ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Byłem na Rodos dwa tygodnie temu i było ekstra .
0
@adambądkowski93 miałby z nią jakieś 3000plus za dzieciaki xd
0
@AdiKingu96 bez przesady , mimo że trzeba od niego wymagać dużo więcej to jednak strzelił trochę bramek z mocniejszymi rywalami z Realem , Tottenhamem , ManU czy z Barceloną xx
0
@Encore szkoda że nigdy u nas nie zagral
1
@equwesta gdyby Barcelona szła tym tokiem myślenia to większość naszych legend nie odniosła by u nas sukcesu
0
@Deviler skąd mam wiedzieć skoro Hinteregger i Starr to noname'y i niewiem wogole kim oni są
0
@tomek8756 ludzie sami sobie wybierają rządzących, więc niech teraz nie narzekają tylko rura do mopsu po zasiłki i 500 plus .
0
@Rivaldinho11 Umtitiego już dawno nie powinno być w Barcelonie , zgadzam się .
3
@Rivaldinho11 tak a przed tym grał dobre dwa sezony , tylko sezonowcy pozbywają się stopera po kilku błędach , w dodatku w wieku kiedy jego umiejętności wzrosną a tak naprawdę jego koledzy z zespołu prezentowali się tak samo .
4
@Rivaldinho11 Lenglet jest bezkrytyczny ? Większych bredni nie czytałem.
0
@FCBurnley Lenglet niech zostanie , Griezmanna i Cou w sumie też .
Do odstrzału Pjanic , może Dembele , Roberto i Puiq .
2
@FCB24 jak ktoś mówi że Robibie to znaczy że nie widział piersi Daddario XD
0
@Alan_fcbfan każdy że stoperów popełniał sporo indywidualnych błędów włącznie z Minguezą , Araujo i Umtitim .
1
@formentera2017 jeśli przyjdzie taki Saul to Rysiek może szukać minut w Granadzie albo Levante , tam może udałoby mu się z minutami , choć nie jestem do końca pewny .
0
@Alan_fcbfan u nas nie jest problemem środek obrony tylko boki i defensywny pomocnik , którego nie mamy od jakichś 4 lat .
4
@Gaucho zapewne poprostu źle sobie przyjął ale wyszło fajnie
0
@Bartek22 żaden inny trener nie ma Messiego w składzie i nie musi ich razem upychać .
1
@MesQueUnClub96 tysiąc plus dla kazdego
0
To nie lepiej Griezmanna na ŚP przerzucic
7
Pau Lopez to zwykły śmieć i cham . Wielkie NIE dla tego transferu.
1
@DaPidejpi Neymar zawsze półka wyżej od Memphisa
2
@amanter Puiq to na sprzedaż na handel dziećmi
25
@DonMatteo901 niesamowite jaki ten naród jest głupi
0
@KrychaFCB no z RM chyba wogole nie zagral a z Atleti chyba tylko w jednym
0
@Lucassito czasem czyli 20 bramek i 8 asyst . Lepszy jest tylko Messi .
4
@Magicc89PL no , meczenie buly gdzie poniosl w sezonie ligowym tylko jedną porażkę i to w przedostatniej kolejce ...
0
Lenglet nigdzie nie odejdzie , w dodatku zarabia bardzo mało więc nie ma sensu zbytnio .
1
A ja tam się cieszę.
0
@adambądkowski93 tak czy tak Neymar to kozak i jesli pobije rekird Pele w bramkach to wedlug mnie bedzie dla brazylijskich kibicow wyzej niz Ronnie i Ronaldo .
1
@Kgorecki2500 Anglia zwycięzcą, dobre xd