ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ToJa79 vs Tottenham
1
@Yosemite w cienkiej francuskiej , wiec szalu nie ma .
0
@scotti Lenglet przy bramce wczorajszej byl rowniez blokowany przez Wassa i to mu utrudnilo interwencje .
Ter Stegenatez sprzedajemy?
2
@kubaa2002 przy pierwszej zawinił , bo to co zrobil jest ciezkie do wytlumaczenia .
0
@Borneo @LuisSalvano dla nas jesr kazdy niewygodny xd
6
Najgorsze jest to że jesli my i Real wygramy wszystko do konca to majstra zgarnia Real .
0
@lukaszbrk oby nie w Barcelonie
1
@LuisSalvano prezes ich rozsprzedał
1
Dembele niech wchodzi za Pique .
9
Alba dostal w ochraniacz , prawie umarł .
3
@Gonzo349 oby do tego doszło.
0
@Coutinho007 w 4:3:3 tez gralismy padakę .
0
@Coutinho007 ale kogo innego wstawisz na wahadło? Dest zapewne miał problemy zdrowotne i trzeba było kogoś wstawić.
0
@Kettger kilka lat pozniej po tamtym dwumeczu ( chy a dwa lub trzy) wygraliśmy LM z tymi zawodnikami w skladzie miazdzac wszystkich jak lecialo .
0
@Coutinho007 i to dalej jedynie ze słabymi zespołami.
1
@Coutinho007 no to sorry , to aż drugi mecz w ciągu kilku miesiecy XD
0
@betonito bez przesady z tym Roberto , chlop zagral pierwszy mecz w pierwszym skladzie od kilku miesiecy .
2
@Coutinho007 jak framy ze slabymi to tak , z dobrymi zespolami nieistnieje jak reszta pomocników.
1
@sliwa92 a to wczoraj nowi zawodnicy przybyli ze nie zdazyli sie zgrac?
0
@goldmetaxa z tym że Valverde nie robil frajerstwa w lidze i większością dobrych ekip jak jego następcy.
2
Najlepsze jest to że jacy środkowy obrońcy by nie zagrali to i tak musi któryś odwalić babola . Jak nie Pique to Lenglet , jak nie Lenglet to Araujo, jak nie Araujo to Mingueza a jak nie Mingueza to Umtiti .
3
@Messibestplayerintheworld Umtiti tez pieknie przestawiony przy pierwszej bramce xd
0
@tomek8756 to chyba ta . Warto sprawdzać go w czasie wyjazdu .
9
Tak jak mówiłem kolejkę temu , jak Barca jest zależna od siebie to zapewne to sfrajerzy.
1
@tomek8756 polecam obczajac hiszpanskiego groupona bo czasami jest za 1.99 euro a dzieki niemu masz jedna atrakcje -50% ( takie jak bilet na mecz , zwiedzanie Camp Nou itp ).
Do zwiedzenia La Sagrada Familia , Parc Güell , Camp Nou , Palau Blaugrana , Playa de la Barceloneta , La rambla , Arc de Triomf , Parc de la Ciutadella , Castel de Montjuïc ( fajnie sobie wjechać kolejką) , Plaça de Catalunya , La Boqueria , Tibidabo , Casa Battló , Barri Gótic itp itp
1
@goldmetaxa Roberto musi wrocicdo dyspozycji fizycznej a i dobrze czasami porotowac .
Sergi tez potrafi dac dobrą piłeczkę.
0
@tomczkin przy prowadzeniu 2-3:0 moze dodatkowo wejsc kazdy czy to Pjanic czy nawet Matheus .
0
@tomczkin ale wiesz ze sam pilkarz moze powiedziec ze jest zmeczony?
0
@saczers438 vs Inter Mediolan xd
2
Jest za słaby i tyle .