1

@IK10 Ramos popelnia masę bledoe czy zlych ustawiem ale zawsze sa tuszowane albo przez asekuracje kolegi z zespolu albo przez strzelenie bramki . Nie gra wiele lepiej w obronie niz Pique z tym ze Pique nie strzela bramek .
Zolta kartke dostaje sie zazwyczaj za faul lub ratowanie sie faulem taktycznym . Nie musze mowic kto jest w tym rekordzista.

0

@socha akurat w El Clasico mozna by liczyc ze Ramos sie pofpali i bedzie glupio lapal kartki .
Smieszy mnie opinia ,, lider , kapitan " gdzie gosc jest slabym obrońcą i dostaje mase zoltych i czerwonych kartek przez swoją glupote i brak opanowania.
Gdyby nie jego bramki pod bramką przeciwnika to nie byloby go w top10 .

0

Mingueza za De Jonga i spokoj

1

@Herato w sezonie 08/09 mielismy najlepszą pakę

10

Bądźmy spokojni bo mamy jeszcze mecze z Atletico i Realem i równie dobrze możemy przewalić oba z tych spotkań.

1

@Coutinho007 jego koncowka u nas to byl zjazd calej Barcy

0

@Coutinho007 ale koniec koncow mogl byc decydujący bo wywalczyl karnego .
Może gry nie robi ale u nas strzelil 31 bramek i zaliczyl 34 asysty grajac bardziej jako DM niż OP .

0

@Coutinho007 ale to na Rakiticu byl faul w polu karnym

1

@Elnuum ewidentnie boli go wielki Ivan

0

@Ghazul3293 aktualnego Pique i Umtitego również

1

@Gaucho dokladnie xd

2

@Gaucho a kto to przyszedł? Pan maruda i niszczyciel dobrej zabawy xd

2

Ależ cudownie że Bilbao przegrało , brawo Sociedad!

0

@Bykunn mogę być nazywany rasistą i homofobem , nie przeszkadza mi to w tym dzisiejszym głupim świecie.
A rasista bym byl gdybym tak nazywal tych ludzi osobiście.

Ogólnie rzec biorąc jestem przeciwnikiem jakichkolwiek budowli kościołów gdyż jest to poprostu zbędne.
Jest taka statystyka , niewiem czy do konca prawdziwa ale widzialem ja u wielu zrodel ze od 1989 roku zbudowano 7 szpitali i 1365 kosciolow .

1

@Mathew86 tak , wymieniaj Konrada i Collado , ktorzy nie grają nic w pierwszej druzynie xd

3

Ciekawe co sobie myśli teraz Thomas Partey , porzucając Atletico dla takiego średniaka jak Arsenal xd

0

Komentarz usunięty

2

@Messiah10 Hobbit nie ma najmniejszego podjazdu do Wladcy Pierscieni jesli chodzi o ekranizacje .

1

@Ramos9248 a na co to komu?

0

@patrykzmc2000 jeszcze do tego Suareza ściągną za darmo xd

2

Aubameyang wygląda jak Gollum

1

@Lordzi to jest finał pucharu krola za zeszly rok

2

@itmustbejoke no tak , wstrzymanie sie z transferem o rok to naplucie na klub xd

7

@Harnas2 Trincao to sie nadaje do tarcia chrzanu

0

@svensonFCB kiedyś Tortex pikantny , teraz Pudliszki pikantny .

0

@MNSbEstEver San Diego ? 92 ?

1

@MrCule_X przeciez kazdy wiedzial ze to byl zwykly kryminalista itp a gest klekania przed meczami jest jedynienwyrazem głupoty ze strony pilkarzy.
Po smierci tego typa czorni wyruszyli dewastowac sklepy , krasc itp i co ? Nic .
W zamian ludzie zaczeli sie kłaść na betonie i robicuklony dla kryminalisty .
To pokazuje jak dzisiejszy świat nisko upadł.

0

@marcin000019 ale młodziutki chłopaczynka xd

0

@VanBarca ale Haaland nie gra tylko w niemieckiej lidze ale takze w Lidze Mistrzów gdzie ma kozackie statystyki i w kadrze narodowej .

0

@JarekS niestety to nie prowokacja a opinia o pilkarzu , ktorego od trzech lat nie powinno byc juz w klubie . O pilkarzu , ktory praktycznie nie istnieje bez Xaviego i Iniesty i który potrzebuje DMa obok siebie bo sam nie jest w stanie ogarnąć defensywy , bo jest poprostu zawolny a nie ustawia sie tak dobrze jak kiedyś. Wystarczy jeden szybszy zawodnik i nasza druga linia jest pozistawiona w tyle z truchtajacym Busim .
W dodatku nie potrafi dac nic od siebie w ataku jak chociazby defensywni pomocnicy reszty topowych klubów .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?