ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tridente2015 Busquets jest tak świetny że w żadnym klubie z topu nie gralby w podstawie .
4
Lenglet 2 tylko dlatego bo 7 minut przed końcem dostał drugą żółtą kartkę XDD jakbysmy to przez niego przegrali ten mecz .
3
@Janiama no , szczególnie z dobrymi rywalami odżył jak go mijali .
0
@kuz Albe zostawic, Busquetsa wywalic
0
@ElKamil biorac pod uwage ilosc indywidualnych błędów stoperów, pomocników i ter Stegena to niewiem czy to Koeman nie wykorzystal szansy .
0
@ElKamil z tym że trener próbuje działać ale jak ma takiego Trincao na ławce to co tu zmieniać.
Trincao dostal masę szans a wykorzystał tylko jedną.
0
@tbas niby mało szans dostał na grę?
5
@lukas10 Trincao i pewność XD jedyna pewność jaką on ma to ta że nie powinno go już być w tym klubie .
1
@PatrychoO Araujo z Mingueza tez walą babole , wiec to nic nie da .
10
@mientusek1407 to super , czyli wygralismy
2
@KaJoFCB no tak , bo jak raz jestesmy na trzecim miejscu to jestesmy juz drugim Milanem . Co za pieprzenie glupot .
3
Naprawdę jesteśmy frajerami
0
Tak czy tak to nie Lenglet nam zawalil ten mecz tylko ter Stegen .
0
@ToJa79 i co to zmienia?
0
@kingorbit no niestety nie mogę .
Pisze to od poprzedniego sezonu ze Ci pilkarze juz sie nie nadaja do gry na najwyzszym poziomie .
3
Dla mnie niech Koeman zostanie ale potrzebna jest zmiana w składzie i na lawce rezerwowych .
Przede wszystkim podziekowalbym juz Pique , Roberto , Busquetsowi i Pjanicowi .
Za nich Garcia , Emerson , Moriba plus jakiś środkowy pomocnik i środkowy napastnik .
0
@gryfiT. I gdzie ten Lampard jest ?
1
Mam nadzieję ze tego juz nie wygramy , nie trzeba bedzie juz tego ogladac w tym sezonie .
2
Dembele na wahadle?
1
@kamilop pewnie jakims Wijnaldumem czy Banegą XD
0
W meczu z takim rywalem zrezygnowalbym z ustawienia z 5 obroncow i wstawienie Dembele lub Braitha .
1
Real to są jednak kurła farty
0
@prokofiew agenci zaogniali caly czas relacje miedzy Ronaldo a Bobbsonem i Barceloną po to zeby zgarnac kupe kasy za transfer . Ronaldo byl wtedy gowniarzem a jego agenci krytykowali trenera i resztę i mysle ze tez namieszali mu troche w glowie .
Byly duzo gorsze transfery , do Ronaldo nie mam najmniejszego zalu .
0
@Herato no tak , bo Xavi Simons powinien wygryzc druga linie PSG XD
4
@KacperVEB dziekujemy za tego newsa ale to fejk
0
@prokofiew Ronaldo byl wtedy gowniarzem i glownym powodem calego zamieszania byli jego agenci , którzy byli chytrzy na kasę .
W dodatku w Barcelonie gral tylko sezon i nie odszedl bezposrednio z Barcelony do Realu .
1
@prokofiew i z czym nas Ronaldo wystawil?
0
@Stagiryta no , szczegolnie bez Busiego i Pique XDDD
1
@LS XDD .
0
@masq pewnie ma problemy zdrowotne .