1

@Tridente2015 Busquets jest tak świetny że w żadnym klubie z topu nie gralby w podstawie .

4

Lenglet 2 tylko dlatego bo 7 minut przed końcem dostał drugą żółtą kartkę XDD jakbysmy to przez niego przegrali ten mecz .

3

@Janiama no , szczególnie z dobrymi rywalami odżył jak go mijali .

0

@kuz Albe zostawic, Busquetsa wywalic

0

@ElKamil biorac pod uwage ilosc indywidualnych błędów stoperów, pomocników i ter Stegena to niewiem czy to Koeman nie wykorzystal szansy .

0

@ElKamil z tym że trener próbuje działać ale jak ma takiego Trincao na ławce to co tu zmieniać.
Trincao dostal masę szans a wykorzystał tylko jedną.

0

@tbas niby mało szans dostał na grę?

5

@lukas10 Trincao i pewność XD jedyna pewność jaką on ma to ta że nie powinno go już być w tym klubie .

1

@PatrychoO Araujo z Mingueza tez walą babole , wiec to nic nie da .

10

@mientusek1407 to super , czyli wygralismy

2

@KaJoFCB no tak , bo jak raz jestesmy na trzecim miejscu to jestesmy juz drugim Milanem . Co za pieprzenie glupot .

3

Naprawdę jesteśmy frajerami

0

Tak czy tak to nie Lenglet nam zawalil ten mecz tylko ter Stegen .

0

@ToJa79 i co to zmienia?

0

@kingorbit no niestety nie mogę .
Pisze to od poprzedniego sezonu ze Ci pilkarze juz sie nie nadaja do gry na najwyzszym poziomie .

3

Dla mnie niech Koeman zostanie ale potrzebna jest zmiana w składzie i na lawce rezerwowych .
Przede wszystkim podziekowalbym juz Pique , Roberto , Busquetsowi i Pjanicowi .
Za nich Garcia , Emerson , Moriba plus jakiś środkowy pomocnik i środkowy napastnik .

0

@gryfiT. I gdzie ten Lampard jest ?

1

Mam nadzieję ze tego juz nie wygramy , nie trzeba bedzie juz tego ogladac w tym sezonie .

2

Dembele na wahadle?

1

@kamilop pewnie jakims Wijnaldumem czy Banegą XD

0

W meczu z takim rywalem zrezygnowalbym z ustawienia z 5 obroncow i wstawienie Dembele lub Braitha .

1

Real to są jednak kurła farty

0

@prokofiew agenci zaogniali caly czas relacje miedzy Ronaldo a Bobbsonem i Barceloną po to zeby zgarnac kupe kasy za transfer . Ronaldo byl wtedy gowniarzem a jego agenci krytykowali trenera i resztę i mysle ze tez namieszali mu troche w glowie .
Byly duzo gorsze transfery , do Ronaldo nie mam najmniejszego zalu .

0

@Herato no tak , bo Xavi Simons powinien wygryzc druga linie PSG XD

4

@KacperVEB dziekujemy za tego newsa ale to fejk

0

@prokofiew Ronaldo byl wtedy gowniarzem i glownym powodem calego zamieszania byli jego agenci , którzy byli chytrzy na kasę .
W dodatku w Barcelonie gral tylko sezon i nie odszedl bezposrednio z Barcelony do Realu .

1

@prokofiew i z czym nas Ronaldo wystawil?

0

@Stagiryta no , szczegolnie bez Busiego i Pique XDDD

1

@LS XDD .

0

@masq pewnie ma problemy zdrowotne .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?