GeneralXavi bo co ? Kto poza nimi i Messim tworzył zagrożenie?

0

@robsesh Griezmannmial do ry i znaczący wklad na bramke na 2:1

1

No to teraz Real strzeli trzecia i spokoj .
Obstawiam ze Asensio na 3:1

0

Pedri gra beznadziejnie , dlaczego nie zmieniony jeszcze

1

Zobaczcie wahadla Realu , Mendy dobrze broni , Lucas asysta .
Nasze wahadla Alby przy bramce na 1:0nie bylu plus nie wybil pilki z linii beamkowej . Dest nie istnieje i zrykoszetowal do swojej bramki xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?