0

@MarioVeB! Byłem na Rodos dwa tygodnie temu i było ekstra .

0

@adambądkowski93 miałby z nią jakieś 3000plus za dzieciaki xd

0

@AdiKingu96 bez przesady , mimo że trzeba od niego wymagać dużo więcej to jednak strzelił trochę bramek z mocniejszymi rywalami z Realem , Tottenhamem , ManU czy z Barceloną xx

0

@Encore szkoda że nigdy u nas nie zagral

1

@equwesta gdyby Barcelona szła tym tokiem myślenia to większość naszych legend nie odniosła by u nas sukcesu

0

@Deviler skąd mam wiedzieć skoro Hinteregger i Starr to noname'y i niewiem wogole kim oni są

0

@tomek8756 ludzie sami sobie wybierają rządzących, więc niech teraz nie narzekają tylko rura do mopsu po zasiłki i 500 plus .

0

@Rivaldinho11 Umtitiego już dawno nie powinno być w Barcelonie , zgadzam się .

3

@Rivaldinho11 tak a przed tym grał dobre dwa sezony , tylko sezonowcy pozbywają się stopera po kilku błędach , w dodatku w wieku kiedy jego umiejętności wzrosną a tak naprawdę jego koledzy z zespołu prezentowali się tak samo .

4

@Rivaldinho11 Lenglet jest bezkrytyczny ? Większych bredni nie czytałem.

0

@FCBurnley Lenglet niech zostanie , Griezmanna i Cou w sumie też .
Do odstrzału Pjanic , może Dembele , Roberto i Puiq .

2

@FCB24 jak ktoś mówi że Robibie to znaczy że nie widział piersi Daddario XD

0

@Alan_fcbfan każdy że stoperów popełniał sporo indywidualnych błędów włącznie z Minguezą , Araujo i Umtitim .

1

@formentera2017 jeśli przyjdzie taki Saul to Rysiek może szukać minut w Granadzie albo Levante , tam może udałoby mu się z minutami , choć nie jestem do końca pewny .

0

@Alan_fcbfan u nas nie jest problemem środek obrony tylko boki i defensywny pomocnik , którego nie mamy od jakichś 4 lat .

4

@Gaucho zapewne poprostu źle sobie przyjął ale wyszło fajnie

0

@Bartek22 żaden inny trener nie ma Messiego w składzie i nie musi ich razem upychać .

1

@MesQueUnClub96 tysiąc plus dla kazdego

0

To nie lepiej Griezmanna na ŚP przerzucic

7

Pau Lopez to zwykły śmieć i cham . Wielkie NIE dla tego transferu.

1

@DaPidejpi Neymar zawsze półka wyżej od Memphisa

2

@amanter Puiq to na sprzedaż na handel dziećmi

25

@DonMatteo901 niesamowite jaki ten naród jest głupi

0

@KrychaFCB no z RM chyba wogole nie zagral a z Atleti chyba tylko w jednym

0

@Lucassito czasem czyli 20 bramek i 8 asyst . Lepszy jest tylko Messi .

4

@Magicc89PL no , meczenie buly gdzie poniosl w sezonie ligowym tylko jedną porażkę i to w przedostatniej kolejce ...

0

Lenglet nigdzie nie odejdzie , w dodatku zarabia bardzo mało więc nie ma sensu zbytnio .

1

A ja tam się cieszę.

0

@adambądkowski93 tak czy tak Neymar to kozak i jesli pobije rekird Pele w bramkach to wedlug mnie bedzie dla brazylijskich kibicow wyzej niz Ronnie i Ronaldo .

1

@Kgorecki2500 Anglia zwycięzcą, dobre xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?